מארז חיצוני ל HD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז חיצוני ל HD

shlomi_x

Recommended Posts

מדובר בסה"כ במארז, כך שאין הרבה הבדל בתכונות. מה שחשוב זה הדיסק הקשיח שאתה שם בתוכו ופחות המארז. אם אתה רוצה מארז איכותי, אז תחפש מארז מאלומיניום עם מאוורר לקירור מקסימאלי. בנוסף לכך, רצוי מארז עם חיבור FireWire (יותר מהיר ויותר אמין) מאשר חיבור 2.0, או מארז שכולל את שני החיבורים.

אם אתה מתכוון לשים במארז רק דיסק קשיח ולא כונן אופטי, אז רצוי לקנות מארז ייעודי בגודל של "3.5 ולא מארז של "5.25.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את MAPOWER מארז 5.25 usb2

מארז טוב עם ספק פנימי (לרוב יש ספק חיצוני, פה אתה צריך רק כבל)

זה עולה בסיביבות ה250+

תסתכל על הדיון הנ"ל

FIREWIRE בסה"כ קצת יותר יציב (יש פחות ירידות ועליות במהירות, יותר יציב קצת)

אבל גם הUSB2 מעולה,

אני לא יודע יודע מה המהירות המקסימלית שהמארז מסוגל להעביר, כי יש לי שם HD ישן שהמקסימום שלו הוא 10 מגה בשניה, ועל זה הוא עובד, במהירות המקסימלית שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדלי המהירות בין 2.0 ל-FireWire לא משמעותי. ל- 2.0 יש פרצי מהירות שעשויים לעבור את המהירות המקסימלית של FireWire. אולם, באופן כללי FireWire יותר מהיר מ- 2.0 והוא גם שומר על מהירות יציבה. מדובר במהירויות שעשויות להגיע ל-50-60Mb/s.

חיבור FireWire עדיף עבור דיסקים קשיחים גם מבחינה של אמינות. בחיבור עשויים להיגרם מקרים של "איבוד קבצים".

במידה ואתה מתכוון להעביר את הדיסק הקשיח החיצוני בין מחשבים שונים, רצוי שלמארז יהיה גם חיבור FireWire וגם חיבור USB 2.0, מכיוון שלא לכל המחשבים יש חיבור FireWire.

לדיסק קשיח רצוי מארז קטן של "3.5 ולא "5.25. בנוסף לכך, נראה לי עדיף ספק חיצוני ולא ספק פנימי, כדי להפחית חום במארז.

הערה: במארז חיצוני, רצוי לחסוך ולהשתמש בדיסק קשיח עם buffer של 2MB, מכיוון שמדובר במהירות הרבה יותר איטית ממהירות של דיסק קשיח פנימי, כך שלא נראה לי שתהיה נצילות ל-buffer של 8MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...