מתנה למורה לנהיגה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנה למורה לנהיגה

MATTAN

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פאק... 6 טסטים....

בוא נגיד שלא הייתי נכנס איתך לאוטו

מה תגיד על מישהו עם מספר טסטים דומה (וקצת יותר גדול), שלא שם לב שמישהו הרים לו את ההאנדברקס תוך כדי נסיעה, ופשוט המשיך לנסוע כרגיל? ::)

תקנה לו עץ ריח "לצאת ידי חובה"

LOLLLLLLL....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני נכשלתי בטסט הראשון באופן מצחיק (מאז קוראים לי בירד) ...

יש לי חבר משוגע שעבר טסט ראשון בשיעור 23 - רק שלפני זה בגיל 15 עשינו טוטאל לוסט לאוטו שלו (גנב מההורים)...

הקשבתי לעצתו ולהלכתי אני וחבריי אל אותו מורה נהיגה - עשה לנו מחיר "מיוחד" 85 שקל ...

קיצר אני נוהג בשיעור הראשון שלי(פעם ראשונה נוהג) עם 2 חברים מאוחורה ופתאום אני רואה ציפורים על הכביש אני עוצר את האוטו בכוונה לא לדרוס אותם ! טוב באותו הזמן המורה אומר לי שאם אני יצליח לדרוס יונה אני יקבל 5 שיעורים חינם -- "פשש.." החברים מאוחרה לוחשים לי .. אני לתומי דופק גז ולא מצליח לדרוס אפילו אחת וכולם עפים , כולם באוטו פורצים בצחוק - ואז אני שואל את המורה שאם דבר כזה יקרא לי בטסט מה עליי לעשות ? אז הוא אומר לי אל תעשה כלום רק תמשיך לסוע והציפורים יעפו ... והוא דופק לי הרצאה על זה שאין סיכוי לדרוס ציפור ...

קיצר בשיעור 31 הוא מגיש אותי לטסט... אני כולי שמייח נכנס לאוטו עם עוד אחת (מסטול על אמת :silly: ! הוא לקח באנג באותו בוקר לידי וסירבתי להצעתו) - הוא היה ראשון הוא נהג וסטה מהנתיב (דההה..) הטסטר שמן ובעל מבט מפחיד אומר לו עוף מהאוטו (כנראה הוא שם לב למשהו מוזר בבחור) נכנסתי לאוטו ואני מתחיל לסוע ... פתאום אחרי מאה מטר אני רואה בנתיב שלי (בעיר) ציפור מפרפרת על הכביש - אני נזכר במקרה של השיעור הראשון אבל אני מחליט לעקוף ולא להמשיך לסוע (כי היא מפרפרת ולא יכולה לעוף) אני יוצא לעקיפה ופתאום הבן זונה נוגע לי בהגה פיי סמק איתו ... ולא היה שום אוטו בנתיב הנגדי !! אף לא אוטו אחד !! אני כולי נרגש דופק הנחה של ביאוס וממשיך לסוע - אמנם הציפור חייה (או שכבר לא הרי פרפרה) אבל הלכו לי 500 שקל !!! קיצר אחרי הטסט די מוצלח (ללא הציפור) שערך 25 דקות אני חוזר לבית המורה (איפה שהטסטים יוצאים) המורה בא אלי ושואל איך הלך סיפרתי לו את המקרה ואז הוא מתבאס וגם דופק גיחוך ... אז הוא אומר שהוא ילך לדבר עם הטסטר על המקרה ואולי הוא יתחשב בי (המורה שלי הוא מנהל בית ספר של מורים ככה שיש לו השפעה) אבל מתברר שהטסטר אפילו לא ראה את הציפור והוא לא הבין מה אני עושה ולמה גם אני סוטה מהנתיב קיצר הוא לא היה מוכן להעביר אותי טסט כי אין לו שום הוכחה שהייתה שם ציפור כי מן הסתם איזה טסטר לעזאזל מסתכל על הכביש הם מסתכלים באופק !!! --

מסקנה - אם יש ציפור על הכביש דרסו את אמא שלה !! :bash:

אחרי 4 שיעורים נוספים (בחינם ) בא אליי המורה שלי ואומר לי יום לפני הטסט שיש לי למחרת טסט ואם אני יכשל אני לא ישלם אגורה אבל שאני לא יספר לאף אחד ! בואנה איזה מורה גבר יצא לי ! קיצר אני עברתי בטסט השני .. ומאז המורה שלי וכל חבריי הקרובים קוראים לי בירד ! :nixweiss:

ואני יודע שאין הרבה פואנטה אבל בכל זאת רציתי לספר לכם את המקרה שלי ואת המסקנה :xyxthumbs:

בקשר למתנה שלך מתן - תן לו איזה בונבוניירה + שמפנייה עם הקדשה משהו בסגנון "המורה הכי טוב ובלה בלה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה מצחיק ;D

אני צריך לזכור שאם רואים ציפור אז :behead:

אצלי בטסט הוא לחץ לי (לחץ יותר ליתר דיוק) על הברקס ועדין עברתי את הטסט :D טסטר שולט הוא היה,הוא אפילו רמז לי שזה לא יכשיל אותי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תגיד על מישהו עם מספר טסטים דומה (וקצת יותר גדול), שלא שם לב שמישהו הרים לו את ההאנדברקס תוך כדי נסיעה, ופשוט המשיך לנסוע כרגיל? ::)

????????

ודיי עם הקטע הזה של אלה שלא עברו טסט ראשון או שני אתם לא נכנסים איתם לאוטו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי גם שבשיעור לפני הטסט בכלל לא שמתי חגורה :lol:

אחרי שהגענו אל משרד הרישוי שמתי לב ושמתי ברגע שהוא הסתכל החוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודיי עם הקטע הזה של אלה שלא עברו טסט ראשון או שני אתם לא נכנסים איתם לאוטו!

שלישי עוד הייתי נכנס אבל רביעי כבר לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

אני נהג מלידה......

תמיד כבר איזה חצי שנה נותנים לי להחנות את האוטו :lol:

יש לי שכן שאבא של הבן, נותן לו להחנות את המרצדס, וכל פעם זה נראה כעילו עוד שניה הוא נכנס בקיר.

תקנה למורה ספריי סיליקון, הוא יתמכר לריח. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך ללמוד אצל מורה שמשלמים לו בקבלנות ולומדים עד שעוברים טסט (המחיר של הקבלנות יוצא כמו 31 שיעורים)

וגם מביאים לו סיר קובה והוא מבטיח שאני אעבור כמה שיותר מהר...... אולי יש לו כמה חברים שהם טסטרים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...