נזק עושים בעיות.. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נזק עושים בעיות..

HitmanX

Recommended Posts

אז ככה.. זה יהיה קצת ארוך אבל חשוב.

היום חזרתי מבית הספר (פורים - בעע) ושמתי לב שהדף בית בכלל לא עולה בשתי המחשבים אז כיבית את תוכנות השיתןף והוא עלה אבל לאט, לא אהבתי את זה אז ניתקתי את הראוטור וחיברתי את המודם (אלקטל) ישירות אליי למחשב וחשבתי אם כבר אז נבדוק מהירות דרך זהב (אני מחובר אליהם).

הקובץ ירד במהירות 60KB/s ולפי הטבלה הזאת :

table.JPG

יש לי חבילה של חצי מגה כשבפועל אני מחובר למגה וחצי עם מ"יס"

ישר התעצבנתי והתקשרתי לתמיכה הטכנית, אמרו לבדוק אבל בתכלס הכל תקין ואם לא עוזר אז להתקשר לנזק.

ותקשרתי לבזק ומה גיליתי ? שמחודש יולי 2004 אני משלם על חצי מגה כמו על מגה וחצי.. :bash: הטכנאי שינה למגה וחצי ועכשיו הכל תקין..

אבל לפני שהוא ניתק התחלתי להתעצבן כי בכל זאת יותר מחצי שנה אני תקוע עם איטי בטירוף וחשבתי שזה בגללי, ואז התחלתי לצעוק איך דבר כזה יכול לקרות, למה נותנים לאוטיסטים לעבוד בנזק אז הוא הרגיע אותי ואמר שלגבי פיצוי יש לדבר עם 199.

כשאני כבר בדרך לעבודה התקשרתי ל-199 והיא אומרת לי שהיא לא יכולה לעשות כלום כי רשום אצלה שהאינטרנט מגה וחצי לשנה חינם WTF ??

בטח בגלל שהזמנתי אותו דרך "יס".

אז מה אתם אומרים כדאי להילחם על הפיצוי, למי לפנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון , אם מגיע אז נותנים פיצוי

היה לי סיפור דומה , בחרתי בחבילת גלישה של אחד וחצי מגה דרך יס

בזק המשיכו לחייב אותי מדי חודש על 750 החבילה הקודמת , שהסבתי את תשומת לבם הם בדקו והחזירו לי את כל הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון

יש לי שני מגה זה יוצא 2M/8=250K

אני מוריד קובץ אחד במקס 270... כמה קבצים זה יווצא לי ביחד לפעמים 300 במקרים מאוד נדירים

500K/8=62.5K

מה הUPLOAD שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה סיפור דומה, שילמתי לתקופה של כמה שבועות על 1.5 וקיבלתי רק 750 בגלל טעות אצל ההגדרות בבזק (עליתי על זה לאחר תחושה שמשהו לא בסדר, וביצעתי בדיקת מהירות גם כן)... הדבר קרה אחרי שהם החליפו לנו את המודם מ ORCKIT ל ... שלחתי פקס ובו פירטתי את כל הנושא ל 199, והם פיצו אותי בהפרש בין הקוים למשך תקופת הזמן (אם כי היה גם הפרש של ספק השירות שלי, אבל אותו לא קיבלתי)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...