מחפש תוכנה לבלותות' - עם הפלאפון - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה לבלותות' - עם הפלאפון

idan1836

Recommended Posts

אני מחפש תוכנה שתעבוד לי עם הבלותות' כדי להעביר קבצים מהמחשב לפלא ולהפך (תמונות, שירים וכו').

התוכנה שיש לי בשם WIRELESS עושה לי בעיות לפעמים ועכשיו היא לא פועלת בכלל.

קיבלתי את הבלותות' עם הפלאפון 6230 של (אם זה משנה החברה :-X ).

אני רוצה תוכנה שלא תהיה בעייתית , תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הכי מומלצת לעבודה מול נוקיות היא oxygen :

http://www.oxygensoftware.com/

כמו כן , אתה גם יכול לעבוד עם הדריוורים המקוריים של התקן הBT שלך , רק צריך להגדיר שם כמה דברים כמו שצריך כמו קבלת ושליחת קבצים בין המכשיר לבין המחשב בצורה פחות מאובטחת ולהגדיר בנוקיה שאתה מוכן לקבל תקשורת בלי אישור מהמחשב , ואז תוכל לעבוד דיי בסדר.

תבדוק גם גרסת דריוורים אחרונה למתאם הBT שלך , לפני מספר ימים Widcomm שיחררו גרסה רביעית של הדריוורים + התוכנה שלהם , שאמורה לעבוד הרבה יותר חלק עם התקני שמע אלחוטיים ותאימות יותר טובה למכשירים סלולריים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממזזז ....

מה הודעת השגיאה שאתה מקבל ?

6230 לא אמור להאכיל אותך בחיבור

תנסה בהגדרות של הBT , בטאב של הadvanced , לעבור על file transfer ועל serial connection ולבטל את הsecure connection , יש מצב שזה יסדר את בעית הניתוקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שמתקינים את הדרייברים והתוכנה של הכל מהדיסק של ה WIDDCOM,

אז אמורים להגדיר את המחשב וכל מה שיותקן כמו ה FILE TRANSFER, SERIAL PORT ועוד כמה דברים.

אז המסך שאני אמור לבחור מה להגדיר לא נמצא לי ואז שאני בוחר למשל בפייל טרנספר, הוא לא מעלה את המסך של הכניסה לפלאפון

בכדי להעביר ! בגלל זה הוא לא מצליח להתחבר לפלאפון :-X

בכל זאת אני אנסה להתקין מחדש וננסה לבטל את ההתחברות המאובטחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש מסתבך עם עצמך

יש לי 6230, ובלוטות' , אין שום בעיות להעביר קבצים וצלצולים מהמחשב למכשיר ולהפך, ולא צריך שום תוכנה

צריך רק את הדרייברים של הדונגל !

אם אתה רוצה להתקין גם משחקים (למרות שאין מי יודע מה משחקים שווים לפלאפון הזה ברשת) אז אתה צריך תוכנה

הייתי ממליץ על התוכנה של נוקיה, suite , היא חינמית ומתאימה לכל , ויש בה תמיכה לBT, אבל היא ממש גרועה, כבדה, מעמיסה על המחשב מאוד, ועולה ב STARTUP, ואין אפשרות לסגור אותה, רק CTRL ALT DEL, וגם אז צריך לסגור איזה 5 פרוססים שונים בשביל לחזור למצב רגיל.

התוכנה הכי טובה שיש היא באמת OXYGEN כמו שאמרו למעלה

יש לה גישה לכל פונקציה בטלפון, ניהול ממש נוח, תיקיות קבצים, צלצולים, משחקים - ממש נוחה ואינטואיטיבית, ואפשר לגבות איתה את כל המידע בפלאפון.

ממליץ עליה בחום, מנסיון.

למרות שההתקנה שלה ברוסית, ושברתי את הראש שלושה ימים איך משנים לאנגלית עד שחבר רוסי גילה לי..

והיא גם לא חינמית (אלא אם כן תוריד גרסה פרוצה לא חוקית באימיול או משהו, אבל זה ממש לא חוקי..)

בכל מקרה, בוא נדון במקרה שאתה בלי שום תוכנה, ורוצה להעביר צלצולים ותמונות אל ומהפלאפון.

נניח שהתחלת מהתחלה, הסרת את הדרייברים של ה BT מהמחשב, והתקנת מהתחלה.

אתה צריך לגשת ל my bloothooth places ולהגיד ב SETUP שאתה יודע איזה מכשיר יש לך, ורוצה להגדיר לו אפשרויות

אתה צריך לסמן ב "V" רק את האופציה שנקראת 6230 OBEX File Transfer

וזהו.

