כרטיס של $100 מריץ את Doom3 ב-71FPS? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס של $100 מריץ את Doom3 ב-71FPS?

rangerman

Recommended Posts

sixclub, שתי התמונות הן לא של אותו פריים באותה נקודת זמן. בהתחשב בתאורה הדינמית של המשחק, ההשוואה לא תופסת. אם תסתכל על השוואות איכות בין כרטיסים, תראה שתמיד מקפידים על פריים זהה לחלוטין. הנה דוגמה אחת:

http://techreport.com/etc/2004q3/doom3-midlow/index.x?pg=11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר להביא 100000 יפות , שהכרטיס הזה מוציא

ואין סיבה בעולם , שהוא לא יוציא יפות , אז מה ננעלתם על תמונה אחת גרועה מהאתר , וזהו הכרטיס דפוק ?

הכרטיס זכה לשבחים בכל העולם , וביקורות טובות , אבל זה לא מספיק טוב בשבילכם

ראיתם באינטרנט , תמונה אחת גרועה ואלף מצויינות , ומייד הבנתם שזה כרטיס דפוק

ממש חכמים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800פרו מריץ הרבה יותר מ-42fps הוא גם הרבה יותר חזק מ-6200...בכל משחק אחר וגם זה לא אחרי טוייקים בתוכנות גאון שלי זה אחרי פתיחת צינורות עיבוד=פתיחת צינורות עיבוד שווה לארטיפאקטים ב-90 אחוז מהמקרים 5 אחוז זה הפתיחה לא מתבצעת בכלל עקב פגמים ו-5 האחוז האחרונים זה הכרטיסים שהפתיחה מתבצעת בהצלחה.הכרטיס הזה אחרי פתיחה חלש בהרבה מ-9800פרו ורק אחרי אובר קלוק ש-95 אחוז מהכרטיסים האלו לא יחזיקיו במיוחד עם סטוק הוא עוקף אותו בקצת

תשים לב ש-x600pro=9600pro זה בעצם אותו כרטיס מסך רק לתושבת שונה מקבל 45fps,

9800פרו הוא בערך פי 2 חזק יותר ממנו ואגב לי ולחבר שלי שיש לו 6600gt בדום 3,המחשב מתאים את ההגדרות המומלצות לבדיוק אותם ההגדרות וכמו שהבנתם לי יש 9800pro r360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800פרו מריץ הרבה יותר מ-42fps הוא גם הרבה יותר חזק מ-6200...

באותה רזולוציה שדיברנו עליה עם אותה כמות פרטים, ה-9800Pro מריץ את המשחק *בדיוק* ב-42FPS

http://www20.graphics.tomshardware.com/graphic/20041004/vga_charts-07.html

ההבדל היחידי הוא שבבדיקה של טום ה-9800Pro היה עם 8AF ובבדיקה של vr-zone ה-6200 היה בלי. גם אם תבטל את ה-8AF לא תראה שינוי גדול, בסה"כ תקבל עוד כמה FPS. בשביל כרטיס שעולה פי כמה מה-6200, הייתי מצפה להבדל של ממש.

בכל משחק אחר וגם זה לא אחרי טוייקים בתוכנות גאון שלי זה אחרי פתיחת צינורות עיבוד=פתיחת צינורות עיבוד שווה לארטיפאקטים ב-90 אחוז מהמקרים 5 אחוז זה הפתיחה לא מתבצעת בכלל עקב פגמים ו-5 האחוז האחרונים זה הכרטיסים שהפתיחה מתבצעת בהצלחה.

קראת את הכתבה? קראת הודעות בפורומים של אנשים שעשו את הטוויק? נראה לי שלא.

הכרטיס הזה אחרי פתיחה חלש בהרבה מ-9800פרו

בתאוריה אתה צודק, אבל לפחות בדום 3 ה-6200 משתווה אליו ללא טוויקים, ולוקח אותו בפער גדול איתם.

