The WinAmp Project עידכון אחרון 4.6.05 בעמ-9 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The WinAmp Project עידכון אחרון 4.6.05 בעמ-9

yoncih

Recommended Posts

ביטים לחריטה 105 108

בעיקרון חריטה היא סריטה של משטח כול שהוא

יש אנשים שאומרים מהר זה טוב לגבי חריטה זה [glow=red,2,300]רע[/glow]

לעבוד על מהירות איטית שבה אתה יכול לשלוט במכשיר

והייתי ממליץ להשתמש במאריך לדרמל בכדי שיהיה לך אחיזה יותר טובה ושליטה על המכשיר

ועוד משהו אדם אינו סרגל ורוב הפעמים אינו יכול לעקוב אחרי קו בדיוק רב לכן על תעשה את

הקו בנגלה אחת אלא על ידי קוים קצרים ובסבלנות כול פעם שאני לא מרוכז ואין לי סבלנות אני יפשל

לכן אני בדרך כלל קם ועוזב את הדרמל והולך להתעסק במשהוא אחר (תיכנון, סירטוט או צביעה וקצת קאנטר P=)

לגבי חיתוך בפח אני אומר את אותו הדבר סבלנות זה מפתח לדיוק

עם אתה רוצה לעשות את העבודה מהר על תצפה שתראה טוב !!!

לגבי טכניקה של חיתוך לדוגמא החיתוך שאני עשיתי לדלת הזו ישנו חלק מורכב באמצע ומסגרת ישרה (מלבד לפינות)

את הקוים הישרים כפי שראיתם חתכתי קודם לאחר מכן אני מוריד חלקים מיותרים שיהיה מרחב לעבודה

להשאיר רווח של חצי ס"מ בערך (אלא עם יש לך יותר נסיון עם סוג המתכת ומכשיר שאיתם אתה עובד)

[glow=red,2,300]אבל[/glow] חשוב להשאיר מרווח מהקו של הסקיצה כדי שיהיה מרווח לטעויות

ולתיקונים לסקיצה מדי פעם אתה רואה דברים יותר טוב אחרי שחתכתה קצת ומדי פעם אתה רואה מגבלות

של הכלי עבודה או חומר אז אליך לתקן את הסקיצה בהתאם

עם שכחתי איזה נושא או משהו שרציתה לדעת שלך הודעה ובסך הכול עם יש איסיקיו P-= שמח לעזור

נ.ב.

הינה טכניקה מעניינת שאני גם משתמש בה למרות שיש בה משהוא שאני לא אוהב http://www.twistedmods.com/article.php?artid=270

הבחור הזה לא משאיר טיפה מרווח ועם משהו נדפק זה נשאר ככה הוא עושה זאת רק כי הוא מודר עם ניסיון ארוך עם המכשיר וגם כנראה כי הדלת הזאת נחתכה רק למען המדריך P=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על כול התגובות והינה כמה עידכון על ההתקדמות שלי (בזמן האחרון זה היה איטי בשל השיוף שהינו

תהליך ארוך בכדי להגיע לתוצאות שאני רוצה להגיע אליהם)

DSC00057.JPG

ומה יפה לתלות ?

ולגבי המדריך עם יש לכם צורך לגבי מדריך כול שהוא אני בזמנו נברתי באינטרנט למדריכים אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה,תמשיך לעדכן! יהיה קשה לחתוך תכבשה לא?

בכול מקרה בהצלחה בהמשך! :yelclap:

אמממ קשה יהיה אני יצטרך לעבוד עם כמה שיטות להצליך לחתוך אותה וזה למה :nono:

עדכונים בקרוב (בתקווה :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא רע בכלל בינתיים, ישנם ראשים לדרמל המאפשרים חיתוך מדוייק יותר - כגון 9909 ועוד (עליהם אתה יכול לקרוא בסטיקי שבפורום "מודינג ואלקטרוניקה"), שיכולים לחסוך לך הרבה זמן ועבודה קשה עם פצירות ו/או משוריות...

בנוסף, כפי שנכתב בחוקי הפורום החדש, אתה מתבקש לשנות כותרת במקרה של עידכונים ע"מ להקל על המשתמשים לעקוב אחר הקורה עם הפרויקט -

בעת עדכון היומן, יש לציין זאת בפירוש בכותרת, עם הפניה לעמוד המתאים בו מופיע העדכון - לדוגמה "פרוייקט XXX - עודכן ב-13/3/05, ע"מ 5".

יופי של עבודה, בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...