בעיה של תאימות בין אתלון 64 גרסה E ללוחות NF4 ו NF3 מסוימים. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של תאימות בין אתלון 64 גרסה E ללוחות NF4 ו NF3 מסוימים.

TC2B

Recommended Posts

ענין עדכון הביוס - זה לא סוד, זה לא חדש בכלל וזה אפילו לא מפתיע אותי.

אני מאמין שזה לא סיפור בכלל, פשוט לעדכן ביוס. ככה גם היה עם ה- 64 90nm הראשונים שיצאו לשוק.

תפוחים, חבל שאתה לא קורא את החדשות של האתר, כתבתי על זה במפורש.

כנ"ל גם לגבי האשכול האחר שבו כתבת על כך שוניס יושק ב-4 באפריל או שהמשלוחים שלו יתחילו בתאריך זה - באותה חדשה ציינתי גם את מועד תחילת המשלוחים.

זה קצת מעצבן שאתה לא קורא חדשות, או שאולי אתה לא שם עליהם? לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שזה לא סיפור בכלל, פשוט לעדכן ביוס. ככה גם היה עם ה- 64 90nm הראשונים שיצאו לשוק.

תפוחים, חבל שאתה לא קורא את החדשות של האתר, כתבתי על זה במפורש.

כנ"ל גם לגבי האשכול האחר שבו כתבת על כך שוניס יושק ב-4 באפריל או שהמשלוחים שלו יתחילו בתאריך זה - באותה חדשה ציינתי גם את מועד תחילת המשלוחים.

זה קצת מעצבן שאתה לא קורא חדשות, או שאולי אתה לא שם עליהם? לא יודע.

זה שצריך לעדכן ביוס זה צפוי, ברור וידוע, לכן גם כותב הידיעה (במקור) מן הסתם מודע לכך

ועדיין פירסם את הידיעה, כלומר יכול להיות שבלוחות מסוימים גם לאחר עדכון ביוס יש בעיה,

צריך לעקוב אחר העינן הזה, זה הכל.

בקשר לווניס - טעות שלי, קורה.

אני קורא את החדשות במקור, אשתדל לשים לב בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא קראת את הכתבה, דווקא משתמע ממנה שאין כרגע פתרון פשוט לבעיה ויתכן שיש צורך בגרסה חדשה ללוח ולא בעדכון ביוס פשוט.

לדעתי הלינק שהביא תפוחים מועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Martok, המעבדים אפילו לא יצאו לסוקרים האיכותיים בחו"ל. בסה"כ מדובר בגרסאות ES ראשונות שבטח היו לכמה יצרני לוחות אם ורצו להשוויץ ב-CeBit. אפילו לא הכריזה על המעבדים [אם היא בכלל מתכוונת לעשות את זה]. החדשה בהחלט מענינת אבל שוב, אני לא חושב שצריך לעשות שישו ושימחו מידיעה כזו כל-כך מוקדם. חכה שבועיים לערך, תן למעבדים ראשונים לחדור לשוק ואז נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...