וכמו שהבנתם לי יש 9800pro r360

תתנחם בזה שמי ששילם 3000 ש"ח לפני שנתיים על 4-4600 מרגיש הרבה יותר רע כשהוא רואה את ה-6200 משאיר לכרטיס שלו עשן. ככה זה בחיים, גם הכרטיסים הכי יקרים של היום יהיו איטיים בהשוואה לכרטיס תקציבי של עוד שנתיים. לפחות ה-9800 שלך עוד מהיר יותר מה-6200 בהרבה משחקים, אבל מול כרטיס תקציבי של עוד חצי שנה עד שנה כבר לא יהיה לו מה למכור. בגלל זה עדיף לקנות כרטיסים זולים כמו ה-6200 ולא להשתולל. חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותה רזולוציה שדיברנו עליה עם אותה כמות פרטים, ה-9800Pro מריץ את המשחק *בדיוק* ב-42FPS

http://www20.graphics.tomshardware.com/graphic/20041004/vga_charts-07.html

ההבדל היחידי הוא שבבדיקה של טום ה-9800Pro היה עם 8AF ובבדיקה של -zone ה-6200 היה בלי. גם אם תבטל את ה-8AF לא תראה שינוי גדול, בסה"כ תקבל עוד כמה FPS. בשביל כרטיס שעולה פי כמה מה-6200, הייתי מצפה להבדל של ממש.

קראת את הכתבה? קראת הודעות בפורומים של אנשים שעשו את הטוויק? נראה לי שלא.

בתאוריה אתה צודק, אבל לפחות בדום 3 ה-6200 משתווה אליו ללא טוויקים, ולוקח אותו בפער גדול איתם.

תתנחם בזה שמי ששילם 3000 ש"ח לפני שנתיים על 4-4600 מרגיש הרבה יותר רע כשהוא רואה את ה-6200 משאיר לכרטיס שלו עשן. ככה זה בחיים, גם הכרטיסים הכי יקרים של היום יהיו איטיים בהשוואה לכרטיס תקציבי של עוד שנתיים. לפחות ה-9800 שלך עוד מהיר יותר מה-6200 בהרבה משחקים, אבל מול כרטיס תקציבי של עוד חצי שנה עד שנה כבר לא יהיה לו מה למכור. בגלל זה עדיף לקנות כרטיסים זולים כמו ה-6200 ולא להשתולל. חבל על הכסף.

חחח תן לי להראות לך שאתה טועה,קודם כל 8af זה המון המון המון המון הבדל!!!10fps+ ,דבר שני תשווה במשחק כמו האלף לייף ש-9800פרו לוקח אותו ב-50 אחוז -60

9800פרו עושה במבדק הזה של דום 3 65fps ~ היה לי אתר שכחתי את הכתובת אתה לא יכל להשוות 6200 ל-9800פרו זה הבדל ענק ואין בינהם תחרות.

ועוד משהו זה לא טוייקים אחי זה פתיחת צינורות עיבוד אז תבין שהכרטיס לא נסבל במצב הזה=משמעו מלא חירבושי תצוגה ואתה תראה את זה ,זה לא "טוויק" זה אובר קלוק כבד לכרטיס מסך ופתיחת צינורות עיבוד אין דבר הרבה יותר "אכזרי" מזה שאפשר לעשות לכרטיס מסך ולא לקצר את החיים שלו פי 3 (האובר קלוק) חחח אתה הראשון שאני רואה שקורא לפתיחת צינורות עיבוד טוויק :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שתוען ש 6200 יותר חזק מ 9800P אני חייב להגיד לך שאתה מפגר ברמות שלו להאמין...

אנחנו מבינים שקנו לך כרטיס ב 600 שקל ואתה שמח..מזל טוב תהנה ממנו כי נשאר לו לחיות חצי שנה\שנה כרטיס LOW END מיסכן..

דבר ראשון אני לא ראיתי שדום 3 רץ על 45 FPS אצלי אלה על 72FPS על AAX8 אז בוא אליי הביתה...ותראה.

דבר שני R9800P יצא לפני כ 3 שנים ה 6200 יצא לפני חצי שנה? או פחות?

