ליל האוסקרים היום !!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליל האוסקרים היום !!!

icebreak

Recommended Posts

טוב, השנה אין סרט כמו שר הטבעות שיגרוף 11 אוסקרים, למרות שכולם אומרים שיש סיכוי שהסרט החדש של קלינט איסטווד יקח את הכי הרבה ("מיליון דולר בייבי"). האמת שהשנה לא יצא לי לראות עדיין את כל הסרטים המעומדים, אבל אפשר להשלים גם אחרי הטקס :) השנה גם לראשונה ינחה את הטקס כריס רוק...

אז יש לכם הימורים לגבי מי ינצח במה? יש רשימה פה: http://www.oscars.org/77academyawards/nomswins.html

יש ניתוח בעברית פה: http://www.fisheye.co.il/story_2571

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכום בעברית דיי קולע...

חוץ מ'המלך ארתור' ו'אלכסנדר', היו השנה מעט מאוד דברים משעממים יותר מטקס האוסקר של שנת 2004. כשיש סרט שהוא קונצנזוס ענק כמו 'שיבת המלך', שזוכה בכל קטגוריה וקטגוריה, זה אולי משמח את כל המעריצים שלו, אבל זה לא בדיוק מותח. השנה אין שום סרט כזה. למעשה, מפיקי הטקס חוששים שהרייטינג שלו יהיה השנה נמוך בהרבה מהרגיל, משום שאף אחד מהסרטים המועמדים בקטגוריות הראשיות הוא לא להיט גדול (ליתר דיוק, אף אחד מהם אפילו לא הגיע להכנסות של 100 מיליון דולר בארה''ב). ואם רוב האנשים אפילו לא ראו את הסרטים המדוברים, מה אכפת להם מי יזכה? ואם לא אכפת מי יזכה, למה לראות את זה בשידור חי?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THE INCREIDBLES גם היה חזק ביותר, SHREK 2 קצת משעמם :) הטייס אני מקווה להספיק היום לראות. שמש נצחית אכן היה סרט חזק ביותר.

אהבתי מאוד את TUPAC RESURRECTION במיוחד כי 2PAC זמר מעולה, וזה פשוט מפחיד הסרט.. הוא מדבר שם על איך רצחו אותו וכו' (והוא כבר מת כמובן..).

SUPER SIZE ME גם היה מצחיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהסרטים שראיתי השנה, אני זוכר הכי טוב (לטובה...) את:

הטייס

the incredibles

שמש נצחית בראש צלול (סרט פשוט מעולה)

House of Flying Daggers

Troy

חלק אחר פשוט לא ראיתי, כמו RAY, אז אני לא יכול להגיד איך הוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסרטים שיצאו השנה על הפנים עם תקציבי עתק גם איכזבו(TROY).

הטקס השנה ממש לא מעניין לא שצפיתי פעם בטקס אוסקר אבל השנה באמת אין מעניינים.

אני מעדיף לשבת לראות את הדרבי המילנזי וללכת לישון עדיף איכות על הקיצ' האמריקאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה יקרה עם סקורסזה...

הטייס סרט לא רע בכלל ומשחק טוב של לאונרדו...אבל המשחק של ג'יימי פוקס עולה עליו בריי

ולפי מה שהבנתי מאחותי מיליון דולר בייבי סרט יותר טוב מהטייס...

אבל לדעתי האוסקר ילך לטייס ולאונרדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...