אייבורי, מה הקטע עם החנות הזו? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייבורי, מה הקטע עם החנות הזו?

DrizziTx

Recommended Posts

אז ככה, אני מכיר אותם כבר הרבה זמן ואף פעם לא ראיתי בהם אופציה

לאחרונה חבר אמר לי שהוא מפנה לשם אנשים כי הם זולים ועושים את העבודה טוב עם הדיוטים, כלומר גם נחסך ממנו כאב הראש וגם אייבורי בסדר

יצא לי בסו"ש לפני כמה זמן לראות מודעה שלהם, המחירים שם לא יאומנו (בעיניי לפחות)

מחשב קומפלט עם מסך 17" ב3000 ש"ח?! וכרטיס מסך לא מובנה ולוח של MSI או ... מחיר מדהים לכל הדעות אבל חייב להיות כאן משהו לא בסדר אחרת כולם היו מציעים כזה מחיר...

1400ש"ח למחשב קומפלט עם מעבד .... ואותו מפרט של חלקים, כלומר על פניו איכותי....

כיוון שאני יודע שיש פה כל מיני אנשים רציניים, מבינים ושעובדים בענף אני שואל אתכם, איך זה ייתכן? האם אייבורי באמת כל כך טובים או שיש כאן איזה פוילשטיק?!

מקווה ששאלתי בחלק הנכון של הפורום

בתודה מראש לכל העונים  :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם היבואנים של MSI

והם לרוב בסדר, אבל שיהיה לך ברור - לא כל אסוס זה משהו עם ציפסט איכותי ויש גם עם ציפסטים של VIA וכו...

לרוב המחשבים האלו שעולים 2000 שקל גם שווים 2000 שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DrizziTx, תחשוב שבמקום לקנות אוטו אתה קונה מנוע ומרכיב אותו על רכיבים מפלסטיק, כולל השלדה... same thing

וכן, מעבד לבד של עולה באזור ה-1,000 שקל, נשאר לך בערך 2,000 שקל על כל השאר כולל מסך - תחשוב מה האיכות של החלקים האלה במחיר כזה...  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב המחשבים האלו שעולים 2000 שקל גם שווים 2000 שקל...

בדיוק. מקבלים כמו שמשלמים.בגלל שהם קונים בכמיות גדולות הם יכולים למכור יותר בזול, רק שאלו חלקים זולים שהם מוכרים למי שלא מבין בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייבורי מאוד דומים ל-KSP בכמה מובנים.

שים לב שהחבילות של שתי החברות מאוד מקבילות.

ובעיקרון המוצרים דווקא לא רעים בכלל.

הם פשוט בד"כ באים עם המוצרים הכי בסיסים מבחינות ציוד היקפי (כמו מסך לא שטוח באייבורי), עכבר לא אופטי אפילו.. מבוסס 848 או צ'יפסט של SIS..

דברים בסגנון הזה.. כרטיס מסך MX4000 או במקרה הטוב 5200..

איך המכירים כה זולים? הם מייבאים בעצמם ומוכרים ישירות ללקוח במחיר של יבואן..

אל תשכח שכל החנויות הקטנות יותר קונות את המוצרים מיבואנים וצריכות לעשות רווח בעצמן, שבד"כ מסתכם בסיבובות ה-15% תוספת.

כמו כן שים לב שהם עובדים על בסיס של מחיר מזומן שטרות.

במקרה של תשלום בכרטיס אשראי הם מוסיפים את הריבית של חברת האשראי ולא סופגים אותה, למי שרוצה לשלם בתשלומים זה מוסיף כמות נכבדת למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הם פשוט מוכרים בכמויות ומכאן בה הרווח שלהם.

ברור שהם לא נותנים לך את הלוחות היקרים של ו-.

וברור שלא תקבל מארז מקצועי אלה פשוט וגנרי.

ברור שהזיכרון שלהם פשוט.

אל תצפו לקבל מחשב איכותי ברמה גבוהה.

אבל לא נראה לי שהוא גם זבל של מחשב.

זה מחשב בסיסי עם חלקים טובים, בכל זאת רוב החלקים מחברות איכותיות ומוכרות אתה אפילו מקבל ציפסט איכותי 865 במחשב של ה-3300 ש"ח.

ההבדל בין KSP ל-IVORY הוא שב-IVORY אתה מקבל אחריות ל-3 שנים על חלק מהדברים ועל הזיכרון לכל החיים.

ב-KSP לא הייתי קונה רק בגלל שהם נותנים שנה אחריות על רוב הדברים שלהם.

אני גם הפנתי אנשים ל-IVORY ובנתיים הם מרוצים.

מתוך 1000 מחשבים שהם מוכרים תמיד יהיו כמה שהם לא מרוצים תמיד יהיו תקלות.

הישראלים אף פעם לא מרוצים אם זה זול אז משהו חשוד אם זה יקר אז הם שודדים.

הם נותנים אחריות. הם גדולה. זה מספיק לרוב האנשים. אני אישית לא חושב שהם כל כך גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר אחד שאני לא אוהב בפרסום שלהם, וזה שהם לא נותנים את כל הפרטים אלא הרבה מילים יפות מסביב..

עם כל החירבוש בפרסום שלהם אתה אפילו לא יודע איזה דגם של לוח אם אתה מקבל.. הדבר הבסיסי ביותר שצריך לדעת.

וכל הקטע של ה"MSI או אסוס" כאילו תעשו טובה, שתי החברות מתומכרות שונה לגמרי.. מעניין אותי כמה באמת יוצאים משם עם לוחות של ..

לא ש- כאלה גרועים, אבל אייבורי ידועים בתור כאלה שדוחפים לוחות עם צ'יפסטים של VIA.

למרות שבזמן האחרון הם העתיקו מ-KSP והתחילו לשים 848 ו-865. ואפילו 915.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא לקנות משם זה הכל חבל על הדיבור אסור להשמיץ גם.

חוץ מזה ,הרווח שלהם הוא ממכירת מחשבים לאנשים שלא מבינים כלום ,אלא רק יחושבים שפנטיום 4 זה שיא הטכנולוגיה ,וגיפורס לא משנה איזה נשמע מפוצץ בעיניהם...

ותעשו לי טובה ,נראה לכם הם יודעים מה זה ציפסט? ,מה זה משולב? ,מה זה ספק גנרי? ,הם לא יודעים שיט ,אז ככה המוכר מלהיב אותם ,הם מחוסר מודעות נכנסים להתלהבות וקונים.

הם לא ישימו לב אם יש במחשב ציפסט של SIS ,VIA,או , 4.

ככה מוכרים מחשבים לישראלים-בזול ובשקרים ,תוך ניצול מוחלט של חוסר המודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...