דבר שלישי תגיד מה אתה אידיוט? מביא לי מישחקים של "אנוידיה" בוא נראה את העגלה שלך מריץ HL2 על 15FPS

לסיכום R9800P כרטיס MID END שמתקרב ל 6600GT +-

6200 כרטיס LOW END שברמה של R9550 או אפילו פחות.

תצורך השווה תריך את הכרטיס שלך ב3DMARK05 ותגיד לנו מה התוצאה..(R9800P מקבל לפחות פי 2)

ועוד משהו זה שאתה מביא תמונות"יפות" מה אני צריך את זה?! יפות? יש בישביל זה אתרי פורנו.... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800פרו מריץ הרבה יותר מ-42fps הוא גם הרבה יותר חזק מ-6200...בכל משחק אחר וגם זה לא אחרי טוייקים בתוכנות גאון שלי זה אחרי פתיחת צינורות עיבוד=פתיחת צינורות עיבוד שווה לארטיפאקטים ב-90 אחוז מהמקרים 5 אחוז זה הפתיחה לא מתבצעת בכלל עקב פגמים ו-5 האחוז האחרונים זה הכרטיסים שהפתיחה מתבצעת בהצלחה.

אפשר לדעת מאיפה אדוני הבאת את הנתונים?

אני מבין שיש לך 9800Pro ואתה חש הרגשת "נדפק" (שלמען האמת לא ברורה לי ממש...) ומנסה להגן בכל הכוח על הכרטיס המזדקן.

(אגב,הפתיחה מתבצעת תמיד,אבל תמיד אך לא תמיד היא עובדת (אטיפקטים) אבל אין דבר כזה שהוא לא נפתח בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מבין את אלה שחושבים שבעלי R9800P חשים "נדפקים" מה הקשר?! גם עם עוד שבוע X850XT יעלה 500 שקל אני לא ירגיש ככה..פשוט לא אוהב השוואות מטומתות שלא נועדו להשווה בכלל.. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתיחה מתבצעת לבד?!?!?אתה צריך דרייורים מיוחדים אדוני....והאוברקלוק מתבצע לבד גם הא?חח למה לי לחוש נדפק אם יש לי כרטיס יותר חזק מהכרטיס המדובר?ההפך אני מרגיש גאה בו מכיוון שביצועיו לא התרחקו בכלל מכרטיס תקציבי של הדור החדש 6600gt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,אתה צריך ללמוד הבנת הנקרא,

איפה כתבתי שזה מתבצע לבד?

ולא צריך מיוחדים ולא נעליים,הפתיחה עובדת עם כל דרייבר עדכני שיש!

פשוט מורידים ריבהטיונר, שינוי קצר בהגדרות הNVStrap עושים reboot והופ הם פתוחים.

בו נגיד ככה,GF66GT מקבל בסטוק ב3dmark05 בערך כ3100-3200 נקודות,כמה אתה מקבל עם 9800Pro בסטוק?

אגב,אתה מתחמק מהשאלה - מאיפה הבאת את הנתונים על הצלחת\אי הצלחת פתיחת הצינורות? אני מבין שבדיתה אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תן לי להראות לך שאתה טועה,קודם כל 8af זה המון המון המון המון הבדל!!!10fps+

א. בלי לינק זה לא נקרה "להראות".

ב. גם אם זה היה 10FPS (וזה לא), בשביל הכסף ששילמת ההפרש צריך להיות 40FPS

,דבר שני תשווה במשחק כמו האלף לייף ש-9800פרו לוקח אותו ב-50 אחוז -60

שמת לב לכותרת של הדיון?

9800פרו עושה במבדק הזה של דום 3 65fps ~ היה לי אתר שכחתי את הכתובת אתה לא יכל להשוות 6200 ל-9800פרו זה הבדל ענק ואין בינהם תחרות.

בטח, ב-640x480 הוא מגיע אפילו ליותר.

