לצאת מהצבא...עזרה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לצאת מהצבא...עזרה

m0sh

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תצא

הלוואי עליי ככה לצאת מהצבא

הרבה אנשים היו מתחלפים איתך מייד

וחוץ מזה אתה לא יוצא על נפשי או משהו כזה

אלא על רפואי אז זה בכלל מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע תנו לי להבין הרוב פה בעד שהוא ישתחרר אם הוא לא עושה שום דבר מועיל בצבא?

אז מה כולם תקפו אותי פעם כשאני אמרתי שאני לא רוצה להתגייס כי אני אל הולך לעשות כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר סרבנות?

יש אנשים שלא מתאים להם ,וזכותם לצאת ממנו בדרכים לגיטימיות ומקובלות.

סרבנות זה מישהו שנמצא בתוך המערכת ומסרב פקודה.

אז אל תבלבל בין השתיים ותשחק אותה איזה כלי.

אם אתה רוצה שיגיבו לדבריך ברצינות אל תשתמש במילים אינפנטיליות כמו "כלי".

כשאתה אומר "אנשים שלא מתאים להם צבא" אני מקווה שאתה מתכוון לאנשים שיש להם מצב פיזי או נפשי (באמת, לא זיוני שכל לקב"ן).

כל אחד אחר, לא משנה כמה לא בזין שלו לשרת, צריך להתגייס. נכון זה לא כיף והרבה סובלים שם ורוצים לצאת. אבל יש הבדל בין רצון לפעולה.

וסרבנות לא קשורה בהכרך לסירוב פקודה בתוך הצבא. סרבנים מסרבים להתגייס באופן כללי, בגלל מה שלטענתם הצבא עושה רע.

אמרתי סרבנות כי כי MiniMizer אמר בתגובה שלו "זה שכולם עושים את זה..." כאילו שאנשים מתגייסים רק מתוך לחץ חברתי ומפחדים לצאת נגד המערכת (זה פשוט ככה נשמע, בנוסף לדעות הפוליטיות של מיני).

אבל ברור שבמקרה הספציפי הזה הכוונה הייתה "למרות שכל חבריך בצבא, בגלל שאתה במצב מיוחד, אתה לא צריך לתת לזה להלחיץ אותך, ולצאת אם צריך".

טוב, עזבו. בואו לא נכנס לזה. רק נאחל ל- m0sh שיהיה בריא :)

RTPC: יש לך מחלת עור נדירה?

לא? אז שב בשקט ותתגייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'ראד: לך ללמוד, אל תבזבז את הזמן... יש לך סיבה מוצדקת לעזוב, זה ממש לא השתמטות. השתמטות זה מה שRTPC רוצה לעשות... תאמין לי, אני לומד עכשו עם אנשים אחרי , והם ממש לא עושים מזה סיפור אם לא שירתת בגלל סיבה מוצדקת (אני עתודאי, אז עלי עוד מריצים קטעים בגלל הגיל... אבל זה בצחוק... אלא עם זה כמה חברה שהיו קצינים שמנסים לתזז אותי ו"להכין" אותי לשירות ::)... כל אחד והתסביחים שלו :silly: ), לעומת משתמט אחד שאני מכיר, אותו לא כלכך אוהבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע תנו לי להבין הרוב פה בעד שהוא ישתחרר אם הוא לא עושה שום דבר מועיל בצבא?

אז מה כולם תקפו אותי פעם כשאני אמרתי שאני לא רוצה להתגייס כי אני אל הולך לעשות כלום?

אתה עוד לא התגייסת אפילו, מאיפה לך שאתה לא הולך לעשות כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה יאללה מה ג'ובניק כבר עושה

צריך ג'ובניקים אבל חלק גדול מאוד מהם לא עושה כלום.....

עריכה:

RTPC: יש לך מחלת עור נדירה?

לא? אז שב בשקט ותתגייס.

תת משקל זה משהו שמקבלים עליו פרופיל 21 אז שב בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש הרבה גובניקים שלא עושים כלום ויש לי 1000 דוגמאות כאלה ,כולל אותי לשעבר...

אני סבלתי בצבא ולכן יצאתי.

מי שמרגיש ממש רע בצבא צריך לעשות מה שהוא חושב יהיה הכי טוב בשבילו ,ולא ללכת לפי המוסכמות בחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

נכון.... לג'ובניקים שלא עושים כלום - בגיל 30 כשתסכתלו אחורה ולא תבינו למה בזבזתם 3 שנים מהחיים שלכם בצבא תזכרו את מה שזה מעליי אמר....

תחשבו על עצמכם לפני המוסכמה החברתית.... זה לא יפגע באפחד אם כמה ג'ובניקים שלא עושים כלום בצבא רוצים לצאת מהצבא ולעשות משהו עם החיים שלהם

וזה היה רק לאלה שלא עושים כלום בצבא וסובלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה יאללה מה ג'ובניק כבר עושה

צריך ג'ובניקים אבל חלק גדול מאוד מהם לא עושה כלום.....

