Project: Cool Water תמונות עמודים 1,2,7 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project: Cool Water תמונות עמודים 1,2,7

nimrodim

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העניין הוא שלא כל אלכוהול הוא טוב לבריאות אפילו בריכוז נמוך ישנם כמה סוגים שיכולים לגרום לעיוורן (אני בטוח שאם תשאל את תום הוא יגיד לך :P )

אתה מדבר ספצפית על METHANOL, כמובן - שבעבר בארצות מזרח אירופה שימש להכנת אלכוהול ב"זול" ואנשים התעוורו ממנו.

לכן יש לבחור ב ETHANOL - זמין כמעט בכל בית מרקחת - ואינו טומן בחובו את הסכנות שב- METHANOL.

מים מזוקקים עם Water Wetter וקצת נוזל של . - ה- WATERWETTER מוריד את מתח הפנים של המים. משתמשים בו במכוניות מרוץ. יעיל בביצוע תפקידו אך חסר את התכונות הבקטריוסטטיות (מעקב צמיחת חיידקים) ואנטיפונגליות (אנטי פטרייתי).

הכלובים של הדיסקים - יש תמונה בעמוד השני.

המלבנים לכוננים - זה סה"כ חור אחד לכל שלושת הכוננים עם מרווחים בין הכוננים...קצת קשה לראות זאת - אך לא רציתי שהם ממש ישכבו אחד על השני. ובנוסף רציתי איורור בינהם. (ולכן זה היה פחות מסובך לחתוך!)

את מכשיר החיתוך לעיגולים הבאתי מ . עולה דולרים בודדים - וכולל משלוח עלה לי פחות מ 100 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו

יצא לך ממש ממש יפה

אבל איך חתכת מלבנים כל כך מדויקים לכוננים? עם מלבנים קטנים שצריכים להיות מדויקים אני הכי מסתבך :| אתה צריך לראות את החורים לכוננים שעשיתי במארז מעץ שלי :|

אני אשמח אם תוכל לענות על השאלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח אם תוכל לענות על השאלה :)

עניתי לך כבר! 8)

מתוך תשובתי הקודמת:

המלבנים לכוננים - זה סה"כ חור אחד לכל שלושת הכוננים עם מרווחים בין הכוננים...קצת קשה לראות זאת - אך לא רציתי שהם ממש ישכבו אחד על השני. ובנוסף רציתי איורור בינהם. (ולכן זה היה פחות מסובך לחתוך!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מרמז לכך שהמארז שבניתי לבד - קנוי. אז אתה מוזמן לעשות זאת לא באופן עקיף.

אין שום דמיון בין מארז הפרספקס שלי, למארז שהצגת - הבנוי מתכת ובעל סידור שונה של הרכיבים. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש אין דימיון בין שני המארזים ואתה יודע מה ??

מה שנימרוד בנה הרבה יותר יפה ..... מה שנתתממאוניטיין מוד'ס ממש מכוער ולא שימושי .... סתם מארז קובייה סטנדרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...