ועוד משהו זה לא טוייקים אחי זה פתיחת צינורות עיבוד אז תבין שהכרטיס לא נסבל במצב הזה=משמעו מלא חירבושי תצוגה ואתה תראה את זה ,זה לא "טוויק" זה אובר קלוק כבד לכרטיס מסך ופתיחת צינורות עיבוד אין דבר הרבה יותר "אכזרי" מזה שאפשר לעשות לכרטיס מסך ולא לקצר את החיים שלו פי 3 (האובר קלוק) חחח אתה הראשון שאני רואה שקורא לפתיחת צינורות עיבוד טוויק :D

זה אפילו פחות מטוויק, בסה"כ שינוי קטן בתוכנה. לגבי אורך החיים של הכרטיס, למי אכפת במחיר הזה?

לזה שתוען ש 6200 יותר חזק מ 9800P אני חייב להגיד לך שאתה מפגר ברמות שלו להאמין...

איפה כתבתי שה"6200 יותר חזק מ 9800P"?

אנחנו מבינים שקנו לך כרטיס ב 600 שקל ואתה שמח..מזל טוב תהנה ממנו כי נשאר לו לחיות חצי שנה\שנה כרטיס LOW END מיסכן..

איפה ראית אותי כותב שקניתי את הכרטיס הזה?

שאר הדברים שכתבת לא ראויים אפילו לתגובה ואני מתפלא שעם פה כל כך מלוכלך לא חטפת באן עדיין.

אני מבין את התסכול של מי שקנה את ה-9800Pro בעבר ורואה היום כרטיסים תקציבים עוקפים אותו בסיבוב. אבל אנשים, אתם לא צריך להרגיש שנדפקתם, זו דרכו של עולם. כל כרטיס חייתי של היום ייחשב עגלה מחר. ה-GF4-4600 זאת הדוגמה הכי טובה. כרטיס של אלפי שקלים לא יכול להריץ משחקים חדשים ב-1024x768-HQ. זה בדיוק מה שיקרה ל-9800Pro בקרוב, שמעתם את זה כאן קודם ;)

דבר אחד בטוח, מי שקונה כרטיס כזה היום פשוט זורק כסף לפח. יש כרטיסים הרבה יותר זולים עם ביצועים טובים מספיק, ויש כרטיסים באותו מחיר עם ביצועים הרבה יותר טובים. במחיר של ה-9800Pro היום, הוא הולך להעלות אבק על המדפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח סייר, אתה פשוט לא קולט, הא? :lol:

דום 3 הוא משחק שמיוצר לטובת אנווידיה.

בדיוק בשביל זה הם קנו את הזכויות לכך שהמשחק יפותח להתאמה לכרטיסים שלהם. בכדי שאנשים יראו כרטיס חלש מריץ משחק כבד "מעולה", כאשר זהו רק המשחק הזה.

בכל שאר המשחקים ה6200 יריץ לא יותר טוב מה-9550...

בכל מקרה, ה9800P הרבה,הרבה יותר טוב. אין בכלל מה להשוות.

ה9800P מגיע לרמה של 6600GT וקצת פחות.

אני אומר לך כבר עכשיו, קח בנצ'מארק של HL2.

ה9550 יקבל הרבה יותר מה-6200.

ושלא נדבר על ה9800P.

איך אתה בכלל משווה?

:lol:

העילגות של אנשים מפתיעה לפעמים.

עד שאתה לא מביא בנצ'מארק שמוכיח שבHL2 הוא גם מקבל יותר, או במשחק ניטרלי כלשהו, אני מוכן לבאמין.

עד שלא תביא משחק ניטרלי אני פפשוט אמשיך להסביר לך שזה לא בר השוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים להפסיק לריב !

בכל מקרה למען הסר ספק, אין מקום להשוואה בין ה6200 ל9800P. הרדאון פשוט כרטיס חזק יותר.

שנית כל, ה6200 הוא כרטיס בסדר גמור כשלעצמו (לאור מחירו הנמוך), והוא בדיוק את מה שהוא צריך בתור כרטיס LOW-END.

בל מקרה אני לא מבין מאיפה בא לכם הרעיון של לפסול/להלל כרטיס זה או אחר על סמך תמונה אחת, ו/או על סמך משחק לא נטרלי (Doom 3 או HL2).

*thegodx אזהרה ראשונה, שמור על שפה נאותה בלי לפגוע במשתמשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...