פרוייקט חדש שעלה במוחי: DVDPC project. | עריכה: יש תמונות של הממיר! - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש שעלה במוחי: DVDPC project. | עריכה: יש תמונות של הממיר!

Gogo80

Recommended Posts

לפחות 3 600 +

הפנטיום 2 64 לא יצליח להריץ כלום  .

MP3 הוא יצליח אם קצת לחשוב :)

אגב אני בניתי כבר דבר כזה רק עם מחשב 1.8 וגיגה זיכרון כמובן כונן וכל זה בתוך וידיאו (כולל הספק שבתוך הוידיאו) והכל מחובר לטלויזיה עם כרטיס מסך ג'יפורס 5200 FX שיש לו TV OUT

זה נחמד מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק עצה אחת תסגור את כול החיבורים האחוריים עם פח בעזרת הלחמה עם אתה מוכשר בזה או בעזרת ניטים או ברגים

ואפשר להכניס גם כ.מסך FX 5200 הוא באותו גודל

כדאי שיחכה עד אחרי חיבור לוח האם כי אולי הוא יצטרך לחתוך אפילו עוד יותר

חוצמזה לא רואים את זה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נקודה למחשב מה שזה שרשם מעליי...

אגב, אבי ראיתי את הפרוייקט שלך, אתה צריך להראות אותו פה, אחלה פרוייקט למרות שהוא לא כל כך נקי לעין ויש על מה לעבוד...

חוץ מזה עכשיו הבאתי את המחשב ולצערי (הרב) אין לי כ.קול מובנה על הלוח - מה שזה אומר שאני צריך לקנות כרטיס קול חדש כי בקופסא הזו אני לא יכול להכניס את הכ.קול הענקי הזה... לכן אני לא יודע מה לעשות... אולי אני אוותר כי זה דורש יותר מידי השקעה כספית... אני אעשה את זה במשהו יותר גדול :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נקודה למחשב מה שזה שרשם מעליי...

אגב, אבי ראיתי את הפרוייקט שלך, אתה צריך להראות אותו פה, אחלה פרוייקט למרות שהוא לא כל כך נקי לעין ויש על מה לעבוד...

חוץ מזה עכשיו הבאתי את המחשב ולצערי (הרב) אין לי כ.קול מובנה על הלוח - מה שזה אומר שאני צריך לקנות כרטיס קול חדש כי בקופסא הזו אני לא יכול להכניס את הכ.קול הענקי הזה... לכן אני לא יודע מה לעשות... אולי אני אוותר כי זה דורש יותר מידי השקעה כספית... אני אעשה את זה במשהו יותר גדול :|

במקום שראית את התמונות רשמתי שרק בגלל לחץ שביקשו ממני העלתי ויש עוד כמה דברים לסדר ומאז בכלל סידרתי כמה דברים

רשמתי גם שהייתי לי בעיה ששמתי ספק ישן מידי וכרגע חיברתי את הכל אם ספק טוב יותר אבל גדול יותר שלא ניכנס לבפנים.

בשורה התחתונה, זה במצב נחמד ואם הזמן זה רק ישתפר :)

תמונות לכאן יגיעו כשיראה לי לנכון שיש מה להראות ולהתגהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הקטע של הפתח הענק של הווידאו הורס.

מה לעשות...

עדיף קצת גדול מאשר בכלל לא.

חוץ מזה, אתה יודע מה התוכניות שלי (אני חושב) לגבי הוידיאו הפיצי :) יש בידי את אחד הלוחות הקטנים ביותר בכלל. הוא של P3 ויש לי כבר הרבה מהדברים החשובים כדי להרכיב אותו כולל וידיאו פיצי ביותר הבעיה שלי היא שחסר לי עוד דיוידי, עוד כרטיס מסך קטן מהדיסרה של כמו שהראתי לך, ספק מן הסתם ומעבד יותר נורמלי מ 550 MHZ :|

נישמע כאילו "לא אמרת כלום" אבל העיקר זה הלוח, והוידיאו עצמו שמאוד קטן

גם הרד דיסק דק במיוחד לא מזיק פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע, משום מה אתה לא מעדכן אותי בדברים כאלה באייסי ;)

בכל אופן שלח הודעה שמתחשק לך לעדכן אותי - אני דיי משועמם :(

מחכה רק לבגרויות וללחצים המטריפים של הלימודים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...