7 ליולי - סקורפיונס בארץ! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7 ליולי - סקורפיונס בארץ!

scorpion

Recommended Posts

ב7 ליולי - אחת מלהקות הרוק הגדולות בכל הזמנים (לטעמי לפחות), שתרמה לנו שירים אדירים כמו Rock You Like A hurricane, still loving you, send me an angel וכמובן האדיר מכולם WIND OF CHANGE, מגיעה לארץ להופעה חד פעמית בבלומפילד.

אני אישית מתכנן לרכוש כרטיס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

איפה קונים כרטיס ??? אני אבקש מאבא שלי מקדמת יום הולדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שייגעץ' זה לא פאנק, לך תראה את "ברוטל פולקה". פרטים אליי.

וסקורפיונס... בטח יגיעו. כמו ש-Cradle Of Filth הגיעו. להגיע לא הגיעו אבל כרתיסים לא שכחו למכור... חלילה. מה כן לפחות קיבלתי החזר כספי.

ואם כבר יגיעו - אדרבה, אני אתפס על משהו גבוה כי אין תקציב באמת, ואני מניחה שהכרתיסים יעלו הון ועוד חסר שגם כאן ימכרו יותר כרתיסים ממקומות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cradle Of Filth גועל נפש ! איך את יכולה בכלל לשמוע את הזבל הזה שלהם !.... אף מילה את לא מבינה מהם וכל קליף צריך לפחות 20 ליטר דם כי אם אין 20 אז הוא לא עובר את הסלקציה שלהם ...

אה מה גם שלפי דעתי הם ביטלו את ההופעה מהסיבה הפשוטה שקנו קצת כרטיסים, פאדיחות !! אבל באמת מי כבר שומע אותם בארץ אולי 1000 איש וגם זה יותר מידיי חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור להקות נורמאליות? אני לא יודעת מה אתה מגדיר כלהקה נורמאלית, אבל תראה לי להקה אחת שתרצה לבוא לפה. תבין, אף אחד לא "מביא" להקות, זה לא טובלרון מהדיוטי פרי, אם הם רוצים הם יבואו. אז כן, היה נחמד אם RAMMSTEIN היו באים למשל, הייתי שודדת בנק והייתי באה, אבל לא נראה לי שהם ששים לבוא לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...