המשלוחים החינמיים לא מאכזבים: אחסון במחירים משגעים, עכשיו באמאזון

WD או Seagate? זה לא משנה מה ההעדפה שלכם – ההצעה העדכנית של אמאזון לקניות עם משלוח ללא תוספת תשלום לישראל יוצרת הזדמנויות משתלמות באופן בלתי רגיל עבור חובבי החומרה

ההפתעה האיכותית של אימפריית הקמעונאות מבית ג׳ף בזוס עבור הצרכנים הישראלים הופכת את הקניות ברשת למפתות במיוחד, ואנחנו כאן עם כמה הצעות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

אחסון פנימי של 4 טרה-בייט במחיר של פחות מ-250 – זו לא הצעה שתשרוד עוד הרבה זמן, סביר להניח, אז נצלו אותה במהירות: כונן מסדרת WD Blue של Western Digital בתצורת 3.5 אינץ׳ פנימית מוכרת היטב, עם מהירות סיבוב של 5,400 סל"ד ועם 256 מגה-בייט של זכרון מטמון דינאמי,  נמכר ב-74.99 דולר כעת, מה שאומר כי אין תשלום על מע"מ ואין תשלום עם משלוח.

המחיר הסופי עבורכם יהיה בין 243 שקלים ל-248 שקלים, כולל משלוח עד לפתח הבית, בתלות בעמלות שיחולו עליכם מחברת האשראי או משירות ההמרה של אמאזון.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

לחצו כאן למעבר אל כל הדילים והמבצעים ב-HWzone

מעדיפים את Seagate? גם כונן קשיח פנימי מסדרת BarraCuda בנפח 4 טרה-בייט זמין במחיר סופי של 74.99 דולר, עם מאפיינים דומים מאוד שכוללים מהירות סיבוב של 5,400 סל"ד ו-256 מגה-בייט של זכרון מטמון – וכמו כן אלפי הצבעות וביקורות חיוביות של רוכשים בפלטפורמה אשר תורמות לשקט הנפשי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

כונני SSD שונים בתצורת 2.5 אינץ' ובנפח של טרה-בייט אחד נמצאים על סף המחיר המיוחל של 75 דולר, שיקנה להם מחיר של פחות מ-250 שקלים עבור קונים מישראל, ודגם אחד אף היה זמין במחיר הזה לפרק זמן קצרצר מוקדם יותר השבוע – אך עד שנקודת הזמן הזו תחזור יש לכם אפשרות להתחדש עם כונן ה-NVMe העדכני המצליח של סמסונג, ה-980, במחיר נהדר לנפח צנוע יותר של 500GB – רק 59.99 עם משלוח חינם, כך שתוספת מוצר נוסף קטן כלשהו בשווי של 5.01 דולר עם תאימות למשלוח חינם תביא למחיר הרף הנדרש של 65 דולר או 210 שקלים עד 215 שקלים, שנמוך יותר מהמחירים עבור כונן 250GB מאותה סדרה בחנויות בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

 רוצים את ה-980 בנפח טרה-בייט אחד? זה יעלה לכם 149.14 דולר כולל מע"מ עם הטבת המשלוח החינמית, או בין 482 שקלים ל-493 שקלים בתלות בעמלות וכמעט 150 שקלים פחות מהמחירים של השוק המקומי.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מחפשים כונן NVMe עם גוף קירור מובנה מעליו? ה-Viper VPN100 של Patriot זמין לרכישה במחיר נטול מע"מ ודמי משלוח עבור נפח של 500GB – רק 74.99 דולר לכונן שמסוגל לספק מהירויות קריאה רציפות של עד 3,100 מגה-בייט בשנייה ומהירויות כתיבה רציפות של עד 2,200 מגה-בייט בשנייה, עם מערך פיזור חום אפקטיבי שאמור לאפשר לו לשמור על יכולות מקסימליות לאורך זמני מעמסות ארוכים.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

מוצר משתלם נוסף שאינו מתחום האחסון אותו תוכלו להשיג דרך אמאזון עכשיו הוא עכבר ה-MX Master 2S האלחוטי הארגונומי של חברת Logitech, שאמנם הוחלף לאחרונה בדגם ה-MX Master 3 אך ממשיך לשמור על מקום מכובד בהיררכיית העכברים הנוחים ביותר בסביבה, ומוצע עם מחיר של 56.99 דולר בלבד כולל תאימות למיזם המשלוחים החינמיים, כך שתוספת מוצר משתתף נוסף בערך של 8.01 דולר ומעלה תאפשר לכם לשלם בין 210 שקלים ל-215 שקלים ולקבל אותו עד לדלת – זאת לעומת מחירים של מעל 350 שקלים עבורו (וגם עבור ה-MX Master 3) בחנויות בארץ.

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon