my modding Project - עמוד 15 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

my modding Project

drago

Recommended Posts

מה זה הכסף הזה?!?!?

לדעתי תתחלי מחדש

והפעם:

בלי הכסף

לשלב צבעים ולא לפי שכבות! לתת קצת יותר ספונטניות לצביעה....(אולי אפילו קודם תנסה לצבוע על איזהשהו משטח אחר.. לא המחשב האמיתי שלך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 326
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב . אני מתחיל מחדש . למזלי הצלחתי להוריד את הצבע בלי לפגוע בבסיס . :yelclap: . הסמנים שאתם רואים בתמונה זה של השיוף שעשיתי לפני הצביעה הראשונה . אני אתחיל מחדש והפעם אני יעבוד לאט לאט וישמע ללב שלי . ;D

נ.ב המסיר צבע הזה מדהים .

toppaintremove.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שחתכתה את הקטע וזה נתן לי רעיון אולי תחתוך ועם חתיכת פרספקט תחסום את זה ותאיר מלמטה

זה גם יכול לצאת יפה מאוד

דרך אגב חשבתה על להבות כחולות? לדעתי זה יהיה הרבה יותר יפה ביחוד עם השילוב של השחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שחתכתה את הקטע וזה נתן לי רעיון אולי תחתוך ועם חתיכת פרספקט תחסום את זה ותאיר מלמטה

זה גם יכול לצאת יפה מאוד

דרך אגב חשבתה על להבות כחולות? לדעתי זה יהיה הרבה יותר יפה ביחוד עם השילוב של השחור

רעיון נחמד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Drago, להבות משנות את הצבע בצורה רציפה... אין מעברים חדים בין צהוב לאדום... יש בערך (ובלי להגזים) איזה מיליון גוונים ביניהם. לפי מה שהבנתי, אתה צובע במכחול. אני מציע לך לערבב את הצבעים בריכוזים שונים, ולקבל הרבה יותר גוונים, ובצביעה תנסה למרוח את השכבות אחת על השנייה (תצבע עם ממש קצת צבע, ובעזרת המכחול, עם מים או מסיר צבע מדולל תעשה משיכות כלפי הצבע הכהה יותר...)

ותנסה לעשות את הלהבות יותר ארוכות מרחבות...

אתה הגזמת עם הצבע בפעם הראשונה, אבל זה בערך הכיוון... רק תשתדל שזה לא יראה מצועצע מידי... ובחיית, אל תשים כלכך הרבה צבע על המכחול, איך רצית שזה יצא חלק??? תדלל קצת את הצבע כדי שיהייה יותר משיך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Drago, להבות משנות את הצבע בצורה רציפה... אין מעברים חדים בין צהוב לאדום... יש בערך (ובלי להגזים) איזה מיליון גוונים ביניהם. לפי מה שהבנתי, אתה צובע במכחול. אני מציע לך לערבב את הצבעים בריכוזים שונים, ולקבל הרבה יותר גוונים, ובצביעה תנסה למרוח את השכבות אחת על השנייה (תצבע עם ממש קצת צבע, ובעזרת המכחול, עם מים או מסיר צבע מדולל תעשה משיכות כלפי הצבע הכהה יותר...)

ותנסה לעשות את הלהבות יותר ארוכות מרחבות...

אתה הגזמת עם הצבע בפעם הראשונה, אבל זה בערך הכיוון... רק תשתדל שזה לא יראה מצועצע מידי... ובחיית, אל תשים כלכך הרבה צבע על המכחול, איך רצית שזה יצא חלק??? תדלל קצת את הצבע כדי שיהייה יותר משיך...

תודה על הטיפ אבל תראה בתמונות שאני לא צובע עם מכחול צבעתי עם ספריי . עם מכחול ניסיתי לתקן אך הרסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אז תנסה לצבוע יותר מרחוק, ויותר שכבות...

המטרה זה ליצור כמה שכבות. ושלא יהיה מיזוג של השכבות זאת אומרת שיהיה קווים ישרים . בעקרון אני מתכוון למשהו כזה ליצור :

Flame9u.jpg

Flame9v.jpg

Flame9xxx.jpg

Flame9xx4.jpg

Flame9xx7.jpg

רק שלא יצא לי טוב אחרי התיקון . ואני מצטער שנגעתי היה יפה בהתחלה. אבל מטעויות לומדים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיון נוסף . מה דעתכם .

מסביב ללהבות אני הולך לצבוע עם מרקר צהוב כתום על מנת להבליט את הלהבות . כמו בתמונות הקודמות שעשיתי עם המרקר הכסף. בקשר לשחור מסביב אחרי שזה יתייבש טוב טוב אני עשה תיקונים

topflamepaintnew.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...