בבקשה תעזרו לי להכין עבודה באנגלית! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה תעזרו לי להכין עבודה באנגלית!

modgod

Recommended Posts

1)choose one book/movie that affected you tremendously (ACO).

2)Summarize its plot and state clearly why it had such an impact on you/such a strong influence on you.

3)choose music/a song that may suit the book/movie and its contents.

4)choose 2 actors/actresses yoy are familiar with that are sutiable to play the leading roles (insted of alex and other insted of a co-star if there is1)and explain ur choice in details.

5)write an advertisement (for T.V or the RADIO) trying to movie's .

ניסיתי לעשות את העבודה בעצמי, אבל לא ממש הולך. מדובר פה בעצם על הסרט A Clockwork Orange (1971, "התפוז המכני".

אני כמובן לא מצפה מכם לפתור לי את כל העבודה, רק אם מישהו יכול בבקשה לתת לי הנחיות לכל שאלה, משהו כמו בסיס ואני אפתח אותו משם...

לגביי 2 אני חושב שאוכל לעשות לבד, אז אין ממש צורך שתתאמצו לגביי זה...

אני באמת אשמח אם מישהו לפחות יעזור לי בזה :)

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוא מזלזל...

אף אחד כאן לא יעשה את העבודה במקומך...

זה לא שירות להכנת עבודות שאין לך כוח אליהן.

(על דברים כאלה אפילו משלמים, והרבה ;) )

אם יש לך שאלה ספיציפית תשאל, נענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוא מזלזל...

אף אחד כאן לא יעשה את העבודה במקומך...

זה לא שירות להכנת עבודות שאין לך כוח אליהן.

(על דברים כאלה אפילו משלמים, והרבה  ;) )

אם יש לך שאלה ספיציפית תשאל, נענה.

Hmmmm הלכת בכיוון קצת שונה...

אם הבן אדם צריך עזרה בדברים טרביאליים כמו כתיבת שם הסרט, תקציר העלילה, בחירת שיר מתאים לסרט, או הצאה של שני שחקנים אחרים שיכלו לשחק בו כל עזרה שיש לנו להציע לא תעזור כבר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)', בסדר... מצטער... כנראה הייתי צריך לשאול ספציפית את השאלה שרציתי.

אז בקיצור, אני צריך למצוא שיר שיתאים לתוכן של הסרט. ואני לא מצאתי שיר מתאים כזה!

השם של הסרט באנגלית הוא A Clockwork Orange, "תפוז מכני".

אני חושב שאתם מכירים אותו, סרט קלאסי שממש היה מפורסם (גם היום. בשנת 1971 עשו אותו)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)', בסדר... מצטער... כנראה הייתי צריך לשאול ספציפית את השאלה שרציתי.

אז בקיצור, אני צריך למצוא שיר שיתאים לתוכן של הסרט. ואני לא מצאתי שיר מתאים כזה!

השם של הסרט באנגלית הוא A Clockwork Orange, "תפוז מכני".

אני חושב שאתם מכירים אותו, סרט קלאסי שממש היה מפורסם (גם היום. בשנת 1971 עשו אותו)....

זה לא מדוייק, תבחר שיר ותחרבש משהו, לא אכפת להם מה אתה כותב, אכפת להם איך אתה כותב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IceBreak, אני לא אמור לקחת שיר מהסאונדטראק של הסרט! אני אמור למצוא שיר שיתאים לתוכן הסרט, ושאין לו מההתחלה שום קשר אליו...

והסרט הוא על נער אלים, שמתנדב לניסוי כשהוא נכנס לכלא: ניסוי ממשלתי שיגרום לו לחוש כאבים כשהוא חושב מחשבות "רעות" (אלימות, סקס וכו')...

הסרט בעצם מדבר על האלימות שהיא הטבע האנושי, משהו כזה בערך...

אם תרצה להבין יותר טוב, תעשה חיפוש לסרט בגוגל...

דרך אגב, ללא קשר לעבודה שאני עושה, הסרט הזה מומלץ לצפייה.... :)

ליבי, הספר היה גם מהנה, אבל הסרט פי 4 יותר...

ומה שמיוחד בסרט הזה, הוא למרות שהנער הוא אלים, רוצח, אנס וכו', אנחנו (הצופים) מזדהים איתו לאורך כל הסרט כשקורה לו משהו רע...

DOGMA, אני אמור לבחור שיר שלפחות יהיה מתאים טיפה לסרט... ואני לא אחרבש כי זאת תהיה הרצאה בעל פה (כל העבודה הזאת) שיש לך חלק משמעותי בציון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם ההערות המטומטמות האלה. נמאס כבר.

אני לא ביקשתי שתעשו לי את כל העבודה, אני ביקשתי ממכם עזרה בפיתרום השאלה לגביי מציאת שיר מתאים לתוכן הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מה שאני עשיתי . כל פעם שיש לך משימה כזאת או אחרת על ספר תרשום על פורסט גאמפ . זה הכי פשוט שיש . אם אתה לא זוכר טוב אז תראה את הסרט ותזין עליו בשכל. פשוט תזין בשכל בלי שגיאות כתיב ודגדוג ןיהיה טוב. ואם לא אז אל תגיש כלום ותריב עם המורה, תגיש לה שהגשת והשקעת וזה לא בסדר עד שהיא תביא לך 100 או לפחות שלא תחשב את הציון הזה בממוצע ציונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...