דיסקים DVD-R מהירות X8 של SILVERLINE טובים?? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים DVD-R מהירות X8 של SILVERLINE טובים??

Yaron-Cohen

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אין דרך ממש לבדוק את ה DYE אלה פשוט לחכות אנחנו בתור קונים מקווים שכשאנחנו קונים מחברה כביכול איכותית כמו VERBATIM אז ה DYE ישמר הרבה זמן אבל אתה לא יכול להיות בטוח בזה.

את האמת הדיסקים שאני קניתי של סילברליין היו בגימור דיי טוב שום שאריות צבע לא היו עליהם מה שכן על חלקם היו קצת בועות בקצוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין דרך ממש לבדוק את ה DYE אלה פשוט לחכות אנחנו בתור קונים מקווים שכשאנחנו קונים מחברה כביכול איכותית כמו VERBATIM אז ה DYE ישמר הרבה זמן אבל אתה לא יכול להיות בטוח בזה.

את האמת הדיסקים שאני קניתי של סילברליין היו בגימור דיי טוב שום שאריות צבע לא היו עליהם מה שכן על חלקם היו קצת בועות בקצוות.

נכון, ולכן כדאי להסתמך על נסיון של מומחים ולהצמד לחברות האיכותיות ביותר ובמיוחד במחירים של היום.

לא דיברתי על שאריות צבע . בועות - YOU MAKE MY POINT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

קניתי היום במ.י. מערכות ב 65 ש"ח silverline -R 25 units Cake package.

נצרבו ב NEC ND-2500A עם FW 1.06 במהירות x4 בלבד. עדכון FW ל 1.07 של NEC (מקורי) לא עזר.

כנראה בגלל הבעיה של התמודדות של צורבים ישנים עם מדיות מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט זה המצב במדיות עם קוד של INFOMEDIA הנקים למיניהם מזהים אותם בתור מדיה כפול 4 ורק X4 זאת אומרת אתה לא יכול לצרוב לא ב X2 ולא ב X8 או X6.

המדיות האלו על הפנים באיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כונן של NEC והמדיות של Verbatim נצרבות בהם יותר מהר(גם רשום עליהן שהן יותר מהירות).

לדעתי המאוד לא מקצועית היום המחירים כל כך נמוכים שעדיף להשקיע ולקנות Verbatim.

אם רוצים לחסוך אפשר לקנות Ritek G04.המינוס איתם זה שלפחות בצורב שלי הצריבה מוגבלת למהירות זו.

Verbatim X8 נצרב אצלי ב-X12.

מי שרוצה להשיג Ritek בזול יכול לקנות ב"קוסמוס":30 ש"ח לעוגה של 10.לדעתי משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...