מערכת ההפעלה הטובה ביותר עבור פנטיום 2 400 mhz - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת ההפעלה הטובה ביותר עבור פנטיום 2 400 mhz

asta

Recommended Posts

hay everyone

מה היא מערכת ההפעלה הטובה ביותר עבור פנטיום 2 400 mhz עם mb 128 sdram ?

השימוש העיקרי - הורדה מהאינטרנט באמצעות תוכנות p2p.

השימוש המישני והלא הכרחי -- הרצת מישחקים ישנים ב- lan .

כידוע בתוכנות p2p מומלץ לאפשר 1000 חיבורים על מנת להשיג מהירות הורדה מקסימלית.

אולם מערכות 98se , ,98me, 98 לא בנויות ל - multi-tasking ולכן לא מומלץ לאפשר בהם יותר מאשר 200 חיבורים בו-זמנית.

מצד שני מחשב כזה חלש עם כמות זיכרון מוגבלת למדי הוא גבולי למדי לצורך הרצת מערכת הפעלה כמו וישנה נטייה להתרסקויות בגלל מחסור בכוח עיבוד זמין או פנוי (גם אם מבטלים את כול ה- services שאינם נחוצים).

לכן נשאלת השאלה מהי הפשרה הכי טובה בהתחשב בחומרה והתפקיד המיועד לה ?

בתודה מראש לכול המשיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לך יותר זכרון, 256MB או 512MB, הייתי ממליץ לך על 2000 Professional. היות ויש לך רק 128MB, נראה לי שעדיף להשתמש ב- 98SE על כל המגבלות שלה.

אם אתה רוצה, אתה יכול לנסות להתקין את Win2K, ולראות איך זה מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב הישן הזה יש לי דיסק קשיח wd 8mb 7200 rpm

האם דיסק קשיח מהיר כזה יכול לחפות במידה מסויימת על המחסור בזיכרון?

או שהכרחי להשיג 128 mb נוספים בשביל להריץ בצורה סבירה את win2000?

האם 2000 profesional דורש יותר מ- 2000?

או לחילופין לא עדיף גירסת win98 me מ---- win98 se (מישהו אמר לי שרק גירסת ה- me יכולה לנצל ביעילות 128mb)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין מהירות של דיסק קשיח לכמות זיכרון.

אין דבר כזה Window 2000. יש 2000 Professional שמיועד למחשבים אישיים ו- 2000 Server שמיועד לשרתים.

מה זה win98 me? אתה מתכוון אולי ל- Millenium? אם כן, אז 98SE הרבה יותר יציב מ-Windows Millenium.

Win2K יעבוד לך בפנטיום 2 400MHz עם 128MB . אבל, אתה תהיה מאוד מוגבל מבחינת מספר היישומים שאתה מפעיל במקביל. לכן, נראה לי שעדיף להשתמש ב-Windows 98SE. בכל אופן, אתה צריך לקחת בחשבון ש-128MB מאוד מגבילים את המחשב אפילו ב-Windows 98SE. אם יש לך אפשרות, אז רצוי שתשדרג ל-256MB או אפילו ל-512MB ותתקין במחשב Windows 2000 Professional SP4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיפוש שערכתי התברר לי שקשה להשיג 128mb sdram במחיר סביר - הרי אני לא רוצה להשקיע סכום משמעותי במערכת כול כך ישנה .

אני מיתכוון להשתמש במחשב זה אך ורק ל-מטרה אחת בלבד ------הורדה באמצעות emule (בשאיפה לאפשר כמה שיותר חיבורים בו-זמנית ב-emule).

היות וכול משפחת מערכות ההפעלה שמבוססות על 98 לא מאפשרת שימוש של יותר מ-200 חיבורים דרך emule הדבר מהווה צוואר בקבוק קריטי

במהירות ההורדה ולכן אני נוטה ללכת על 2000pro .

השאלה שנישארה פתוחה היא : האם אני אוכל להשתמש ב-emule שמורץ על 2000פרו ומוגדר ל-1000 חיבורים מבלי שהמחשב יקרוס?

ואיך אפשר להריץ תוכנות שמיועדות לעבודה על 98 בלבד על ה- 2000pro?

שמעתי על תוכנה בשם vm-ware שמאפשרת כביכול לדמות 98 על 2000 ולהריץ תוכנות שלא רצות בשום דרך אחרת על 2000

למישהו כאן יש ניסיון עם התוכנה הזאת או אחרת שעושה פעולה דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והתוכנות היחידות שירוצו במחשב הן: אנטי וירוס, פיירוול ו-eMule, ככל הנראה לא תהיה לך בעיה להשתמש ב- 2000 Professional SP4, למרות ש-eMule צורך הרבה (בייחוד כאשר הוא משתמש במספר רב של חיבורים בו-זמנית).

לאחר שתתקין את מערכת ההפעלה, תפרסם בת'רד הזה איך המחשב שלך מתמודד עם המשימה.

בהצלחה!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר ברשותי מערכת הפעלה חוקית של sp2 home edition .

האם בהתחשב בחומרה הישנה והשימוש שמתוכנן כאמור למחשב זה , יהיה הבדל משמעותי מבחינתי בין 2000professional sp4 לבין ה- sp2 home edition?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין 400MHz ל-500MHz אמנם לא גדול במיוחד, אבל קיים הבדל די משמעותי בין פנטיום 2 לפנטיום 3.

אין סיכוי ש- XP יעבוד בפנטיום 2 (בייחוד עם 128MB זיכרון). ניסיתי פעם להתקין XP על פנטיום 2 עם 512MB זיכרון והיו לו הרבה קריסות.

תתקין 2000 Professional SP4, זו גרסה מאוד יציבה. יש כאלה שאומרים שהיא אפילו יותר יציבה מ- SP2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...