Project: Cool Water תמונות עמודים 1,2,7 - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project: Cool Water תמונות עמודים 1,2,7

nimrodim

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה אפשר לקנות את זה בארץ ? או מאיפה אתה קנית ?

אם הייתה טורח לקרוא את התראד הייתה יודע:

אתה מדבר ספצפית על METHANOL, כמובן - שבעבר בארצות מזרח אירופה שימש להכנת אלכוהול ב"זול" ואנשים התעוורו ממנו.

לכן יש לבחור ב ETHANOL - זמין כמעט בכל בית מרקחת - ואינו טומן בחובו את הסכנות שב- METHANOL.

מים מזוקקים עם Water Wetter וקצת נוזל קירור של רכב. - ה- WATERWETTER מוריד את מתח הפנים של המים. משתמשים בו במכוניות מרוץ. יעיל בביצוע תפקידו אך חסר את התכונות הבקטריוסטטיות (מעקב צמיחת חיידקים) ואנטיפונגליות (אנטי פטרייתי).

הכלובים של הדיסקים - יש תמונה בעמוד השני.

המלבנים לכוננים - זה סה"כ חור אחד לכל שלושת הכוננים עם מרווחים בין הכוננים...קצת קשה לראות זאת - אך לא רציתי שהם ממש ישכבו אחד על השני. ובנוסף רציתי איורור בינהם. (ולכן זה היה פחות מסובך לחתוך!)

את מכשיר החיתוך לעיגולים הבאתי מ . עולה דולרים בודדים - וכולל משלוח עלה לי פחות מ 100 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון .....

אני מתכנן בפרוייקט שלי שהמאגר מים יהיה מחובר לכניסת המים במשאבה וככה אני אוכל להשתמש בצנרת בקוטר גדול שהיא הקוטר סטוק של המשאבה .. - איזה משאבה? אשמח לעזור במידה ותרצה לחשוף את התיכנון למארז ;)

החיבור הזה כיצד נעשה או שהוא בכלל כיפוף בחום ??? - כיפוף בחום - נעשה בשבילי

ואיך קדחת במדוייק את החורים לדיסקים עצמם? -

עובי כל HD הוא כ 2.5 ס"מ לכך יש להוסיף את המרווח הרצוי + המרחק מתחתית ה HD ל חור בצידו.

אח"כ המרחק לאורך הגובה של הפרספקס לכל HD יהיה המרווח הרצוי+2.5 ס"מ.

אח"כ פשוט סימנתי את המיקום עם טוש וקדחתי עם מקדח 3 או 4 (כבר לא זוכר - אבל כנראה 4) - דרך אגב - דווקא המקדחים לעץ יותר מדויקים - בעלי שפיץ בקצה..

אתה תצטרך ברגים שעוברים את עובי הפרספקס - מצאתי חנות מעולה לברגים מכל הגדלים ולא רק מה שנמצא ברשתות למינהם - בדרום תל אביב - הנקראת "ראש הבורג" - מאוד זולה. - רחוב פלורנטין 46.

Drago - עדיין מפקפק? בכל מיקרה החברה ב COOLTECHNICA מאוד נחמדים. באתר שלהם קיים פירוט לדרכי המשלוח השונים ועלותם - הייתי מציע שאם אתה מזמין - תדאג שיהיה TRACKING - אפשרות של PARCEL POST לוקחת המון זמן להגיע מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בבקשה blueprint של המארז?

מה הסדר של כיוון הזרימה של המים?

ואיזה סוג חיבור שמת כדי לחבר את הצינור למעלה לסרקולציה?

קומה תחתונה:

העקרון החשוב שיש לשמור עליו - המרחק המינמלי של מאוררי הOUTFLOW\PULL צריך להיות שווה או גדול מקוטר ה HUB = השטח המת של המאורר. (ולכן אצלי זה לפחות כ-6 ס"מ.)

עדיף היה למקם את המשאבה מאחור - אבל זה היה קשה לביצוע בשל המרחק הקטן מאוד לחיבורי הצנרת בין המשאבה לרדיאטור.Caseplanbottom1.jpg

קומה אמצעית:

Caseplanmiddle.jpg

בפרספקס של הקומה העליונה והאמצעית עליהם יושבים הרכיבים קדחתי חורים למעבר של החוטים, צנרת וכבלים.

כיוון הזרימה של המים? - משאבה->רדיאטור->CPU BLOCK-> ל - T LINE->משאבה.

איזה סוג חיבור שמת כדי לחבר את הצינור למעלה לסרקולציה? - לא הבנתי את השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סוג חיבור שמת כדי לחבר את הצינור למעלה לסרקולציה? - לא הבנתי את השאלה.

אני הבנתי את השאלה

הוא מתכוון למערכת מים - הוא שם חיבור T פשוט ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה רבה :xyxthumbs:

רק כמה שאלות:

בקומה התחתונה למה התכוונתה כשכתבת: side 40 cm?

למה השימוש בשני עוביים שונים של פרספקס? (קומה תחתונה)

ומה היו המידות של השילדת אלומיניום?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימוש בעובי 3 מ"מ - נובע מכך שזהו הרווח בין צנורות המוצא של הרדיאטור לגוף הרדיאטור - ראה תמונות אחרונות בעמוד 7.

רק העובי הזה נכנס טוב - המרווח הנ"ל קיים רק מצד אחד של הרדיאטור.

לגבי השלדה - היום כבר הייתי מתכנן אחרת!

השינויים שהייתי מכניס:

א. הPSU צריך להיות יותר מימין - רוב החיבורים היום ללוח האם מה - נמצאים מימין על לוח האם.

ב. את השלדה הייתי מתכנן כך שהצינורות עוברים מחוץ לשלדת האלומיניום. - להתקנה קלה יותר.

ג. יתכן והייתי מוסיף עוד גובה לקומה האמצעית.

ואלה רק חלק קטן מהשינויים שהייתי מכניס.

ועוד מספר שינויים בצורת השלדה - לגישה נוחה יותר ל HD.

עקרונית סה"כ מדובר בתיבות עשויות מפרופילי אלומניום - ראה תגובות קודמות וראה גם את החלק העליון של של הפרויקט - השקוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...