פרוייקט שהתחיל ב video cd htpc והתגלגל ל All In One 6.1 Home Theather - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט שהתחיל ב video cd htpc והתגלגל ל All In One 6.1 Home Theather

TheBlackTulip

Recommended Posts

אחרי מספר צורות שהמחשב הזה קיבל סוף כל סוף זרקתי את המארז הישן (מאוד) שלי והחלטתי שהכל מתרכז למקום אחד.

לקחתי את המחשב:

AMD 500

128MB SD-RAM

15GB HD

DVD Toshiba X8

Fly Video 98

Voodoo 3 3000

SB Live 5.1

old D-Link WiFi 11Mbs

את המחשב חיברתי ביחד עם המגבר הישן שלי - שגם את המארז שלו העפתי ואת הרמקול שהיה לי (שגם את המארז של הרמקול זרקתי...).

מה שעשיתי זה לקנות עץ ב 80 שקל, שני ספריי צבע שחורים 18 שקל, מאוורר - 35 שח, מנורה 45 שח, פאנל של הדי וי די שלי שנשרף והכנסתי הכל לבפנים.

לקחתי את המחשב ואת המגבר הכנסתי לתוך התיבה שבניתי, את הרמקול מיקמתי מאחורה וגם את הפאנל חיבורים.

עשיתי חור מקדימה ושמתי בו מאוורר, חור מלמטה שיצא האוויר (וגם לאקוסטיקה)

בנוסף קניתי מנורה אדומה והפעלתי אותה ממערכת מתח גבוהה שהתאמתי במיוחד שהייתה של סורק שנשבר לחבר שלי.

חיברתי את הפאנל ליציאות של המגבר בשביל לחבר (הרמקולים מתחברים ב RCA)

את היציאה של הטלוויזיה של הכרטיס מסך גם חיברתי לפאנל, הוספתי שם מקום לחשמל ומפסק ראשי- מפסק למחשב.

את הכניסות הדיגיטאליות והאופטית גם חיברתי לכרטיס קול.

מיקמתי מקלט של מקלדת ועכבר אלחוטיים בתוכו.

בנוסף חיברתי כרטיס רשת שחבר הביא לי

לבסוף יצא לי את מרכז הבידור האולטמטיבי שמכיל הכל, מחשב, דיוידי, מקליט דיגיטאלי, מערכת, רדיו, נגן ואפילו סאב וופר איכותי שאפילו את הפלדלת מרעיד.

הוספתי גם את המקלט אינפרא אדום מהדי וי די שנשרף כדי שאני יישתמש בשלט רחוק שלו. איתו מן הסתם אני שולט על כל התוכנות שמפעילות וסרטים כדי שאני לא יהיה תלוי במקלדת והעכבר האלחוטיים כי אחרת זה מאבד את כל הטעם של נוחות אם הכל אני עושה עם מקלדת ועכבר.

בנוסף גם יש שלט קטן ממערכת שחבר שלי זרק שיש עליו רק ווליום שהוא אחראי על הווליום הכללי של המערכת למקרים שהכל עובד אחלה וכל מה שצריך זה מידיי פעם להגביר או להנמיך.

מה שהופך אותו ליותר מסתם מחשב בקופסא אחרת אלא למשהו שמיש ונוח - אחרי הכל לרוב האנשים מחשב זה לא כזה דבר טריויאלי כמו לכל מודר מצוי ולכן השלטים הופכים את כל החבילה למוצר שהייתי שמח לקנות בחנות....

מי תותח של אמא :ylsuper:

:bash::nono: אבל כנראה שזה לא היה מספיק טוב למעריב :jump: :jump:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW!! ממש יפה!! תפרט מה הוא "יודע\יכול" לעשות.. את המפרט...

גודל...

שיטת צביעה.. מהלך העבודה!!

בכללי ממש יפה ומאוד אהבתי!! יש סיכוי תעשה לו חלון :):D ???

תייפה קצת את החלקים החיצוניים... תביא עוד תמונות!!!!!!!!!!!

התמונה האחרונה בהודעה הראשונה צולמה ישר אחרי הצביעה???

אהבתי את הניאון האדום מתחת.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...