GOOGLE התחרפן, חשש ל spyware שהתלבש עליו - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GOOGLE התחרפן, חשש ל spyware שהתלבש עליו

SHAY951

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתן הזדמנות לפיירפוקס , תשתמש בו היום , תלמד את האפשרויות הטובות שהוא מציע ותחזור עם תוצאות :)

בקשר לבעיה - אין לי עוד משהו להציע שיכול לעזור לך , מצטער.

למה במקום לנסות לפתור את הבעיה אתם תמיד עוקפים אותה?

בכל פעם שיש למישהו איזו בעיה עם IE אתם ממליצים לו "לפתור" את הבעיה בכך שהוא יעבור לדפדפן אחר? מה הפיתרון בזה? זו התעלמות מוחלטת מהבעיה.

אולי תכתוב לאיזה אתר חיפוש בדיוק התוכנה מפנה אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה במקום לנסות לפתור את הבעיה אתם תמיד עוקפים אותה?

בכל פעם שיש למישהו איזו בעיה עם IE אתם ממליצים לו "לפתור" את הבעיה בכך שהוא יעבור לדפדפן אחר? מה הפיתרון בזה? זו התעלמות מוחלטת מהבעיה.

תגיד אתה בכלל קראת את ההודעות פה?

או שסתם הסתכלת על ההודעה האחרונה והתחלת להשמיץ?

ניסינו, עזרו כמה שאפשר וכנראה שלא הצלחנו.

יכול יותר טוב? אז בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משמיץ. קראתי את ההודעות. גם אני נתקלתי במשהו בסגנון הזה (hotbar) ועובדה היא שניפתרתי ממנו. הבעיה בתוכנות כמו ad-aware ודומותיה היא שהיא מבטלת, מצד אחד את הבעיה, ומצד שני יוצרת בעיה אחרת. חלק מהתוכנות האלו בנויות לתפקד רק עם אותן "תוספות" ובלעדיהן זו בעיה.

צריך לחשוב טוב טוב מה התקנתי לאחרונה ולבודד את הבעיה. אני בטוח שברגע שהסרת את התוכנה שגרמה לכל זה תוכל לבודד את הבעיה ולפתור אותה.

גם במקרה של בר, יש באותו אתר הוראות הסרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה מפנה אותי לאתר אחר שהייתי עושה חיפוש, זה פשוט היה נותן לי תוצאות לא קשורות, ובמקרה של לאחר חיפוש הוא לא היה מוצא את הדף.

במקרה של חיפוש הוא היה מפנה אותי לאתר אחר (לא חיפוש) עם שאת התוכן שלהן לא כדאי לפרט....

ל- maverick , אני אשמח מאוד אם אני אוכל להסיר את זה. אבל לא נראה לי שהאתר שהכניס לי את זה , מעונין שאני אסיר את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...