האם המעבד AMD 3000+ 939 יסחב HTT של 275??? עם קירור אחר..+פרטים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המעבד AMD 3000+ 939 יסחב HTT של 275??? עם קירור אחר..+פרטים

Yaron-Cohen

Recommended Posts

אז ככה אני רוצה לקנות את המעבד הזה:

AMD 64 3000+ 939

ואת הלוח DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D

עכשיו יש מצב להגיע ל HTT של 275 ולהישאר על מכפלה של 9??

עם קירור:

Thermalright XP-120

Thermaltake Thunderblade 120MM

או שאני יהיה צריך להוריד את המכפלה אולי ל8.5 (שזה 2337.5MHZ) או 8 (שזה 2.2GHZ).???..(חובה HTT של 275...בגלל הזיכרון 1GB LF)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר , אבל אני יכול כמעט להבטיח לך שזה יעבוד , הלוח בטח לא יגביל אותך , ועוד לא נתקלתי במישהו שיש לו 939 3000 וינצ'י ולא עבר את ה2600...

הלוח אני יודע שהוא לא יגביל....

הזיכרונות...אני רוצה להגיע איתם ל550...למקורי....ואחרי זה נתפתח עד למקסימום שלהם...בתקווה שזה יהיה 600...

פסדר....לעבור את ה2600 זה לא בעיה...תלוי עם איזה ....אני מדבר על XP120....נראה לי שהוא חזק מספיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה בפורום הגיעו ל 2.8 על סטוק ומתח רגיל . יכול להיות שגם אתה תגיע ויכול להיות שלא. פשוט תנסה

עם איזה סטפינג הגיעו לתוצאה הזאת ? זה גם מאוד חשוב, אם יש לך סטפינג טוב תגיע רחוק אם סטפינג מעפן יכול להיות שאפילו ל 2400MHZ לא תגיע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה של? זה ברור xp120 הוא בין החזקים שקיימים בשוק.

חוץ מזה, כלום לא בטוח, זה תלוי בסטפינג שלך, כמו שאמרו יכול להיות של 2.4 לא תגיע, הכל מזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט. ממש לא כל ווינצ'סטר יוכל להעניק לך תדרים אסטרונומיים של מעל ל 2.5 ג'יגהרץ.

יש סטפינגים ממש גרועים, שלא ייתנו לך לעבור אפילו את ה2200-2300, כמעט כל השבועות הראשונים של שנת 2005 הם סיליקונים גרועים.

ממה שעברתי עליו (ועברתי לא מעט), למרות שלא מדובר במדע מדוייק, סידרת CBBHD נוטה להיות איכותית יותר מסידרה CBBID (השבועות הראשונים של 2005). השבועות המנצחים הם בן 41-50 של שנת 2004, מלווים בתגים MPM / SPAW / UPCW / MPMW.

הנדירים ביותר הם CBBHD 0448 SPAW - ה-מעבד! רואה שלושה ג'יגהרץ במתח סטוק וקירור סטוק. כנ"ל גם לגבי ה 0447ים למיניהם, רובם אמורים להיות גם מאוד מוצלחים. אם תוכל להשיג אחד, הרווחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט. ממש לא כל ווינצ'סטר יוכל להעניק לך תדרים אסטרונומיים של מעל ל 2.5 ג'יגהרץ.

יש סטפינגים ממש גרועים, שלא ייתנו לך לעבור אפילו את ה2200-2300, כמעט כל השבועות הראשונים של שנת 2005 הם סיליקונים גרועים.

ממה שעברתי עליו (ועברתי לא מעט), למרות שלא מדובר במדע מדוייק, סידרת CBBHD נוטה להיות איכותית יותר מסידרה CBBID (השבועות הראשונים של 2005). השבועות המנצחים הם בן 41-50 של שנת 2004, מלווים בתגים MPM / SPAW / UPCW / MPMW.

הנדירים ביותר הם CBBHD 0448 SPAW - ה-מעבד! רואה שלושה ג'יגהרץ במתח סטוק וקירור סטוק. כנ"ל גם לגבי ה 0447ים למיניהם, רובם אמורים להיות גם מאוד מוצלחים. אם תוכל להשיג אחד, הרווחת.

אם אני מביא לכם את הסטמפינג...ואז אני ידע אם לקנות או לא...

עכשיו...מאיזה סטמפינג להיזהר...אני קונה מעבד מפנדה...נשאר להם סטמפינג ישן??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...