התוכנית call for help בערוץ האינטרנט וההי טק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוכנית call for help בערוץ האינטרנט וההי טק

maverick

Recommended Posts

אני רוצה להמליץ על תוכנית (רק למנויי הלווין) שנקראת call for help. זו תוכנית משעשעת וגם לימודית בנושאי מחשבים ואינטרנט.

התוכנית מתאימה הן למשתמשים חדשים והן למשתמשים בינוניים. היא נותנת כל מיני סקירות על מוצרים חדשים שיצאו לשוק, פותרת בעיות

נפוצות בכל מערכות ההפעלה וגם נותנת סקירות של אתרים חדשים ומעניינים וגם כל מיני המלצות לקבצים בחינם.

אני חושב שכל אחד יכול להפיק תועלת מהתוכנית הזו אפילו אם הוא חושב שהוא יודע הכל.

בקיצור שווה ניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה להמליץ על תוכנית (רק למנויי הלווין) שנקראת call for help. זו תוכנית משעשעת וגם לימודית בנושאי מחשבים ואינטרנט.

התוכנית מתאימה הן למשתמשים חדשים והן למשתמשים בינוניים. היא נותנת כל מיני סקירות על מוצרים חדשים שיצאו לשוק, פותרת בעיות

נפוצות בכל מערכות ההפעלה וגם נותנת סקירות של אתרים חדשים ומעניינים וגם כל מיני המלצות לקבצים בחינם.

אני חושב שכל אחד יכול להפיק תועלת מהתוכנית הזו אפילו אם הוא חושב שהוא יודע הכל.

בקיצור שווה ניסיון

התוכנית מיועדת בעיקר להדיוטות שבינינו והיא לא מצטיינת ברמה גבוהה במיוחד.

אני ממליץ דווקא על Fresh Gear שזו תוכנית פצצה על וחידושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

אין כמו Yes!

OHHHHHHHH YESSSSSSS!!! (בקול עבה של 18 הרץ ;D)

רק שערוץ 3 הולך ככל הנראה להיעלם מחבילת התכנים הכוללת של YES ואולי גם מס' ערוצי , זה הולך לאכזב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה סוכן של Yes ? ואם אין לי כבלים של הלווין ?

אתה לא חושב על זה אהה .

למצחיקים שבינינו העובדה היא שהתוכנית קיימת רק בלווין. אני לא סוכן של שום דבר. זוהי רק המלצה.

ולגבי fresh gear: אלו שני פורמטים אחרים של תוכניות בעוד ש-call for help מטפלת גם בבעיות מחשבים ואילו fresh gear מביאה חידושים בעולם המחשבים.

בכל מקרה אני ממליץ על שתיהן.

ערוץ 3 לא יעלם כל כך מהר. לעומת זאת בטח שמת לב שערוץ הסרטים (ערוץ 48 כבר נפטר). האמת שהוא ערוץ זבל מלכתחילה ואם יש לך את חבילת הסרטים אני לא רואה שום סיבה אפילו להגיע לערוץ הזה. הקטע המסריח הוא שהם לא שמו משהו במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שבסוף כל תוכנית יש סרטונים מטומטמים, שנועדו לגשר על פער הזמן, שנורצר עקב הורדת הפרסומות?

הסרטונים האלה כל כך מטומטמים, ומשודרים ברצף כבר כמה שנים..

אגב, הרוב זה בשידור חוזר.

אגב, היום זכו שם בסט Z560 של לוגיטק.

:o

המנחה של התוכנית אפילו פרסם את האיציק שלו בתוכנית..

כל מי שרוצה להחנף, בשם האתר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע המסריח הוא שהם לא שמו משהו במקום.

הם שמו את MGM.

נכון שבסוף כל תוכנית יש סרטונים מטומטמים, שנועדו לגשר על פער הזמן, שנורצר עקב הורדת הפרסומות?

הסרטונים האלה כל כך מטומטמים, ומשודרים ברצף כבר כמה שנים..

אגב, הרוב זה בשידור חוזר.

כל מילה חקוקה באבן (משפט אידיוט, לא היה לי משהו אחר לומר).

חוץ מזה, מישהו ראה אתמול בערב את "להתחיל מחדש" עם טום הנקס? :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

call for help היא תוכנית למתחילים לפי דעתי screen savers יותר מכוונת למתקדמים כמונו (כמוני לפחות)

רק חבל שלא משדרים אותה פה בארץ

אני כבר פניתי ליס בנושא זה והם אמרו לי שהם לא רכשו את הזכויות לתוכנית הזאת.

נו מה לעשות. גם אני הייתי מעדיף לראות את התוכנית הנ"ל במקום השטויות שיש להם שם כמו: cyber crime והגולגולת המפגרת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא מפסיד, את ערוץ 4?

הערוץ הזה היה מיותר ממילא.

זה לא משנה. אני משלם על החבילה המלאה ומצפה לתמורה. אם לקחתם משהו (מוזר ודפוק ככל שיהיה) תפצו במשהו אחר. אני לא מכחיש שהערוץ הזה הוא ערוץ זיבלי אבל שישימו משהו אחר במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...