תחרות המודינג של מעריב בשיתוף HWzone יוצאת לדרך, השתתפו ותוכלו לזכות במחשב נייד! - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות המודינג של מעריב בשיתוף HWzone יוצאת לדרך, השתתפו ותוכלו לזכות במחשב נייד!

RnG

Recommended Posts

חברה תראו אומנם חלק גדול מאיתנו כולל אני......... לוקחים את כול עסק המודינג ברצינות אבל במעריב קראו לזה מסיבת תחפושות.......כול האווירה של העיניין לא היתה אמורה להיות ברמה בינלאומית..........

רצו גם להראות רעיונות מקוריים וכול מיני דברים קלילים וזה מובן סך הכול זה תחרות בהקשר פורים לא משהו שאורגן במיוחד לנו כול המודרים הכבדים........

אז אם אני שדרך אגב הפרוייקט שלי הוא "הבורג של אמיר" BORG CUBE ...........יכול להבין את זה אחרי מעבר לשנה שהשקעתי בפרויקט שלי ,ותאמינו לי אין לכם

מושג כמה זיעה הוצאתי עליו, אז גם אתם יכולים להיות יותר סלחנים..........

בלי שום קשר אני חושב שצריך לשנה הבאה לעשות תחרות הרבה יותר שמתחברת לכיוון של יותר מקצועיות!

אם בכול העולם אנשים מתכננים מודים מטורפים...אין סיבה שבישראל לא נצליח לעשות דברים פיצוציים............... :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברה תראו אומנם חלק גדול מאיתנו כולל אני......... לוקחים את כול עסק המודינג ברצינות אבל במעריב קראו לזה מסיבת תחפושות.......כול האווירה של העיניין לא היתה אמורה להיות ברמה בינלאומית..........

רצו גם להראות רעיונות מקוריים וכול מיני דברים קלילים וזה מובן סך הכול זה תחרות בהקשר פורים לא משהו שאורגן במיוחד לנו כול המודרים הכבדים........

אז אם אני שדרך אגב הפרוייקט שלי הוא "הבורג של אמיר" BORG CUBE ...........יכול להבין את זה אחרי מעבר לשנה שהשקעתי בפרויקט שלי ,ותאמינו לי אין לכם

מושג כמה זיעה הוצאתי עליו, אז גם אתם יכולים להיות יותר סלחנים..........

בלי שום קשר אני חושב שצריך לשנה הבאה לעשות תחרות הרבה יותר שמתחברת לכיוון של יותר מקצועיות!

אם בכול העולם אנשים מתכננים מודים מטורפים...אין סיבה שבישראל לא נצליח לעשות דברים פיצוציים............... :yelclap:

אל תדאג אחי אתה תזכה מקום ראשון חח

לא ציפיתי למשהו רציני מהתחרות ת'אמת, אבל הפרסים הם משו בסט

בקשר לעראפת הזה - קשה להאמין שהוא עשה את זה עם כפייה אמיתית, כי החישוק הזה (לא זוכר מה שמו) לא יכול להיות כל כך גדול חח

למה שלמישהו יהיה ראש בהיקף של מסך מחשב חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה ביזיון

גם שנה שעברה....

יש שם קנויים!!!!!!!!

מה זה השטויות האלו

אפילו בכתבה אז הם אמרו שי את האנשים הפשוטים שעושים מוד קנוי ויש את אלו שבונים הכל

לדעתי זה הכל ביזיון!@@@@

ממש לא מקצועי.... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה נהיה עם זה?.

מה התוצאות?.... :nixweiss:

עוד לא רשמו את זה פה?

מוזר..

בכל מקרה:

במקום הראשון (כמובן):

הקוביה של הבורג.

במקום השני:

מחשב בתוך תיק גב. (למה?? למה זה טוב?)

במקום השלישי:

מחשב בתוך שולחן בסלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא רשמו את זה פה?

מוזר..

בכל מקרה:

במקום הראשון (כמובן):

הקוביה של הבורג.

במקום השני:

מחשב בתוך תיק גב. (למה?? למה זה טוב?)

במקום השלישי:

מחשב בתוך שולחן בסלון.

מה??..

איפה זה רשום?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ידיעות :-(.

בגלריה יש פרוייקטים הרבה יותר יפים מאשר מה ששלחו שם. תראו, יש שם אנשים שראו "תחפושת למחשב", ואמרו למה לא, נשלח, ננסה, נבנה/נקרע/נחתוך.

הם לא יודעים מה זה וזה בסדר גמור, וזה גם בסדר גמור שהם שלחו. המודינג, כנראה, עדיין לא נפוץ כל כך בישראל, ואין הרבה אנשים שמכירים את היצור הזה שנקרא "מודינג".

יש גם הרבה רעיונות יפים. תגידו שלא חשבתם על עיתונים בתור , נכון? השקיעו ברעיון הזה מחשבה רבה(אולי לא בקטע המעשי אלא בקטע הרעיוני), שוב, בלי לדעת מה זה בכלל.

ד.א מישהו יודע כמה נענו לדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתיק לא מגיע מקום שני...

ואיך אותם האנשים הגיעו ברצף שנה אחריי שנה?....

עם רעיונות לא מקוריים ולא פרקטיים כל כך...

בעיקר הלגו אחד הרעיונות היותר לא מקוריים עשו אותם כבר יותר מידיי!..

http://images.google.com/images?hl=iw&lr=&q=lego+case

משהו מוזר הולך פה... :nixweiss:

אבל מה שבטוח הבורג הזה רעיון יפה ומושקע...

קצת גדול אבל יפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתיק לא מגיע מקום שני...

משהו מוזר הולך פה...

קצת גדול אבל יפה..

אממ

האמת...

שדווקא נדמה לי שהתיק הוא דיי מקורי...כאחד שבנה אותו ולא ראה יותר מדי פרויקטים זהים...

ולא פרקטי?

זה כבר מגוכח...לא אסטתי סבבה...מסורבל אולי קצת אבל פרקטי? כל הרעיון של המוד היה פרקטיקה...התיק נוח...לא כבד מדי...ונייד...יש בו את כל מה שצריך בשביל לאן פארטי...ככה שאת היעוד שלו הוא ממלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתיק לא מגיע מקום שני...

בעיקר הלגו אחד הרעיונות היותר לא מקוריים עשו אותם כבר יותר מידיי!..

http://images.google.com/images?hl=iw&lr=&q=lego+case

משהו מוזר הולך פה... :nixweiss:

קצת גדול אבל יפה..

לגו לא עשו הרבה אנשים בישראל...

ותיק אף פעם לא ראיתי... והוא דווקא מאד פרקטי.

ביחס לשאר הפרויקטים זה הכי מגניב...

ד"א איזה מהפרויקטים הוא שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...