באיזשהו שלב (לפני או אחרי מה שכתבתי) , המחשב יבקש שתעשה התאמה עם הנוקיה.

בשלב הזה, אתה מכניס במחשב קוד (שאתה בוחר, סתם איזה 1234) ועושה אישור, ואז הנוקיה מבקש ממך את הקוד הזה

זה בשביל שהם ינעלו אחד על השני..

בכל מקרה, מהרגע שזה פועל, וה BT מופעל במכשיר, יש לך גישה לתיקיות בתוך הגלריה, מהמחשב, בלי שום תוכנה.

אם אתה רוצה להשתמש ב OXYGEN, ולא מצליח להפעיל את החיבור בפעם הראשונה , תקרא את העזרה שם, ותעקוב צעד צעד אחרי מה שהם אומרים

צריך פשוט לבטל את ההתאמה הקודמת שנעשתה (מה שאמרתי בפסקה הקודמת)

ולעשות התאמה עבור pc suite על איזשהו com port (לא משנה איזה) ואז התוכנה OXYGEN מתחזה להיות suite וזה עובד.

(כמובן כל זה נעשה לא דרך התוכנה עצמה, אלא דרך Oxygen Connection Wizard שזה בתפריט התחל, בתיקיה של התוכנה)

אני משתמש ב OXYGEN לגיבויים ולעריכה של הספר טלפונים, ולהעברת משחקים לפעמים מהמחשב לפלאפון.

אם זה סתם העברת תמונות וצלצולים ו MP3ים , לא צריך בכלל תוכנה, הכל דרך הסייר של , בקלות  :cool2:.

בכל מקרה , אפשר בנוקיה הזה, להגדיר על כל התאמה שנעשתה, שזה בסדר לקבל מידע ממנה, בלי אישורים

זה אומר שלא כל שניה שתרצה להעביר קובץ מהמחשב, תצטרך לאשר את זה בנוקיה, זה יהיה אוטומטי.

הבעסה היחידה בכל זה, שהמהירות על הפנים

הדונגל תומך רק ב USB1, לא ב USB2, וזה מאפן... :kopfpatsch: חבל שלא קניתי כבל נתונים במקום הבלוטות' (קניתי את המכשיר באופן פרטי, לא בסלקום)

בדיוק אתמול, הייתי אצל בן דוד שלי והתקנתי לו את כל הבלוטות' על הלפטופ (הוא קנה ממש השבוע 6230 בסלקום)

אבל מזל שלי, תוך כדי שאני מתקין לו על הלפטופ את ה BT, אני בדפיקותי שם לב שכבר יש לו BT בילט אין בלפטופ !! וההתקנה דפקה את ההתקנה של הבילט אין.

כל הבעסה ;D עכשיו הוא חייב להשתמש בדוגל החיצוני, כי אין לו את הדרייבר המקורי של הבילט אין.

אני מקווה שבחברה שלו (שהביאה לו את הלפטופ) הבחור שמסדר להם את המחשבים יסדר לו בחזרה את ה BT הבילט אין שיעבוד עם הרשיון המקורי שלו והכל..

איזה בעסה שיש לך פנימי בלפטופ והרסת לו את ההתקנה כי לא ידעת עליו, ועכשיו אתה חייב להשתמש בדונגל.. מצטער נוח..

לפחות התקנתי לך את אוקסיג'ן ועשיתי לך בן זונה של טפט לנוקיה בפוטושופ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחורצ'יק, תודה על העזרה ;) , אבל, אני כבר התקנתי בעבר את הבלותות' והכל לא פעם ולא פעמיים.

אני לא יודע למה זה התחיל לעשות לי בעיות פתאום שאני צריך להסיר ושוב להתקין.

הכל זאת לא עובד ואני אגיד לך למה לא עובד, כי אמרת שאני צריך לסמן ב V רק את ה FILE TRANSFER

במסך ההוא שאני בוחר מה לסמן ב V נכון ? אבל הבעיה היחידה היא שאין לי את המסך הזה.

אחרי ההתקנה עולה המסך שאני מגדיר את שם המחשב והכל ואז עושה נקסט ואז הוא מגיע למסך של הסימונים ב V אבל הוא ריק !!!

זו הבעיה שבגללה אני לא מצליח לסדר את התוכנה :-\ .

מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אפשרות שנקראת bluethooth setup wizard בתוך העמודה של האפשרויות שבחלון של my bluthooth places ?

כי זה מפעיל בדיוק את ה WIZARD שאתה צריך

כשאני אהיה בבית אני אצרף לך סקרינשוטים, אני פשוט בעבודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...