תמונה - עזרה בזיהוי טמפ' ושאלה נוספת בקשר ל-SpeedFan - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה - עזרה בזיהוי טמפ' ושאלה נוספת בקשר ל-SpeedFan

Falcon4g3

Recommended Posts

שלום רב,

כפי שניתן לראות בתמונה למטה, התוכנה SpeedFan מזהה לי המון טמפ' במחשב.... רציתי לדעת רק מה היא Temp3 שזה מינוס 48 מעלות, מה זה Local Temp שזה 40 מעלות, מה זה Remote Temp שזה 8 מעלות ומה זה ה-Temp1 למטה של ה-38 מעלות...

בנוסף יש בפי שאלה חשובה:

כפי שניתן לראות בצד שמאל למטה, ניתן לשלוט על מהירות המאווררים 1 ו-2, 1 הוא של המעבד, בו איני נוסע, 2 הוא של המאוורר שמתחת לספק, שאותו אני שם על 5% כשאני הולך לישון וזה באמת עוזר ומאיט אותו קצת. הבעיה היא שאין שם 3, המאוורר שמכניס אוויר בקידמת המארז... רציתי לדעת איך אני יכול לשלוט על אותו מאוורר כדי להשקיט אותו גם.

תודה רבה :)

http://forums.ort.org.il/files/175/2206910/1598722.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה הפך להיות דיון ספאם.....

התכוונתי, שאחרי שתראה את התמונה שהוספתי, תערוך את התגובה שלך לתגובה עניינית, ואני אערוך את התגובה שלי (שציטטת) לתגובה על התגובה העניינית שלך..... אבל הגבת שוב אז נהיה פה ספאם רציני הייתי אומר.

בוא נפתח דף חדש ונמשיך מפה רק בעניין בבקשה, האם מישהו יודע מה הן הטמפ' ואיך ניתן לשלוט על מאוורר 3 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטמפרטורות , זוהי איננה תוכנה טובה לזיהוי של טמפרטורות בודדות כמו של המעבד, אבל , בקשר לשליטה על המאורר הקידמי , התוכנה מסוגלת לשלוט אך ורק על המאוררים שמחוברים ללוח אם בחיבור 3 פינים , אם המאורר מקדימה איננו מחובר ב3פינים ללוח האם , אז אין לך עליו שליטה דרך התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אני יודע, התוכנה גם מסוגלת לזהות מהירות סיבוב רק של מאווררים שמחוברים ללוח אם בחיבור 3 פינים, לא?

חיברת ככה:

ללבן את של המעבד

לירוק את ה-120 האחורי

לצהוב את ה-120 הקדמי

את מה שמחובר לצהוב אני לא יכול לשנות, למרות שזה בדיוק אותו חיבור כמו 2 האחרים... למה??

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...