מישהו מוכן בבקשה לעשות סדר בנושא איכות מדיות DVD ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מוכן בבקשה לעשות סדר בנושא איכות מדיות DVD ?

אורתוגונלי

Recommended Posts

1. אין לי כוח לבדוק כל פעם את הקוד (איך בכלל בודקים אותו ?), לא מספיק להצמד לחברה טובה ?

2. דיסקים של סילבר ליין במהירות X4 טובים ?

3. יש לי צורך 2510A, אבל אני רוצה שדיסקים שאני צורב יוכלו להפעיל אותם גם במחשבים אחרים/נגנים אחרים, זה לא נכון לומר ל -R יותר נתמך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר אז יש לך NEC2510 ולא LG.

סילברליין X4 הם סבירים אבל וורבטים -R X4 יצרב עליו ב X8 וגם וורבטים X8 +R ו -R במהירות X8 ייצרבו עליו גם ב X8. לדעתי ממש לא שווה היום לקנות X4.

עם מחשבים אחרים לא צריכה להיות בעיה . בעיה יכולה להיות בנגנים אחרים. אם כבר אז תבדוק ספציפית את הנגנים המדוברים.

מדיה קוד = תוריד INFO PRO ותדע מייד את הקוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. צודק, זה NEC :-)

2. ממש לא אכפת לי אם זה X4 או X8, אז לוקח למחשב לצרוב עוד קצת זמן, אז מה ?

כלומר, אצמד לסילברליין X4 :-)

3. אם אני צורב ב -R, אז לא תהיה בעיה בשום נגן ? (לעומת +R)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הקטע של המהירות, זה פשוט שוורבטים דיסק הרבה יותר איכותי מסילברליין.

היה לי NEC2500A(בדיוק כמו ה 2510 רק בלי DL) והוא צרב על ה VERBATIM -R X4 MCC01RG20 במהירות כפול 8 עם תוצאות מצוינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורתוגנלי, תשנה זווית ותקרא מה שאני כותב.

וורבטים עדיף על סילברליין. סילברליין X4 זה RITEKG04 סוג ב' (בד"כ) - תסתכל על הגימור ותראה שיש מקום לשיפור.

תודא איזה פורמטים הנגן שלך קורא. אם יש לך נגן כמו שלי הוא לא יקרא - אלא אם כן "תפרוץ" אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. OK, אז אקנה רק וורבטיים ונגמר כאב הראש (ממש אין לי כוח לבדוק קודים :-)), לקנות וורטסים מסויים, או כל חבילה של וורבטים טובה ?

2. אני רוצה שזה יעבוד בכל נגן שהוא (משפחה, הורים, חברים) בלי לפרוץ ובלי נעליים :-) => אם אצרוב ב -R זה לא יעשה בעיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו'נה,אתה קונה דיסקים,לא עושה ביטוח חיים...תרגיע קצת.

אם אתה צורב סרט במינוס R אין שום סיבה שכל נגן נורמלי לא יקרא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מנסה להרגיע ובכלל לא להכנס לנושא הקודים, המהירויות וכו', בדיוק בגלל זה ביקשתי שפשוט יאמרו לי למה להצמד ולקנות, וזהו..

2. OK, זה בדיוקמה שחיפשתי, -R נתמך בכל הנגנים בלי בעיות, בניגוד ל +R, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה צורב סרט במינוס R אין שום סיבה שכל נגן נורמלי לא יקרא אותם.

לא רק שהנגן שלי נורמלי, זה היה אחד הנגנים שנמכרו בכמות הגדולה ביותר במדינה ואמרתי כבר 5 פעמים שתמך רק ב +R. לכן, אי אפשר לומר ש -R נתמך בכל הנגנים.

אני שוב פעם אומר ל"אורתוגנלי" שיבדוק ספציפית את הנגן שלו. אולי בכלל אינו קורא צרובים.

אורתוגנלי - איזה נגן יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורתוגנלי, תשנה זווית ותקרא מה שאני כותב.

וורבטים עדיף על סילברליין. סילברליין X4 זה RITEKG04 סוג ב' (בד"כ) - תסתכל על הגימור ותראה שיש מקום לשיפור.

תודא איזה פורמטים הנגן שלך קורא. אם יש לך נגן כמו שלי הוא לא יקרא - אלא אם כן "תפרוץ" אותו.

ע"פ מה אתה יכול להסיק מסקנה כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עפ"י:

1) הקצוות של הדיסק (בהיקף). לפחות בספינדלים שאני קניתי ומדווחים של משתמשים אחרים היו מחוספסים ולא חלקים.

2) סימני דבק על הספינדל (לבן\שקוף).

3) מידת החדות של גבולות ה DYE.

דרך אגב, אם זה במידה סבירה, אז כל אלה לא אמורים להשפיע מי יודע מה על איכות הצריבה אבל בהחלט יכולים להשפיע על העמידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...