smart joy frag (מחבר מקלדת ועכבר) ל-XBOX איפה אפשר לקנות ??? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

smart joy frag (מחבר מקלדת ועכבר) ל-XBOX איפה אפשר לקנות ???

nore0

Recommended Posts

זה כל הגדולה שלו, להחליף את השלט בעבכר ומקלדת בצורה טובה

ואת זה הוא עושה, לפי דעתי הוא לא שווה את המחיר אבל...

וואלה? יכול להיות נחמד.

אבל מי לעזאזל קונה קונסולה המבוססת על שליטה בעזרת ג'ויסטיק אם הוא לא יכול לשלוט בה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון, אם שיחקת פעם היילו או רידיק על האקסבוקס (ובקרוב גם דום 3) היית רואה כמה השליטה מעולה בFPS

זה לא עכבר ומקלדת אבל זה ממש נוח

כנראה לא ממש הבנת למה התכוונתי.

אם השחקן עצמו לא יודע איך לשלוט בבקר, אז למה שהוא יקנה את הקונסולה?

אגב,

אני עצמי ממש עלוב בשליטה על ג'ויסטיק במשחקי FPS,

אבל ממה שחברים אומרים לי - זה ממש נוח כשמתרגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה משחקים אחרים חוץ מFPS לקונסולות, וגם עד כמה שהצליחו לשפר את השליטה עם השלט עכבר ומקלדת עדיין יותר טובים

אני יודע שיש הרבה משחקים חוץ מFPS,

אבל פשוט ציינתי שבמשחקי FPS עם בקר השליטה שלי פשוט זוועתית (לעומת חברים שלי, שפשוט יכולים לשלוט בצורה מושלמת במשחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לצטט הודעה מעל... זה מציק..

וואלה? יכול להיות נחמד.

אבל מי לעזאזל קונה קונסולה המבוססת על שליטה בעזרת ג'ויסטיק אם הוא לא יכול לשלוט בה?

אמרת שבאופן כללי.. לא משנה הנקודה שלך ושלי הובהרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה וויכוח עד כמה טוב אתה לא תהיה בשליטה עם הגויסטיק עם העכבר אתה תמיד תוכל לשלוט יותר טוב ובמיוחד לכוון מדוייק, אני כרגע משחק במשחק TIMESPLITTERS FUTURE PERFECT והוא משחק ממש כייפי ומצויין אבל לא הייתי מתנגד לעכבר ומקלדת כי לפעמיםן צריך ממש דיוק ביריות ומהר וזה נורא קשה עם הבקר.

למשל ברידיק אני חיכיתי לגירסא של המחשב כי יותר כייף לשחק בה כנ"ל עם דו3 שיש לי אותו ל גם אבל במחשב נהנתי הרבה יותר שלא נדבר שבמחשב הגרפיקה יותר טובה גם.

ובקשר לשאלה מי קונה קונסולה ולא שולט בבקר אז לא כולם נהנים בלחשק במשחקי FPS אלה משחקי אקשן כגון NINJA GAIDEN שהוא פשוט בנוי לXBOX בצורה הכי טובה שיש יש.

בהחלט הייתי קונה את ה גאדג'ט הזה אם היה קצת יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...