Can you make spec for a new computer? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Can you make spec for a new computer?

rosesr

Recommended Posts

עוד רגע יבואו גדולי הדור ואוהבי אינטל למינהם ויציאו לך מערכת מבוססת Northwood.

שאלה 1: או אינטל? אל תתן לאנשים להחליט את זה במקומך. אבל אם אתה לא בטוח אני וכולם פה מוכנים לעזור.

שאלה 2: הבנתי שלשנתיים אתה לא רוצה לעשות OC לכרטיס מסך, ומה עם המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Athlon XP 1800 + 512MB PC2700 samsung + GA-7VRXP

2000 שקל בנדל ב pchardware.

כונן קשיח: Western Digital 80GB Special Edition 8MB cache

756 ש"ח

כרטיס מסך: SUMA PLATINIUM GF4 TI4200SE 128MB

1511 ש"ח מצוין לאוברקלוק.

עכשיו אם אתה צריך מארז נשאר לך עוד 733 ש"ח. וזה תשאל מישהו אחר כי אני מודה אני לא מבין במארזים כ"כ.

לא שכחתי משהו?.... :-\ ???

טוב אבל אם יש לך כבר מארז ואתה לא צריך חדש אז אולי אתה יכול להשקיע עוד במשהו כמו נגיד כרטיס מסך אפילו יותר חזק... לא יודע...

רק הערה קטנה: אולי שמעת על בעיות תאימות של הלוח אם הזה עם GF4 אז אולי תשקול לוח אחר כגון MSI KT3 UltraARU או A7V333 שניהם יצבים מאד ומצויינים עם פיצ'רים והכל (אולי ה טיפ טיפ טיפ טיפה יותר איטי לפי המבחנים...). רק מה, אם יש לך או אתה מתכננן לעשות מהיר אז צריך כרטיס שרק לג'יגה יש און בורד, זה יעלה עוד איזה 80 בערך אם אני לא טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Athlon XP 1800 + 512MB PC2700 + GA-7VRXP

2000 שקל בנדל ב pchardware.

כונן קשיח: 80GB Special Edition 8MB cache

756 ש"ח

כרטיס מסך: SUMA PLATINIUM GF4 TI4200SE 128MB

1511 ש"ח מצוין לאוברקלוק.

עכשיו אם אתה צריך מארז נשאר לך עוד 733 ש"ח. וזה תשאל מישהו אחר כי אני מודה אני לא מבין במארזים כ"כ.

לא שכחתי משהו?.... :-\ ???

טוב אבל אם יש לך כבר מארז ואתה לא צריך חדש אז אולי אתה יכול להשקיע עוד במשהו כמו נגיד כרטיס מסך אפילו יותר חזק... לא יודע...

רק הערה קטנה: אולי שמעת על בעיות תאימות של הלוח אם הזה עם GF4 אז אולי תשקול לוח אחר כגון MSI KT3 UltraARU או A7V333 שניהם יצבים מאד ומצויינים עם פיצ'רים והכל (אולי ה טיפ טיפ טיפ טיפה יותר איטי לפי המבחנים...). רק מה, אם יש לך או אתה מתכננן לעשות מהיר אז צריך כרטיס שרק לג'יגה יש און בורד, זה יעלה עוד איזה 80 בערך אם אני לא טועה...

מה עם כרטיס קול? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMSI לא איטי יותר, הוא עובר את האסוס ועדיף על פניו.

לא לקחת את האסוס, קח את הMSI או את האפוקס 8K3A- אם יש תקציב אז את האביט KX-333 המעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMSI לא איטי יותר, הוא עובר את האסוס ועדיף על פניו.

לא לקחת את האסוס, קח את הMSI או את האפוקס 8K3A- אם יש תקציב אז את האביט KX-333 המעולה.

מה רע באסוס?! הוא כזה גרוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...