התלבטות בין Hercules xp ל- Fortissimo II - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין Hercules xp ל- Fortissimo II

cyb0rg

Recommended Posts

תודה רבה לשניכם.

אבל אני חושב שיצאתי רק יותר מבולבל ???

אני שב ומזכיר, שרוב השמע שאני אבצע דרך המחשב יהיה הפסקול של סרטים ולרוב יהיה ב , בשביל שמע רב ערוצי בכזה פורמט יש לי מפענח Dolby Prologic II ברסיבר.

השאלה היא, האם בשביל בודדים ב AC3 שווה לשלם את ההפרש בין הכרטיסים.

כנראה שאני היחד שיכול לענות על זה... 8)

בפירוש לא!

מה שגם אפילו אם תקח את הפורטיסימו תהיה לך אפשרות לשמוע AC3 ו DTS ללא שום בעיה דרך היציאה האופטית.

זה לא שרק ה GTXP תומך ב AC3 !, לפי דעתי הפורטיסימו יותר ממספיק לצרכים שלך.

אני לא אומר שהפורטיסימו יותר טוב מה GTXP, אני רק אומר שחבל להוציא עוד 400 שקל על פיצרים שבחיים לא תשתמש ואתה תקבל בדיוק אותו דבר גם אם תוציא 250 שקל (על הפורטיסימו). אם אתה "שוחה" בכסף ואין לך בעיה להוציא עוד 400 שקל אז חופשי אבל זה לא יתן לך כלום! עדיף שתשקיע את ה 400 שקל על טובים או משהו אחר.

בהצלחה עם הבחירה שלך :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפירוש לא!

מה שגם אפילו אם תקח את הפורטיסימו תהיה לך אפשרות לשמוע AC3 ו DTS ללא שום בעיה דרך היציאה האופטית.

זה לא שרק ה GTXP תומך ב AC3 !, לפי דעתי הפורטיסימו יותר ממספיק לצרכים שלך.

אני לא אומר שהפורטיסימו יותר טוב מה GTXP, אני רק אומר שחבל להוציא עוד 400 שקל על פיצרים שבחיים לא תשתמש ואתה תקבל בדיוק אותו דבר גם אם תוציא 250 שקל (על הפורטיסימו). אם אתה "שוחה" בכסף ואין לך בעיה להוציא עוד 400 שקל אז חופשי אבל זה לא יתן לך כלום! עדיף שתשקיע את ה 400 שקל על טובים או משהו אחר.

בהצלחה עם הבחירה שלך :hi:

אני לא שוחה בכסף, וחבל :(

סתם, אני והכיס שלי החלטנו שאנחנו רוצים את הפורטיסימו ;)

נ.ב.

אני לא חושב ש-400 ש"ח יעזרו למערכת ביתי ב- 30,000 שקל :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב חברים אני לא אומר שהפורטיסימו לא טוב להפך הוא מעולה.

אני רק אומר שאם משקיעים ומחברים את המחשב למגבר טוב אז חייבים להשקיע עוד קצת ולקת את ה GTXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...