לצאת מהצבא...עזרה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לצאת מהצבא...עזרה

m0sh

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-2031,00.html

אתה חשבת שאני אמרתי שכל הג'ובניקים לא עושים כלום...

מה ג'ובניק עושה? חוץ מלהסתער על מחבלים, הכל. החל מלסרוק מסמכים, דרך חימוש , וכלה בפריסה בשטח עם שאר הכוחות הלוחמים.

לא דיברתי עליהם

וגם אם אני רוצה אני יכול לקבל פטור מהצבא על זה שאני דוס וכבר יש מפלגה וחוק לעניין הזה ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

עריכה:

כדי לא להיות תת משקל אני צריך לעלות 17% מהמשקל שלי

בשביל מישהו ששוקל 60 קילו זה כמו לעלות ב10 קילו..... לעלות ב10 קילו למי שאין לו בעיית משקל זה קשה.... וגם אני לא ממש רוצה חי חי

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alon

לא נראה לי שהבנת אותי כמו שצריך

הוא אמר שהוא היה רוצה להתחלף איתו,

אני אמרתי שעדיך להשאר ולגמור את השירות הצבאי מאשר להתחלף עם מישהו עם מחלת עוד, תאמין לי הוא לא היה רוצה

(הכרתי פעם מישהו עם מחלת עור)

אני בעצמי לא התגייסתי מסיבות רפואיות ותאמין לי גם איתי אף אחד לא היה רוצה להתחלף

RTPC,

49 קילו זה לא דבר שמשחררים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RTPC,

49 קילו זה לא דבר שמשחררים עליו.

49 זה מה שאני צריך להגיע! אני 42

אולי לא 21 אז אני אקבל 45.... המקסימום שאפשר עם פרופיל 45 זה לתייק מסמכים או משהו... כן על זה אני אבזבז 3 שנים נכון

וגם לא נראה לי קשה להוריד עוד 3 קילו בשביל להגיע לפרופיל 21

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון

עם 45 אפשר גם לעשות דברים גובניקים הרבה יותר מועילים, גם לך וגם לצבא,

למשל יש לי חבר בממר"מ עם כזה פרופיל

ותאמין לי הוא ייצא ספקס כתוכניתן אחרי הצבא.

ואגב, לידיעתך, למען בריאותך עדיף לך להיות בצבא,

בד"כ גובניקים מעלים כמה ק"ג. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריב מיותר ביותר.

יש חוק במדינה חחיבים להתגייס זה נכון.

אם רואים שהרבה זמן וממש אבל ממש אני מדגיש סובלים ,אז יש כל מיני אפשרויות לצאת.

אני יצאתי כי ממש סבלתי ,בנסיבות אחרות לא הייתי יוצא ,אבל היו דברים לא בשליטתי.

לכן אני אומר שכל אחד יעשה מה שהוא עצמו מרגיש איתו הכי טוב  ,ואין לאף אחד זכות להעביר ביקורת על מישהו שהשתחרר מסיבה זו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

ושניהם יותר רחוקים מהמשקל הנדרש ממך. (גילי)

ככה שאתה עוד יכול לקבל 97. בהצלחה בקרבי מותק :-*

ובנימה יותר רצינית: גילי, אל תתחיל אפילו להשוות את עצמך לאנשים שמשתחררים על בעיות רפואיות.

אתה סתם משתמט פשוט ועלוב.

במחשבה שניה, למה מתווכחים איתך בכלל? אתה כולה ילד בן כמה? 15? קודם תלמד לכתוב בפורום בלי רווח כפול, ואז תחזור לדבר.

חוצפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריב מיותר ביותר.

יש חוק במדינה חחיבים להתגייס זה נכון.

אם רואים שהרבה זמן וממש אבל ממש אני מדגיש סובלים ,אז יש כל מיני אפשרויות לצאת.

אני יצאתי כי ממש סבלתי ,בנסיבות אחרות לא הייתי יוצא ,אבל היו דברים לא בשליטתי.

