בעיות חימום חמורות! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות חימום חמורות!

Silverblade

Recommended Posts

יש ליAXP 1800 והוא מתחמם בצורה אדירה הוא מגיע ל 60 מעלות והלוח מגיע ל41 מעלות יש לי דרגון אורב

ומארז אנרמקס עם ספק אנרמקס ,הצד שלו גם פתוח כל המאווררים עובדים ואין שום שינוי המעבד מרוח הארטיק סילבר 2

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ליAXP 1800 והוא מתחמם בצורה אדירה הוא מגיע ל 60 מעלות והלוח מגיע ל41 מעלות יש לי דרגון אורב

ומארז אנרמקס עם ספק אנרמקס ,הצד שלו גם פתוח כל המאווררים עובדים ואין שום שינוי המעבד מרוח הארטיק סילבר 2

מה לעשות?

תפסיקו כבר לעשות כזה עיניין מטמפרטורה של 60 מעלות למעבד ! זה בהחלט סביר ואפילו תקין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה לעשות לחכות שיתפוצץ??

ממש לא. קח כוס מים, תשתה, תרגע, ותן לזה לעבוד ! אם זה יגיע לטמפרטורות יותר קיצוניות - אז תתחיל לדאוג, אבל כל עוד זה באיזור ה60 - תגיד תודה ותמשיך לעבוד. איך תגיב כשהקיץ יהיה בשיאו והטמפרטורה תגיע ל70 מעלות ? תכניס את המחשב למקרר ? או שלא תדליק אותו בכלל ? ככה זה עם . הם מתחממים. זו עובדה ידועה, ואין להשוות בין הטמפרטורות של מעבדי אינטל השונים למעבדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות?

חחח מה אתה דפוק? יש אנשים עם שהיו מייחלים לטמפ' שלך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משווה בכלל לאינטל היה לי מעבד פנטיום 2 שעבד חצי שנה בלי מאוורר ולא קרה כלום,אבל המחשב נתקע ותוכנות

זזים לאט .

ולא נראה לי שאף אחד בפורום רוצה לעבוד על המחשב שלו בצורה כזו אז אם יש לך הצעה אני אודה לך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות?

חחח מה אתה דפוק? יש אנשים עם שהיו מייחלים לטמפ' שלך....

מה מייחלים זוהי טמפ' בסדר?במחשב השני שלי שהוא גם הוא לא מגיע לכאלו טמפ'

אז אל תגיד שאלו טמפ' בסדר ,אני משתמש בAMD למעלה משנה ואני יודע כמה זה צריך לעמוד

אבל למה דווקא האיכס פי 1800 וחבריו כל כך מתחמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי למה מעבדי מתחמים יותר מישהו יודע ? ::)

כי הם עובדים על של מעבדי ALPHA שצורכים הרבה יותר חשמל ומתח, ואם אנשים פה זוכרים אבל הAMD הראשונים שיצאו חייבו ספק 300WATT לא קברי ברמה כי הם דרשו פשוט אספקת חשמל סדירה. זה גם מסביר את כמות הקבלים שמסביב למעבד. את החום שהם פולטים ניתן להסביר בצורה פשוטה: אותה כמות אנרגיה שאתה משקיע במקום אחד חייבת לצאת בצורה כל שהיא איפה שהוא - זה איזה משפט שלמדתי פעמים בכיתה ח' בפיזיקה. זה כמו הדוגמא של מנורת חשמל, היא צורכת חשמל אבל פולטר חום, כי זאת האנרגיה שיוצאת ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...