עריכה:

תת משקל זה משהו שמקבלים עליו פרופיל 21 אז שב בשקט

לך לעתודה, לך למודיעין, לך תהיה מש"ק חוויה ותעשה טיולים כל היום, אבל פאקינג אבל תחשוב שכל העולם עכשיו יכבד אותך על זה שהם משרתים ואתה תלך להסתלבט בבית 3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תצא

הלוואי עליי ככה לצאת מהצבא

הרבה אנשים היו מתחלפים איתך מייד

וחוץ מזה אתה לא יוצא על נפשי או משהו כזה

אלא על רפואי אז זה בכלל מצויין

תאמין לי, עדיף לשאר בצבא משאר לסבול כל החיים.

RTPC, הסיבות שלך לא מוצדקות,

לך תתגייס, תעשה טובה לאנושות.

לפי איך שזה נראה סתם לא בא לך.

כמה כבר תת-משקל יש לך, אתה לא שוקל 30 קילו. על גובה 160...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לעתודה, לך למודיעין, לך תהיה מש"ק חוויה ותעשה טיולים כל היום, אבל פאקינג אבל תחשוב שכל העולם עכשיו יכבד אותך על זה שהם משרתים ואתה תלך להסתלבט בבית 3 שנים

שהעולם יכבד אותי? אני לא רודף כבוד

עתודה... לא רק שאני לא ממש רוצה לימודים אקדמיים גם לא מקבלים הרבה אנשים

מודיעין... לשבת כל היום בחדר האזנות... וגם אם זה לא האזנות זה ממש לא מעניין אותי בגרוש..

בן אדם בלי מוטיבציה לשרת לא יתנו לו להיות מש"ק ממטרות

קיצר אתם לא רוצים לצאת "פרייארים" שאתם משרתים ואחרים לא.... כל הסייבות שתתנו לי בשביל לשרת זה סתם שטויות... אתם רק לא רוצים לצאת פרייארים

ישראלים מה לעשות....

לי לא ממש אכפת שאתה מרגיש פרייאר בזה שאני אקבל פרופיל נמוך אם אני בכלל אתגייס בגלל תת משקל ולכן אני לא אתגייס... אתה רוצה להתגייס? תתגייס אל תגיד לאחרים מה לעשות

זה לא כאילו אני הולך להציל את המדינה.....

RTPC, הסיבות שלך לא מוצדקות,

לך תתגייס, תעשה טובה לאנושות.

לפי איך שזה נראה סתם לא בא לך.

כמה כבר תת-משקל יש לך, אתה לא שוקל 30 קילו. על גובה 160...

טובה לאנושות? חחחח אפחד לא ישים לב אם אני אתגייס או לא חוץ ממני....

42 קילו על 1.63

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule The -  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני ממש אוהב את האנשים האלה שמדברים בבטחון מלא על דברים שאין להם מושג בהם, פשוט תענוג לראות אותם עושים מעצמם צחוק שוב ושוב.

מה ג'ובניק עושה? חוץ מלהסתער על מחבלים, הכל. החל מלסרוק מסמכים, דרך חימוש , וכלה בפריסה בשטח עם שאר הכוחות הלוחמים.

ועל תת משקל לא מקבלים פרופיל 21, אז, כפי שנאמר, "שב בשקט".

וזה יפגע בהרבה מאוד אנשים "אם כמה ג'ובניקים שלא עושים כלום בצבא רוצים לצאת מהצבא ולעשות משהו עם החיים שלהם", כי כולם רוצים לצאת מהצבא ולעשות משהו עם החיים שלהם, אבל מבינים שקודם הם צריכים לשרת שלוש שנים בצה"ל, כפי שקובע חוק שירות בטחון. לא מוצא חן בעיניך? תקים מפלגה, תשיג רוב בכנסת ותבטל אותו. אבל עד אז, תתגייס כמו כולם או לפחות תפסיק לעשות כל כך הרבה bitching עוד לפני שהתגייסת בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תלמד לקרוא... אמרתי ג'ובניקים שלא עושים כלום

אולי אתה מסוגל לקרוא רק מלה אחת ממשפט של 4 מילים

אני לא אומר שכל הג'ובניקים לא עושים כלום... אני אמרתי את זה על אלה שבאמת לא עושים כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסבול כל החיים.. קצת מוגזם לא ?

ההשפעות (אם בכלל) יהיו מזעריות, זה כבר לא העם.

לא מדובר פה על אדם שמחפש להשתמט, אלא אדם עם מגבלויות שמונעות ממנו לשרת.

עם כל הכבוד למדינה ולצה"ל (ולפי דעתי יש יותר מידי כבוד), אם באמת אינך מסוגל לשרת אל תחשוב יותר מידי. אתה לא תפסיד כלום מלבד כאב ראש של 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...