כרטיס של $100 מריץ את Doom3 ב-71FPS? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס של $100 מריץ את Doom3 ב-71FPS?

rangerman

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ובשביל שלא תגידו שזה לא פייר להראות 6200 עם טוויקים, הנה הוא בלי:

6797589.PNG

הגדרות זהות לחלוטין. 40.5FPS ל-6200, ?42FPS ל-9800Pro. ברור שעדיף לעשות את הטוויקים ולקבל 71FPS, אבל זה כבר תלוי בכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובשביל שלא תגידו שזה לא פייר להראות 6200 עם טוויקים, הנה הוא בלי:

6797589.PNG

הגדרות זהות לחלוטין. 40.5FPS ל-6200, ?42FPS ל-9800Pro. ברור שעדיף לעשות את הטוויקים ולקבל 71FPS, אבל זה כבר תלוי בכם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה טמבל!! :lol:

אתה מקרה אבוד. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראול,

קודם כל ברכות לרגל התפקיד החדש,

אבל,זה שאתה מנהל הפורום-לא הופך אותך לסמכות הבלתי מעורערת כאן.

אם אתה אומר שה9800Pro חזק ביד רמה מה GF6200AGP 8x1,3, מן הראוי שתביא הוכחות לכך.

אגב,שאתם אומרים טוויקים למה אתם מתכוונים?

אולי אפשר לקרוא לזה "טוויק" אבל אם כבר אז למה בלשון רבים? הרי מדובר כאן ב"טוויק" קטן ובודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם לא שמתם לב לכותרת, הדיון הזה מדבר על העובדה שה-6200 הוא כרטיס מעולה לדום 3, במיוחד בהתחשב במחיר המצחיק שלו.

2. גם במשחקים אחרים ה-6200 טוב, ואם משתמשים בטוויקים בתוכנה הוא אפילו מצויין. הראיתי כאן שהוא עוקף את ה-9800Pro במבחן שמייצג הכי טוב משחקים חדשים: 2005

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראול,

קודם כל ברכות לרגל התפקיד החדש,

אבל,זה שאתה מנהל הפורום-לא הופך אותך לסמכות הבלתי מעורערת כאן.

אם אתה אומר שה9800Pro חזק ביד רמה מה GF6200AGP 8x1,3, מן הראוי שתביא הוכחות לכך.

אגב,שאתם אומרים טוויקים למה אתם מתכוונים?

אולי אפשר לקרוא לזה "טוויק" אבל אם כבר אז למה בלשון רבים? הרי מדובר כאן ב"טוויק" קטן ובודד

קודם כל תודה רבה  :)

ושנית כל, אף אחד לא אמר שאני סמכות בלתי מעורערת כאן, אבל אני פשוט ציינתי עובדות, ואתה רשאי להכיר  בכך או לא.

עם כל הכבוד לכך שה6200 כרטיס מעולה (וציינתי זאת גם בפוסט הקודם), אי אפשר להשוות אותו לכרטיס HIgh End מהדור הקודם, יותר מכך, ה9800PRO מתחרה בכבוד מול כרטיס חזק בהרבה מה6200, הלוא הוא ה6600GT (בזה שה6600GT חזק מה6200 ומ9800PRO אתה מסכים או שאתה גם רוצה הוכחות?).

משהו אחרון, לא מצאתי הרבה השוואות ישירות בין ה6200 לבין ה9800 (אולי בגלל שאין הרבה מקום להשוואות ביניהם?) אבל אתה מוזמן להעיף מבט פה.

* Funky-Monk שמור על תרבות דיון !

אזהרה אחרונה, פעם הבאה הדיון ינעל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם לא שמתם לב לכותרת, הדיון הזה מדבר על העובדה שה-6200 הוא כרטיס מעולה לדום 3, במיוחד בהתחשב במחיר המצחיק שלו.

2. גם במשחקים אחרים ה-6200 טוב, ואם משתמשים בטוויקים בתוכנה הוא אפילו מצויין. הראיתי כאן שהוא עוקף את ה-9800Pro במבחן שמייצג הכי טוב משחקים חדשים: 2005

אני לא קונה כרטיס מסך בישביל מישישחק אחד ובמיוחד לא דום 3 פחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ריינג'ר, אני לא מדבר איתך על DOOM3, וגם לא על HL2.

אני מדבר איתך על רמת הביצועים הכללית.

אני רוצה לראות משחק נייטרלי שבו 6200 עוקף את ה9800P, או אפילו מתקרב אליו.

ה9800P צתיג ביצועים כמעט כמו של ה6600GT.

אתה מסכים איתי שההבדל בין 6600GT לבין 6200 הוא מפה ועד רחוק מאד, נכון?

ה9800P ממש צמוד ל6600GT.

בכל מקרה, אני מקווה שהפעם הבנת, שאני לא מדבר איתך על משחק ספציפי, אלא על הכרטיס בכלליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ריינג'ר, אני לא מדבר איתך על DOOM3, וגם לא על HL2.

אני מדבר איתך על רמת הביצועים הכללית.

אני רוצה לראות משחק נייטרלי שבו 6200 עוקף את ה9800P, או אפילו מתקרב אליו.

ה9800P צתיג ביצועים כמעט כמו של ה6600GT.

אתה מסכים איתי שההבדל בין 6600GT לבין 6200 הוא מפה ועד רחוק מאד, נכון?

ה9800P ממש צמוד ל6600GT.

