מדיות DVD של חברת SmartCom - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות DVD של חברת SmartCom

zurkin1232

Recommended Posts

אני לא טוב ברמזים...  :P

יכול להיות שאפשר להחזיר אותם, אז אני רוצה לדעת אם כדאי (זה גם היה די יקר, 85 ש"ח ל-25 דיסקים, כלומר 3.40 ליחידה).

אה, ועוד שאלה קטנה, רציתי לדעת אם ההבדל בין - ל-+ מתבטא גם בצריבת DATA (קבצים רגילים), או רק בסרטי . כלומר לצרכי צריבת DATA, האם כדאי לקנות +?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאפשר להחזיר אותם, אז אני רוצה לדעת אם כדאי (זה גם היה די יקר, 85 ש"ח ל-25 דיסקים, כלומר 3.40 ליחידה).

אה, ועוד שאלה קטנה, רציתי לדעת אם ההבדל בין - ל-+ מתבטא גם בצריבת DATA (קבצים רגילים), או רק בסרטי . כלומר לצרכי צריבת DATA, האם כדאי לקנות +?

3.6 זה יקר למדיה כזאת. ב 3.4 אפשר כבר להשיג LG+R X8.

אני ממליץ לך לקנות וורבטים X8 -R באופיס דיפו אם יש לך NEC ו +R X8 אם יש לך . המחיר הוא 110 שקל לספינדל של 25.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

110 ש"ח ל-25, קצת יקר לטעמי, לא?

בכל אופן, לא הצלחתי להחזיר את המדיות של SmartCom, אז פתחתי וצרבתי דיסק. הצריבה הלכה חלק (הדיסק תומך ב-X4), והקריאה גם חלקה לפי מה שאני רואה ב"עין בלתי מזוינת".

הצורב עצמו שקט בצורה מדהימה, גם בקריאה וגם בכתיבה (מדובר ב-4163b של LG).

רציתי לדעת איך מוודאים איכות דיסק.

אני זוכר שראיתי ת'רד גדול עם השוואת מדיות והסבר לגבי תוכנת בדיקה, אבל "איבדתי" אותו... ואני לא מצליח למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מספר לך הבעיה שיש משהו לא חוקי בעסק - וגם אפילו אם אגיד לך את המקום אתה לא תוכל לקנות במחיר הזה SORRY :'(

בכל מקרה אם תהיה בת"א תרים צלצול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש ממש ממש לא מעריך אנשים כמוך שקופצים על ת'רדים ומנסים למכור לי משהו.

לא מכיר אותך, לא מעוניין לעשות איתך עסקים, וגם לא ביקשתי לקנות דיסקים.

קח את העסקים המפוקפקים שלך לתחנה המרכזית.

כל מה ששאלתי היה:

רציתי לדעת איך מוודאים איכות דיסק.

אני זוכר שראיתי ת'רד גדול עם השוואת מדיות והסבר לגבי תוכנת בדיקה, אבל "איבדתי" אותו... ואני לא מצליח למצוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי באמת לבדוק את איכות הצריבה אתה חייב צורב כמו לטיאון, פלקסטור או BENQ ותוכנה מתאימה.

בנוסף, איכות הצריבה משפיעה על אורך חיי הדיסק אך לא פחות משפיעה איכות החומרים ממנו הוא בנוי (ואיכות הגימור).

עוד אינדיקציה זה פשוט להכנס לאתר WWW.VIDEOHELP.COM ל DVD MEDIA ולבדוק חוות דעת של משתמשים אחרים על המדיה קוד (באם איננו מזוייף). למשל אם ה MEDIA CODE של ה SMARTCOM הוא LONGTEN001 אז תראה שזו מדיה זבל לפי כמות האדומים:

http://www.videohelp.com/dvdmedia.php?dvdmediasearch=&dvdmediadvdridsearch=longten001&type=6&size=All&dvdburnspeed=All&order=Name&hits=25&search=Search+or+List+Media

את המדיה קוד אפשר לדעת בעזרת תוכנה כמו נירו או DVDINFOPRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...