נגן m:robe מישהו שמע על החיה הזאת? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן m:robe מישהו שמע על החיה הזאת?

shloosh

Recommended Posts

כן, שמענו עליו, אבל אתה צריך להבין, שיש היום בשוק עשרות אם לא מאות של נגני MP3 בשוק... כל חברה רצינית מייצרת נגני MP3 שלה... אבל כיום החברות היחידות שמוכרות ומוכרות בהיקפים גדולים הם חברות שמשקיעות במיוחד רק בנגנים (כמו , IRIVER ו RIO)....

יש סיבות לכך שהשוק נראה כך (מחיר יחסית גבוהה, ומעדיפים להתעסק עם חברות מוכרות שמתמחות בתחום בין היתר)...

אם אתה תחפש טוב, תמצא הרבה נגנים חביבים ומעניינים, (נגנים עם משדר רדיו פנימי, נגנים עם 100GB HD, נגנים עם מסכי וכו') אבל מכיוון שאין להם USERBASE רציני, יש להם היקפי מכירות נמוכים יחסית.. (וחלקם נמכרים רק ביפן).

ספציפית לגבי הנגן שלך, הוא נראה חביב, אבל מכיוון שהוא נמכר ביפן כרגע בלבד, אין עליו יותר מדי פרטים וביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, שמענו עליו, אבל אתה צריך להבין, שיש היום בשוק עשרות אם לא מאות של נגני MP3 בשוק... כל חברה רצינית מייצרת נגני MP3 שלה... אבל כיום החברות היחידות שמוכרות ומוכרות בהיקפים גדולים הם חברות שמשקיעות במיוחד רק בנגנים (כמו , IRIVER ו RIO)....

יש סיבות לכך שהשוק נראה כך (מחיר יחסית גבוהה, ומעדיפים להתעסק עם חברות מוכרות שמתמחות בתחום בין היתר)...

אם אתה תחפש טוב, תמצא הרבה נגנים חביבים ומעניינים, (נגנים עם משדר רדיו פנימי, נגנים עם 100GB HD, נגנים עם מסכי וכו') אבל מכיוון שאין להם USERBASE רציני, יש להם היקפי מכירות נמוכים יחסית.. (וחלקם נמכרים רק ביפן).

ספציפית לגבי הנגן שלך, הוא נראה חביב, אבל מכיוון שהוא נמכר ביפן כרגע בלבד, אין עליו יותר מדי פרטים וביקורות.

החברה של המכשיר היא אולימפוס שהיא גדולה מאוד ואמינה (לפחות בתחום המצלמות) ואני לא חושב שהיא תוציא מוצר לא איכותי לשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא נמכר גם בארה"ב ידידי. ב-JandR בניו יורק למי שמכיר. ושם אני קונה והוא עולה 250$ כמו הזן מיקרו.

אם מישהו יודע עליו עוד פרטים אני אשמח לשמוע.... גם תמונות שלו אני לא מוצא

צודק, לא שמתי לב שזה לינק מארה"ב, בכל מקרה זה רק נמכר שם לאחרונה....

החברה של המכשיר היא אולימפוס שהיא גדולה מאוד ואמינה (לפחות בתחום המצלמות) ואני לא חושב שהיא תוציא מוצר לא איכותי לשוק.

מה קשור שהחברה גדולה ? אני מכיר את המצלמות שלהם, אבל עם כל הכבוד.. מצלמה זה לא נגן מוזיקה....

לסיכום, בגלל שזה מכשיר שאין לו USERBASE רציני כמו וחבריו, אין עליו עדיין אף REVIEW באף אתר (אפילו ב CNET שלהם בד"כ יש הכל), ולכן אי אפשר לדעת באמת איך הוא מבחינת שימוש פרקטי (כל מה שאפשר לראות זה את ה SPECS שלו, שתואם לאחרים אבל לא אומר יותר מדי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי המכשיר ממש כרג יצא לשוק. רשום שהוא יוצא לשוק בינואר 2005 שזה עכשיו. מחירו 250$ והוא נראה מגניב במיוחד@!!

הנה שתי , ובקיצור אני הולך לחשוב עליו ברצינות ואני מקווה שיצאו ביקורות רציניות עליו.

אני רק רוצה לדעת באיזה גודל המכשיר, כי הוא נראה לי בגודל של אייפוד דור 4. אם כן זה מוזר שהם עשו את זה רק 5 גיגה וחבל..

20041017223817600.jpg

2004101722385535.jpg

20041017223755397.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, הוא יצא ביפן לפני כמה חודשים טובים, עכשיו הוא הגיע לארה"ב.

http://www.olympusamerica.com/cpg_section/cpg_product_robe.asp?l=1&p=&bc=&product=1145&fl=4

52mm x 90mm x 14.9mm

זה הגודל שלו לעומת ה RIO CARBON

63.5 על 83.82 על 15.24

בהחלט לא גדול כמו ה 4 אולי יותר כמו ה MINI (שמולו הוא מתחרה), זה סתם נראה גדול בתמונות...

בתמונות רואים שיש חיבור מהצד.. די דבילי אם יש לך כאלו עם חיבור ארוך... (ל RIO, CARBON, MINI יש חיבור מלמעלה מן הסתם)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

http://www.dapreview.net/news.php?extend.935

Despite the Zen Micro Photo, my favorite mini-player of CES was the Olympus m:robe 100, which just went on sale this week at a few select webshops. There's revolutionary about it's feature-set, but the design and execution are excellent.

רשום שם עוד, נראה בהחלט נגן חביב, וגם יש שם עוד ...

oly_100_9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...