פרטים אודות המבצע של 012 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים אודות המבצע של 012

imac

Recommended Posts

הבנתי שאם מתחייבים לשנתיים מקבלים מסך LCD 17 של במחיר זול ביותר (מישהו יכול להגיד בכמה? אני לא זוכר כל כך..)

ועוד שאלה, אני ב 012 כבר בערך 2-3 שנים.. אם אני אתחייב לשנתיים גם אני אהיה זכאי למבצע הזה ?

תודה מראש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שאם מתחייבים לשנתיים מקבלים מסך LCD 17 של במחיר זול ביותר (מישהו יכול להגיד בכמה? אני לא זוכר כל כך..)

ועוד שאלה, אני ב 012 כבר בערך 2-3 שנים.. אם אני אתחייב לשנתיים גם אני אהיה זכאי למבצע הזה ?

תודה מראש ;)

אתה תמיד יכול לבקש להתנתק ואז לחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לחלופין תגיד להם שבתור לקוח נאמן שנמצא אצלהם 3 שנים אתה מעוניין במסך הזה (אם אתה מוכן לחתום שנתיים.. אבל הייתי מנסה להתחמק מזה) ואם לא אז תבקש להתנתק באופן מיידי (זה בדרך כלל לא אפקטיבי עד שאתה אומר שאתה מתנתק באופן מיידי ולא "אחרת אני עובר חברה...").

סיכוי טוב שזה יעבוד, או שיעשו לך קומבינה אחרת (התחייבות לשנה, למשל, כי אחרי 3 שנים התחייבות לעוד שנתיים נשמע מוגזם, מה זה משפחה?).

מקסימום באמת תתנתק ותחזור, כמו שהציעו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 מחלקים נייד ..

המון דברים. כל החברות עושות דברים מגרים.

האמת,

אני מת למחשב ש 012 נותנים (עם תשלום של 200 בחודש)

אני גם מת למסך ה LCD שלהם,

אבל אני לא עובר..

אני נשאר באינטרנט זהב למרות הכל.

ולמה? כי טוב לי. אין איטיות ואין בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבינו אנשים, כל ה"מבצעים" הללו לא משתלמים בשיט. בראש ובראשונה הם נועדו לפתות צרכנים חלשים ומשרתים את האינטרס הכלכלי החשוב ביותר של ספק אינטרנט: לכבול ולשעבד אתכם אליו - זוהי בדיוק תכליתה של ההתחייבות. אם תבדקו לעומק את תנאי העיסקה (AKA "האותיות הקטנות") תגיעו למסקנה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אניי דווקא מרוצה מאוד מ 012..

אם לא הייתי מרוצה לא הייתי מוכן להתחייב לשנתיים..

DXT תודה על הטיפים אני ישתמש בהם..

הדבר המעצבן היחיד זו המערכת החדשה שהם שמו כשאתה מתקשר ל 1800 012 012.. למי יש זין לחכות שיחזרו אליך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...