מה אתם עושים בחיים שלכם? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם עושים בחיים שלכם?

arkadur

Recommended Posts

טוב אז ככה אצלי זה ככה:

פותח את העניים ב7:40 קם ב8:00

מתלבש ואוכל מילקי ואז ב 8:25 יוצא למכללה

מיד אחרי המכללה הולך לחדר וחוזר הביתה ב 3:30

עד 4:00 אוכל ורואה סרטים מצוירים בTV(רק אז אני רואה ביום)

יושב על המחשב (משחק WOW, אבל בעבר יצרתי מוסיקה אלקטורנית ואני גם חתום בלייבל)-- אני היחדי שמשחק WOW מהחברים שלי  :kopfpatsch:

עד 8 בערך אני משחק (או יוצר מוסיקה)

ב8 בערב אני יוצא החוצה ל"ספסלים" כל החברה מתאספים ומדברים על מכוניות בחורות ועל מחשבים סדרות וכל חרטא שיש בעולם וגם פעם תכננו פיגוע שלא התכוונו לבצע  :lol: --(לפעמים הולכים בשושו  :cool2: לחורשה הקרובה)

ב11 חוזר הביתה פותח שוב את המחשב ובודק אם מכרתי דברים במשחק (או במקרה של המוסיקה אני שומע את הקטע שיצרתי חצי שעה בלופ וחושב איך לשנות אותה למחר - אבל לפעמים אני משנה אותה אל תוך הלילה ואז לא הולך לבצפר)

ב11 וחצי בערך מפעיל איזו סדרה מצוירת מצחיקה שאני מוריד מהרשת כמו פיוצ'ראמא או נארוטו (כן כן תצחקו) רואה פרק ואז נרדם....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

להגיד לכם את האמת אני לא ממש מרוצה מהחיים שלי :P .. מה שחסר לי זאת חברה, אבל אני צריך חברה רצינית ולא איזו פרחה מטומטת שתמצוץ ממני את הכסף !!

בסופי שבוע:.. אני לא טיפוס של מועדונים ולכן אני מעדיף להשאר בשכונה עם החברים שלא יוצאים למועדון באותו הזמן .. לפעמים אני יוצא איתם אבל אז אני בוכה על הנזק הכספי ...

בחופשים ובימי שישי שיש אני מחליף את החבר שלי שעובד במזבלה הראשית באיזור התעשייה בצוש .. אני ממיין בקבוקים מהזבל -- (אוי זה כל כך נחות וחסר כבוד) ולפעמים אני עובד בחילוק פליריים ועיתונים בתיבות דואר באיזור הצפון .. לממוצע לחודש יוצא לי 1300 שקל מהעבודות ..

ולמי שתוהה אני בן 19 בדחיית שרות צבאי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז סדר היום שלי:

קם מת ב 7:15 מתארגן לבית ספר המעצבן שלי "מקיף ז'" (זין באמת) חוזר הביתה רץ למחשב מיסתקל חדשות בפורום הזה :)

מגיב קצת פה ושם..אחרי זה משחק עד 5-6 ואז הולך לחדר לאימון טוב של שעתיים-שעתיים וחצי..חוזק אייף יושב על המחשב עוד איזה שעה הולך להתקלח ואז שוב יושב על המחשב עד 2 בלילה ואז כשאני מרגיש שאני רואה שחור אני פותח את העיינים מסדר את המיטה והולך לישון

כמובן שזה לא כל יום אבל רוב השבוע כן...

בימי שישי מועדונים\ביליארק\מכות\שתייה\נרגילה... :xyxthumbs:

זהו סך הכל...אחרי הבית ספר ילך ללמוד אינדוס תוכנה יותר לעומק ביינתים עושה 5 יחידות בבית ספר עם לא ילך יפתח לי איזה חנות מחשבים יש לי קרובי מישפחה בגרמניה ספקי חומרה אז אני מסודר ביינתים בחופשים עובד ב"מעדני מאניה" מחלק פליירים בשבתות ובעמצה שבוע עובד ביבנה מיפעל של סטנדים אין לי כוח להסביר מה זה קיצר חברה מה זה סטלנים ועבודה לא קשה מקבל את ה 18 לשעה שמגיע לי וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:P .. מה שחסר לי זאת חברה, אבל אני צריך חברה רצינית ולא איזו פרחה מטומטת שתמצוץ ממני את הכסף !!

ROFL איך הזכרת לי מישהי שיצאתי איתה היום  :lol: ...

ד"א איזה פורום של סוסים !?!??! כמעט כולם פה מתאמנים בחדר  :screwy: אני גם משתדל ללכת מידי פעם אבל לא ממש יוצא לי עם כל הסדר יום לפעמים אני אפילו

הולך להתאמן ב 6 בבוקר אחרי שלא ישנתי כל הלילה (ככה זה שהיום הפוך... איך לא חשבו על לפתוח אותו ב 3 בלילה ? השעה הכי ערנית שלי בדרך כלל)

אני הולך לפחות פעם בשבוע... פעמים זה סבבה שלוש זה כבר יותר נדיר... שואף ל 4+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז סדר היום שלי:

קם מת ב 7:15 מתארגן לבית ספר המעצבן שלי "מקיף ז'" (זין באמת) חוזר הביתה רץ למחשב מיסתקל חדשות בפורום הזה :)

מגיב קצת פה ושם..אחרי זה משחק עד 5-6 ואז הולך לחדר לאימון טוב של שעתיים-שעתיים וחצי..חוזק אייף יושב על המחשב עוד איזה שעה הולך להתקלח ואז שוב יושב על המחשב עד 2 בלילה ואז כשאני מרגיש שאני רואה שחור אני פותח את העיינים מסדר את המיטה והולך לישון

כמובן שזה לא כל יום אבל רוב השבוע כן...

בימי שישי מועדונים\ביליארק\מכות\שתייה\נרגילה... :xyxthumbs:

מתאמן חזק ומעשן? לא שמעת שזהו שילוב לא מוצלח? העשן שאתה שואף פוגע בתהליך המינרליזציה של הגוף, ומדלדל לך את העצמות, וכך גם פוגע בגדילה. ואם אתה בקבוצת הנוער זה עוד יותר קריטי. תצמצם גם במשקאות כמו קולה שמכילים זרחן חופשי, שבצורתו הזו הוא מכיל משפעה דומה לעישון. גם שתייה משפיעה לרעה על זה. (ושלא נדבר עם נזקים אחרים של עישון).

זהו סך הכל...אחרי הבית ספר ילך ללמוד הינדוס תוכנה יותר לעומק ביינתים עושה 5 יחידות בבית ספר עם לא ילך יפתח לי איזה חנות מחשבים יש לי קרובי מישפחה בגרמניה ספקי חומרה אז אני מסודר ביינתים בחופשים עובד ב"מעדני מאניה" מחלק פליירים בשבתות ובעמצה שבוע עובד ביבנה מיפעל של סטנדים אין לי כוח להסביר מה זה קיצר חברה מה זה סטלנים ועבודה לא קשה מקבל את ה 18 לשעה שמגיע לי וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המכון יחסית קרוב ואני הולך עם חבר אחד\שתיים.

עיסוק טוב, מעביר זמן ומנפח אותך.

כמה לוקחים לשעה?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

עריכה:

שכתבת מנפח למה היתכוונת?

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...