מתנה למורה לנהיגה - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנה למורה לנהיגה

MATTAN

Recommended Posts

אחי,

הוא רשם שהוא עשה שיעורים של שעה

לכן המינימום שלו זה בסביבות ה18!

והחבר המשוגע הוא בטח התכוון ל23 שיעורים של 40 דקות...

וזה באמת מעצבן השטויות על מי שעבר X טסטים, דיי עם זה.

וRULE THE תעשה לי טובה ועוף והת'רד הזה כי בכלל לא התחלת ללמוד, ותצא מהסרט שאם נותנים למורה סיר קובה הוא מעביר אותך,

והמציאו קבלנות עוד שהיית זרע.

חחח מה הקשר התחלתי ללמוד או לא? הנושא של התראד סטה בכלל.....

הסיר קובה היה בצחוק.... כאילו הוא באמת רוצה אחד אבל לא נראה לי שזה עוזר לעבור יותר מהר...

ואמרתי שהמצאתי קבלנות? סתם אמרתי....

מי מת ומינה אותך לאחראי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ ^ ^ ^ ^ ^ ^

אף אחד לא מינה אותי לאחראי

אבל זה מעצבן שאתה בא וצוחק על אנשים שעברו רק בטסט X ודודה שלך שעברה טסט שני והמורה שלך שאוהב קובה ושאתה מחנה בחניה, שאתה בכלל לא יודע לנהוג!!!!!

אז ביום שתעבור טסט אז תצחק על אלה שעברו טסט חמישי, והם ייצחקו עליך שיש לך שלושה חודשים מלווה ואתה יכול להסיע שניים.

וכולם יודעים שאתה ספאמר זיין שכל אל תשחק אותה מתעניין בת'רד פתאום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי עבר פעמיים ברמזור אדום ישר לפני שהוא עבר טסט ראשון

פאק.... אני מקווה שהוא לא פגע באף אחד

אם הוא באמת הצליח לחצות את הצומת באדם אז יש לו מורה ממש גרוע

המורה היה צריך לתת ברקס ממזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כללי... תגובות לא נכנסות למונה אז אין לי סיבה להספים פה

בן אדם תרגע זה בסך הכל תראד... ורואים שעברת איזה טסט 3 או 4 :lol:

יותר האמת

אבל אני נוסע באופל אסטרה כחולה מתי שבא לי, ומסיע כוסיות ואת מי שאני רוצה,

אה

ואתה

ל-א!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שהוא יעבור טסט אני אצחק עליו לא רק על השלושה חודשים ושני חברים אלא גם על זה שהוא לא יכול לנסוע בשבת :silly:

אבל העיקר שהוא ייצחק עליי שעברתי רק טסט חמישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי מה נסגר איתכם

כל מי שטוען שעשה רק 23 שיעורים או משהו כזה, אז יש רק שתי אפשרויות: אורך השיעור באמת שעה  או שהוא מחשיב כפול כאחד ואז הגיוני...אחרת לא.

זה די ברור שמספר הטסט לא משקף יכולת נהיגה נטו...יש עוד גורמים שמשפיעים על לעבור טסט כמו מזל ומצב רוח של טסטר, כאשר המזל בד"כ משמש כמשתנה תלוי במצב רוחו של הטסטר.

אני אתן דוגמא

אח שלי סיפר לי על מישהי שעברה אחרי שנכשלה מספר פעמים ואיך אתם שואלים? היא הקשיבה לעצת אחי (שבהתחלה צחק) ובאה עם מחשוף ומיני והופס עברה..

איך תסבירו? כי יש טסטרים חרמנים שלא מקבלים סיפוק מהנשים שלהם ומוציאים תסכולים על תלמידים ומזילים ריר על תלמידות..

חוץ מזה, שאני שמעתי על מספיק בנות (וגם בנים) שעברו  טסט ראשון או שני וממש לא יודעים לנהוג. אז לפני שאתם מחליטים החלטות כוללניות, תחשבו פעמיים.

לומדים לנהוג באמת אחרי הטסט, עם אבאל'ה או מישהו ...ההתמודדות האמיתית עם הכביש נעשית בזמן הליווי..

לפני כן, צריך לנהוג לפי הספר, ואין בזה משהו רע, אך לא תמיד זה תואם את התנאים של הדרך, כמו שקרה לי באחד מהטסטים:

ניסיתי לעקוף אופניים בסטיה קלה לעבר הנתיב הנגדי...דבר כזה היה מתקבל במציאות כי אין הגיון בלהישאר מאחורי האופניים במשך שעה...אסור לצפור אז זו בעיה.

אך בטסט מצפים שתנהגו מאחורי האופניים בקצב של 10 קמ"ש בלחץ. דבילי לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לומדים לנהוג באמת אחרי הטסט, עם אבאל'ה או מישהו ...ההתמודדות האמיתית עם הכביש נעשית בזמן הליווי..

ומאיפה בדיוק אתה יודע את זה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...