סיגייט באמת אמינים ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיגייט באמת אמינים ?

KoM

Recommended Posts

סיגייט מעולים אבל ברקודה 4 כבר יותר מידי זמן בשוק והמתחרים עוקפים. כדי לחכות לברקודה 5 שכבר הוכרז שיהיו בו כל מיני שיפורים עם הפלטות וגם מבחינת מהירות. יצאו לו שתי גירסאות, אחת ATA100 ואחת SERIAL ATA שתצא בסתיו. גם אם תיקח את הראשונה זה יהיה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, הדיסק של מעולה ,במחירים של היום, עם הוא צריך דיסק, אין טעם לחכות.

עד שיצא ברקודה 5 (שלא מובטח להיות הדיסקים הכי טוב בשוק, לך תדע מה יהיה עד אז), יקח גם מספיק זמן שיגיע לארץ והמחיר יתייצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להבהיל אותכם אבל ...

ברגע זה ממש יש לי HD של עם : שמו לב 4MB של סקטורים פגומים

יש לי HD של 60GB יש לי אותו חצי שנה.

עשיתי פורמט וזה לא עזר כול כך ( מ 8M סקטורים פגומיים ל 4M )

דרך אגב מחר אני הולך לקחת את WD 80 GB עם 8MB של BUFFER ( לא של סקטורים פגומיים אני חושב\מקווה )

אז לכל אוהבי --> ת ז ה ר ו !!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה יותר בעיה להגיד על חברה שהם אמינים .

בדרך כלל שומעים על חברה לא אמינה (IBM) .

לכן אני חושב שכיום גם וגם WD וגם מקסטור הם טובים מאד.

אם היה לך ניסיון לא מוצלח עם אחד מהם אתה בשקט יכול לעבור חברה אחרת הם כולם טובים ובכולם התקלות נדירות.

דרך אגב אצלי יש ברקודה 3 שהוא עפ"י סנדרה יותר מהיר מהמקסטור החדש יותר שלי (לא ההכי חדש ).

יש לי את הSEAGATE כבר שנה וחצי ואין תלונות.

היום כבר 70 (30+40) גיגה שיש לי לא מספיק לי , אני כנראה יקנה שני 80 גיגה עם הבאפר של WD ויפעיל את הרייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למהירות של הסיגייט ברקודה 4 לעומת המקסטור 740... אני לא כל כך בטוח שהמקסטור מנצח:

image1.jpg

image2.jpg

אפשר לראות שהסיגייט אכן יותר מהיר מהמקסטור חוץ מבמשהו של סרברים שזה נראה לי לא רלוונטי ממש...

אבל מצד שני אולי כי זה לא הופעל על לוח תומך ATA133...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיגייט, חברה וותיקה בתחום הדיסקים הקשיחים הינה ידועה בתור אחת החברות האמינות ביצור דיסקים SCSI, וכן הם אכן בין הדיסקים הטובים ביותר שיש היום בשוק.

לפני כמה שנים הוציאה דיסקים IDE מסדרת ברקודה, על שם סדרת ה SCSI שלה אשר נודעה וכאיכותית מאוד, ובין הדיסקים הטובים בעולם. אולם, סדרת IDE זאת, לא נחלה הצלחה רבה כיוון שהם לא היו איכותיים ו/או טובים במיוחד (ברקודה II ו- III עם אני לא טועה).

כמובן שלדעתי הם הבחירה הכי טובה שיש (אלא עם קונים דיסק SCSI או את ה WD 8 מגה קאש).

נב. היו לי בעבר גם דיסקים SCSI מסדרת ברקודה (למעשה עדיין יש לי), יש לי את הברקודה IV, ויש לי את ה D740X גם בבית.. כמו כן היו לי גם דיסקים שונים בנפחים שונים של לא מסדרת ברקודה. לכן אני מדבר פה בעיקר מנסיון אישי עם ..

לא יודע מה המוניטין שלהם, אבל הזהירו אותי שזה יקרה, וזה קרה, שני דיסקים סקאזי שלהם התפגרו במקביל, בסקזיא הם לא מדהימים, סתם יקרים. דיסקים סקאזי הכי טובים הם פוג'יטסו, לדעת כ90 אחוז מהמומחים. לבית, לדעתי, מקסטור מספקים את הסחורה הכי טוב. ולכל הדיעות המחיר של הסקאזי שלהם מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיגייט, חברה וותיקה בתחום הדיסקים הקשיחים הינה ידועה בתור אחת החברות האמינות ביצור דיסקים SCSI, וכן הם אכן בין הדיסקים הטובים ביותר שיש היום בשוק.

לפני כמה שנים הוציאה סיגייט דיסקים IDE מסדרת ברקודה, על שם סדרת ה SCSI שלה אשר נודעה וכאיכותית מאוד, ובין הדיסקים הטובים בעולם. אולם, סדרת IDE זאת, לא נחלה הצלחה רבה כיוון שהם לא היו איכותיים ו/או טובים במיוחד (ברקודה II ו- III עם אני לא טועה).

כמובן שלדעתי הם הבחירה הכי טובה שיש (אלא עם קונים דיסק SCSI או את ה WD 8 מגה קאש).

נב. היו לי בעבר גם דיסקים SCSI מסדרת ברקודה (למעשה עדיין יש לי), יש לי את הברקודה IV, ויש לי את ה D740X גם בבית.. כמו כן היו לי גם דיסקים שונים בנפחים שונים של סיגייט לא מסדרת ברקודה. לכן אני מדבר פה בעיקר מנסיון אישי עם סיגייט..

לא יודע מה המוניטין שלהם, אבל הזהירו אותי שזה יקרה, וזה קרה, שני דיסקים סקאזי שלהם התפגרו במקביל, בסקזיא הם לא מדהימים, סתם יקרים. דיסקים סקאזי הכי טובים הם פוג'יטסו, לדעת כ90 אחוז מהמומחים. לבית, לדעתי, מקסטור מספקים את הסחורה הכי טוב. ולכל הדיעות המחיר של הסקאזי שלהם מוגזם.

ממש, אבל ממש לא..

סיגייט בין הטובים שיש במהירות/ביצועים/רעש הדיסק, וזה מנסיון

אחריהם בא ה , קצת יותר רועשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...