מה אתם עושים בחיים שלכם? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם עושים בחיים שלכם?

arkadur

Recommended Posts

מה איתי?

קם ב-6 בבוקר מתקלח מכין קפה יושב על המחשב עד 7 ואז הולך לבית ספר.........חוזר מהבית ספר, אוכל, מחשב, אייסיקיו, , אם מתחשק לי אני יוצא אם אני מתעצל אני פשוט יושב על המיטה ולא עושה כלום או שמכין מפרטים בפורום מפרטים.

אם יש חופש אני קם ב-5 בבוקר מתארגן לעבודה וב-6 יוצא לעבוד במטעים של אבא שלי עם התאילנדים הסטלנים שתמיד רוצם להזמין אותי לסיגריה, אמנם אני מסרב אבל לאוכל שלהם אי אפשר לסרב כי הוא פשוט האוכל הכי טעים בעולם! הם גם תמיד שואלים אותי אם יש לי חברה אז אני אומר להם שכן ומראה להם פורנו מהפאלפון שלי והם אשכרה מאמינים לי ומציעים לי 500 שח בתמורה לזיו* איתה (הם בד"כ הולכים לזונות רוסיות מכוערות משהו פחד ולוקחים להם 200 שח לחצי שעה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קם ב 7:55 (אם אני הולך ברגל) מתארגן מהר מסדר תתיק ב 8:05 אני כבר בדרך לבצפר אוכל חוזר הבייתה (בערך ב 4) אוכל שוב יושב על המחשב \ הולך אל חברים

אם ההורים בבית אז אני קם ב 8 מתארגן ויוצא בערך ב 8:10 ואותו דבר כמו למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ברק דהן
דפקה בשעורי לשון ,אני לא ישן.

באמת!!! ???

דפקה בשיעורי לשון? דפקה?

לא יפה לעשות דפקה!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קם ב6 מתארגן עד 7ורבע....הולך להתפלל שחרית הולך לביצפר ב8ורבע חוזר מביצפר בסביבות 2וחצי מתכתב באיי סי קורא הודעות בפורום עד 6 וחצי אוכל ארוחת צהריים קלה עד 7בערך ....הולך למכון להתאמן על יד קידמית ,יד אחורית,חזה,גב,כתפיים.

בא הבייתה אוכל בד"כ ביצה עם גזר ושאר ירקות כדי שהגוף יהיה בריא... ;D

יוצא בסביבות 11 למעודונים בצפון כגון טרמינל ורטיגו וכו....

חוזר הבייתה מתקלח הולך לעבוד שעתיים מ1 עד 3 (בחלק מהימים לא בכולם...) הולך לישון עד 6 וכנ"ל..... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קם ב6 מתארגן עד 7ורבע....הולך להתפלל שחרית הולך לביצפר ב8ורבע חוזר מביצפר בסביבות 2וחצי מתכתב באיי סי קורא הודעות בפורום עד 6 וחצי אוכל ארוחת צהריים קלה עד 7בערך ....הולך למכון להתאמן על יד קידמית ,יד אחורית,חזה,גב,כתפיים.

בא הבייתה אוכל בד"כ ביצה עם גזר ושאר ירקות כדי שהגוף יהיה בריא... ;D

יוצא בסביבות 11 למעודונים בצפון כגון טרמינל ורטיגו וכו....

חוזר הבייתה מתקלח הולך לעבוד שעתיים מ1 עד 3 (בחלק מהימים לא בכולם...) הולך לישון עד 6 וכנ"ל..... :xyxthumbs:

בקיצור יש לך מה לעשות. :xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חיים משעממים יש לכם...  :o

:-\

בכל מיקרה, אצלי זה ככה....

קם בסביבות 11 בבוקר, נוסע למשרד עובד עד 18, (תוך כדי גלישה כאן ודיבור עם כל מיני מזכירות משעממות).

חוזר הביתה, רואה קצת עם הילדים עד 19 , משכיב אותם לישון.

בסביבות 20 או שאני ואשתי יוצאים לסרט או למועדון או שנשארים בבית...  :smile1:

חיים משעממים אולי, אבל בטוח לא יותר  משלכם...  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חיים משעממים יש לכם... :o

:-\

בכל מיקרה, אצלי זה ככה....

קם בסביבות 11 בבוקר, נוסע למשרד עובד עד 18, (תוך כדי גלישה כאן ודיבור עם כל מיני מזכירות משעממות).

חוזר הביתה, רואה קצת עם הילדים עד 19 , משכיב אותם לישון.

בסביבות 20 או שאני ואשתי יוצאים לסרט או למועדון או שנשארים בבית... :smile1:

חיים משעממים אולי, אבל בטוח לא יותר משלכם... :P

רק בשביל לדעת, בן כמה אתה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...