לצאת מהצבא...עזרה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לצאת מהצבא...עזרה

m0sh

Recommended Posts

TaZoK, קראת את הת'ראד? אתה יודע למה הוא משוחרר?

בדיוק.

שוב אני לא יודע אם ישחררו אותי אבל 24 זה די פשוט לקבל במצב הזה וזה פשוט אומר שהצבא דופק אותי לעשות את הטיפולים על חשבוני...אבל חוץ מהחזר של 80 אחוז אני גם יוכל לעבוד וגם יוכל לנסוע לחול ככה שזה לא נורא...אני כבר חשבתי על מכללות אבל 24 זה לא ריאלי בשביל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב עשיתי קצת בירורים

אני ממש לא בטוח ישחורר אבל יש מצב אני יקבל 24 לתקופה של חצי שנה או שנה

זה אומר שהטיפולים על חשבוני ,הפז"מ דופק ואיביזה קוראת לי

גם אותי שמו על "המתנה" 24 חצי שנה לפני שנתנו לי נגד רצוני 21

וגם לי אמרו שלא ישחררו אותי.

go figure

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפואי?

אני לא מוותר יותר לצבא ,אני סובל במדים אני לא יכול עם וגם אני לא יכול עם הנסיעות הארוכות כל היום...ידוע שזה מחלה פיסכולוגית גם

עשיתי כבר בקשה לפטור ממדים...

תגידו נראה לכם אני יכול לבוא לחרפ על אזרחי עם אני מסופח לרמ 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי וראיתי על הבעיית עור או מה שזה לא יהיה.. הוא אמר שזה מציק אבל לא מפריע לו לשרת..

אתה גם ככה ג'ובניק אתה לא הולך לשדה הקרב ואף אחד לא מבקש ממך אם אתה בעצמך אומר שזה לא מפריע לך לשרת

תפסיק לנסות לשכנע את עצמך לצאת מצבא. לתרץ שזה רפואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לא מפריע?

שאני מדבר על לא מפריע זה לעשות את העבודה עצמה

אבל לפני זה באים התנאים שפה זה נופל

כולל הנסיעות ועוד הרבה דברים אחרים שזה כן מפריע

אני אומר שזה לא מפריע כי אני מנסה להתעלם כי ככה היה לי כל החיים

אבל זה לא אותו דבר במיוחד עכשיו בימים האחרונים אני פשוט לא מסוגל כל הגוף שלי שורף וזה בעיה

שהמצב שלי טוב אז זה כבר משהו אחר אבל כרגע אני לא כשיר לצאת מהבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם באמת בסופו של דבר תקבל 24 , דיי יגרשו אותך משם , יתנו לך פרופיל "זמני" ושחרור "זמני" , ופשוט יעזבו אותך בשקט , מניסיון אישי .

אמרו לי במעמד הועדה שאולי יגייסו אותי , אולי ישנו לי פרופיל , אולי פה , ואולי שם , וכדי שאני אהיה זמין ....

ישכחו ממך עוד לפני שתצא מהדלת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז אתה אומר נניח ינתו לי 24 לחצי שנה

אחרי חצי שנה ישחררו אותי?

אחרי חצי שנה הם שולחים לך מכתב כדי "לבחון" אפשרות חזרתך לשירות ,אבל 70 אחוז שלא תחזור אם תרשום שאתה לא רוצה לחזור.

אני מדבר מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי...זה לא טוב

כי אם ישתחרר אני שוקל להתחיל ללמוד

ואז אם יהיה לי 24 ובסופו של דבר אני ישתחרר לגמרי קצת אחרי תחילת הסמסטר...אז זה סיכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו,

בסופו של דבר, 90% היו שמחים להשתחרר מהצבא, תשאלו כל חייל וזה מה שהוא יגיד לכם.

ההבדל בין RTPC לMOSH, הוא שאחד הוא ילד בן 15, שלא בראש שלו "כי הוא יהיה ג'ובניק", לבין בחור יותר מבוגר, שיש לו בעיה רפואית.

אני חושב, שאם לבן אדם יש סיבה מוצדקת לצאת מהצבא, שיעשה את זה, שהוא יתמודד עם ההשלכות המוסריות עם עצמו, אבל לו יש את הטיעון של "בעיה רפואית", שלא משנה מה תגידו- אפילו אם זה לא מפריע לו בשירות, אי אפשר לטעון כנגד זה.

גילי, אני חושב שמה שאתה אומר זו שטות, ואתה סתם ילד קטן, שלתרומה למדינה אין שום משמעות עבורו, ומנסה להשתמש באמצעים טיפשיים כדי לצאת משירות "ג'ובניקי". שירות שחצי עושה, כי לא כל אחד לוחם, מה לעשות.

ודארק מיינד- יש המון המון אפשרויות לעבוד על מחשבים לאנשים עם 82, באמת המון. אני עם אותו פרופיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בהמון גורמים

למדתי אלקטרוניקה בבצפר אז לא קיבלתי סיגמא, אין לי ממש ידע מעמיק בתכנות אז גם לא יכולתי לבקש או להציג דוגמאות. שאר הדברים כוללים כל מיני י"ג י"דים שאני ממש לא רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...