צריך עזרה בנוגע למחשב שלי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בנוגע למחשב שלי

ArielN

Recommended Posts

אני מקווה שזה מתאים לפורום הזה..

בכל מקרה, המחשב שלי הוא:

AMD 2500+

ABIT NF-7

Twinmos 512DDR 3200PC (1 stick)

WD 120GB 7200RPM 8MB

Radeon 9700 128mb not pro

PS: HEC 300AR-T

מארז מעפן עם מאורר אחד בדלת שלו וקירור של VOLCANO 7, והמאורר שעל הלוח אם לא עובד..

בכל מקרה, זהו המפרט שלי, ויש לי אותו כבר יותר משנה ואני רוצה לשפר אותו.. מה לדעתכם כדי לי לקנות כדי לקבל באמת הרגשה בשינוי הביצועים של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה למכור את המעבד/לוח אם/כרטיס מסך (סכום סביר להכל יהיה 1,000 ש"ח בערך). תוסיף עוד 1,200 ש"ח בערך לערך לסכום שתקבל מהמכירה וקנה מעבד 64BIT 3000 בסוקט 939, מבוסס Nforce4, וכרטיס מסך 6600GT PCI-E.

הוספת 512MB תוסיף ג"כ לביצועים. ניתן למצוא כיום 512MB של Twinmos ב-300 ש"ח לערך.

אפשרות אחרת היא לבצע OC למעבד ולכרטיס מסך. עם הקירור שיש לך כרגע על המעבד ניתן לבצע OC מתון, תלוי ג"כ מה הטמפרטורות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך OC אני לא בכיוון של זה בכלל.. המחשב שלי פתוח אפילו בגלל שהוא מתחמם מהר מדי ואז עושה אזעקה =\

בכל מקרה, לקנות עוד סטיק של 512 זה ממש לא בעיה בשבילי מבחינת הסכום, כי זה סכום סימלי כזה .. 300 ש"ח, אבל אני לא בטוח שאמא שלי תסכים ללכת בכיוון של 1200 ש"ח לא בגלל שזה "יקר" אלא בגלל הפרנציפ (לא משנה עניינים אישיים).

וכשהתכוונתי ללשפר את המחשב לא התכוונתי להחליף את כל המחשב, התכוונתי יותר בכיוון של הוספה של ולשנות כרטיס מסך או או מארז משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...