לכן אני אומר שכל אחד יעשה מה שהוא עצמו מרגיש איתו הכי טוב ,ואין לאף אחד זכות להעביר ביקורת על מישהו שהשתחרר מסיבה זו או אחרת.

מה זאת אומרת השתחררת?

איך עשית את זה?

בבקשה תפרט, מעניין אותי לשמוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת השתחררת?

איך עשית את זה?

בבקשה תפרט, מעניין אותי לשמוע!

השתחררתי,זאת אומרת שאני לא בצבא.

איך עשיתי את זה-הלכתי לקבן ביקשתי לצאת ויצאתי כעבור 3 ימים.

אבל שלא תחשוב שזה כזה קל ,פשוט הוא כבר הכיר את הבעיות שלי ,ואז פתאום קרה משהו די רציני ,שלא נתן לי ברירה אלא לבקש לצאת ונענו לבקשתי ואני מאושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם בלי מוטיבציה לשרת לא יתנו לו להיות מש"ק ממטרות

קיצר אתם לא רוצים לצאת "פרייארים" שאתם משרתים ואחרים לא.... כל הסייבות שתתנו לי בשביל לשרת זה סתם שטויות... אתם רק לא רוצים לצאת פרייארים

ישראלים מה לעשות....

לי לא ממש אכפת שאתה מרגיש פרייאר בזה שאני אקבל פרופיל נמוך אם אני בכלל אתגייס בגלל תת משקל ולכן אני לא אתגייס... אתה רוצה להתגייס? תתגייס אל תגיד לאחרים מה לעשות

נכון, אני ישראלי :kopfpatsch:

נכון, אני לא רוצה לצאת פראייר :kopfpatsch:

נכון, אף אחד לא אמור להגיד לך מה לעשות :kopfpatsch:

אתה רוצה לדבר עובדות? אני לפני שנה, איזה שנה, לפני 3 חודשים! לא רציתי שום קשר לצבא, קיוויתי ללכת לעתודה, "לדפוק את המערכת" או כמו שחלק חושבים "לדפוק קופה על הצבא". אז בין היתר הבנתי שעתודה לא תמיד משתלם, והחלטתי שזה לא בשבילי. בינתיים, נשארתי עם פרופיל 82 ואני הולך להתגייס לקרבי בקרוב, עם נתונים שתכל'ס יכלו להתאים לכל מוסד אקדמי ולהרבה יחידות מיוחדות של מחשבים, מודיעין וכאלו אבל רובם נחסמו בפני בגלל הפרופיל. אז מה לעשות? לבכות וללכת לקב"ן לבכות שאני פוחד מקרבי? להגיד לו שאני פאוור ריינג'ר? להמציא כאב גב? לא, אני הולך להתגייס ולהפיק מזה את המיטב.

עם פרופיל עורפי אולי לא תסתער ותיישם את כל האידיאולוגיות שלך (למה תמיד אנשי האידיאולוגיה דואגים שאחרים ילחמו בשמם?) אבל אתה יכול גם לעשות שירות מוועיל לצבא ואולי קצת תקבל חינוך נורמלי, תתבגר קצת ותפסיק להיות פוץ ששנוא על כל הפורום.

אז כן, אנחנו מרגישים פראיירים בגלל שאנחנו עושים חובה ולא משתמטים ומחפשים תירוצים ופירצות כדי ללכת במסלול קל בחיים... מה אני אגיד לך, בהצלחה

דרך אגב, 42 קילו אתה אומר? בוא, בוא למפגש, אני בטוח שאפילו הקהילה החסונה של הZONE תוכל לסגור איתך חשבונות בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוצא חן בעיניך? תקים מפלגה, תשיג רוב בכנסת ותבטל אותו. אבל עד אז, תתגייס כמו כולם או לפחות תפסיק לעשות כל כך הרבה bitching עוד לפני שהתגייסת בכלל.

טוב אז עזבו תת משקל יש חוק טל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...