מה יותר כדאי לקנות PS 2 או לשדרג את המחשב (כרטיס מסך זיכרון וכו') - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר כדאי לקנות PS 2 או לשדרג את המחשב (כרטיס מסך זיכרון וכו')

nore0

Recommended Posts

הקונסולות דור הבא שזה ה XBOX2 או 360 איך שלא יקראו לזה בסוף וה PS3 יצאו רק בסוף השנה ככה שיש עוד הרבה זמן והם יעלו יותר מ400 דולר זה בטוח(וזה בחו"ל) לא ידוע אם יהיה יבוא לונסולות האלו לארץ (רוב הסיכויים שיהיה יבוא ל PS3 מתאם ישפאר אבל המחיר יהיה כרגיל הרבה יותר גדול מאשר בארה"ב)

ואף פעם לא כדי לקנות קונסולה ישר שהיא יוצאת כי תמיד יש באגים בהתחלה ויוצאת לאחר זמן קצר גירסא עם תיקונים ואז גם עם הזמן מוצאים דרכים להוריד את ההגנות מהם וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פוסי2 ואיזה 30 משחקים, כולל SAN ANDREAS, וזה פשוט לא כמו מחשב, אי אפשר לשחק במשחקי יריות טובים, אסטרטגיה וכמובן איך לא, מולטיפלייר,

אני חושב שזה לא כל כך שווה את זה, לפי דעתי היתרון של הפוסי2 זה משחקי מכות, כגון מורטל קומבט, ומשחקי ספורט, שאותם אפשר לשחק עם חברים.

ואם עדיין אתם מעדיפים קונסולה אז , שזה רמה אחרת לגמרי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף אני הולך על קונסולה

עכשיו השאלה

X BOX או PS2

מה כדאי (למרות שהשלטים של ה-PS2 יותר נוחים)

מה יותר טוב ?

מבחינת משחקים , ביצועים יותר טובים( גרפיקה ואיכות צליל)

ומה זה אומר שאפשר לעשות מוד ל- הכוונה לשדרג אותו ?

להחליף לו את הכרטיס מסך וכו' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי באיזו קונסולה כדי לבחור אז יש לך ת'רד בעמוד הזה שקרא PS2 או תקרא ותשאל שם שאלות אני אישית ממליץ על יש לו סאונד ו גרפיקה יותר טובים ,בעבר הייתה לקונסולה הזו בעיה של חוסר משחקים אבל עעכשיו ממש המצב השתנה יש מלא משחקים .

כשאומרים MOD הכוונה לפריצה של הקונסולה בין אם זה פלייסטיישן2 או אקסבוקס זה לא משנה פשוט ל אקסבוקס הרבה יותר קל לעשות SOFT MOD שזה אומר ללא קניה של צ'יפ וללא פתיחה בכלל של הקופסא של הקונסולה.(למרות שבשביל להתקין יותר גדול אתה חייב לפתוח אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...