בכל מקרה, אני מקווה שהפעם הבנת, שאני לא מדבר איתך על משחק ספציפי, אלא על הכרטיס בכלליות.

אתה יכול לראות את זה בהשווה שראול הביא למעלה.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה מאותה השוואה:

9422086.PNG

http://www.digital-daily.com/video/magpnvidia/index04.htm

גם אם ה-6200 (+טוויקים) לא תמיד יותר חזק מה-9800Pro, את ה-$100 הוא שווה :cool2:

עכשיו שמישהו יסביר לי למה לקנות כרטיס מזדקן כמו ה-9800Pro? בשביל מה הוא שווה את הכסף כשכרטיסים תקציביים חדשים ב-$100 כמו ה-6200 כבר משאירים לו עשן בחלק מהמשחקים:

8846540.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אף אחד לא אומר\מציע לך לקנות כרטיס R9800P...הוא כרטיס מהדור הקודם

דבר שני אתה לא הבנתה עד עכשיו? ה 6200 משתווה לR9800P רק במישחק אחד דום 3 (שלא שווה שקל)

ו 100$ על הכרטיס הזה לא האיתי משלם בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אף אחד לא אומר\מציע לך לקנות כרטיס R9800P...הוא כרטיס מהדור הקודם

זה בדיוק מה שאני כותב כבר 5 עמודים. כרטיסי הדור הקודם הם פאסה. לקנות אותם זה לזרוק כסף לפח.

דבר שני אתה לא הבנתה עד עכשיו? ה 6200 משתווה לR9800P רק במישחק אחד דום 3 (שלא שווה שקל)

לא ראית את המבחן של 2003? זה מראה לך שככל שיעבור הזמן, ה-6200+טוויקים יהיה מהיר יותר מה-9800Pro גם במשחקים חדשים שלא יהיו מבוססים על המנוע דום 3.

ו 100$ על הכרטיס הזה לא האיתי משלם בחיים.

איזה כרטיס היית מציע למי שרוצה לשחק וזה התקציב שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני כותב כבר 5 עמודים. כרטיסי הדור הקודם הם פאסה. לקנות אותם זה לזרוק כסף לפח.

לא ראית את המבחן של 2003? זה מראה לך שככל שיעבור הזמן, ה-6200+טוויקים יהיה מהיר יותר מה-9800Pro גם במשחקים חדשים שלא יהיו מבוססים על המנוע דום 3.

איזה כרטיס היית מציע למי שרוצה לשחק וזה התקציב שלו?

חחחח אתה קשה הבנה אחי???טוויקים?????אתה עדין מתעקש על המילה הזו? זה אובר קלוק ופתיחת צינורת עיבוד תחזור אחרי אובר קלוק רצחני !!ופתיחת צינורות עיבוד שתדע אתה משלם על כרטיס מסך שיכל למות לך תוך שנה ולהתקע לך כל פעם שהוא יתחמם טיפה בגלל הסטוק והאוברק או סליחה "טוויקים" חחח הבן הראשון שקורא לאובר קלוק ופתיחת צינורות עיבוד טויקים חח ועוד איזה אובר קלוק........שניה אתה רוצה להוכיח לי ש6200 לוקח את 9800פרו?חחח 6600 לא לוקח אותו חח גם אחרי פתיחת צינורות עיבוד ה-9800פרו משאיר לכרטיס הזה אבק..........ואם כבר אתה משווה באובר קלוק מה דעתך על לעשות אובר קלוק ל-9800פרו??חח הוא ישאיר את המקסימום של הכרטיס הזה בענן אבק גדול וסמיך מאחורה.זה פשוט לא השוואה 9800פרו חזק יותר מכל בחינה אפשרית מ-6600 ומ-6200 (לא 6600gt למחכמים בינכם שלפי דעתי הוא לא חזק ממנו באופן מספיק משמעותי בשביל להביא עליו עוד 100 שקל).

ושוב אני חוזר אחי אל תשכח ותחזור אחרי עכשיו ולפני השינה "הטוויקים" שאתה מדבר עליהם הם אובר קלוק כבד לכרטיס מסך ופתיחת צינורות עיבוד משמעו שהכרטיס יתחמם הרבה יותר ויציג הפרעות מרובות בתצוגה חח טוויקים

היי אחי וכהוכחה סתכל למטה איך שהוא גורם ל-6600 ול-6200 לפרכס גם אחרי פיתחת צינורות העיבוד!!!!!!או סליחה טוויק חחח

9422086.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראול,ברפרוף קצר על הכתבה הסוקר לא ציין את הדרייברים בהם הוא השתמש,

התוצאות של nVIDIA נראת דיי נמוכות באופן יחסי,כנראה FW6x.xx, מי כמוך יודע אילו פלאים מחוללים ה 7x.xx.

(אגב,אני לא מבין למה אי אפשר להשוות בין כרטיס Hi-End של הדור הקודם ל Low-Mid של ימינו,הרי ידוע שכרטיסי מסך מכפלים את עוצמתם פעם בשמונה חודשים לערך)

באופן כללי, אני ממליץ לכל משתתפי הת'רד הזה לקרוא את הת'רד הבא על כל עמודיו;יכולות האוברקלוק של ה6200AGP גבוהות מאוד,

זה בעצם כרטיס ש"דורש" אוברקלוקינג

אני לא רואה סיבה שאוברקלוקר יעדיף 9800Pro על 6200AGP.

אני ממליץ לכל משתתפי הט'רד לקרוא את הט'רד הבא על כל עמודיו:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=52765&page=1&pp=25&highlight=6200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...