מתלבט בנוגע לאוברקלוקינג וזכרונות... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בנוגע לאוברקלוקינג וזכרונות...

Le-Fay

Recommended Posts

שלום לכל באי הפורום  ;D

אני מרגיש קצת רע עם זה שהסיבה היחידה שאני מפרסם כאן הודעות היא לצורך שאלת שאלות... אבל אני משתדל תמיד לקרוא לפני כן ולחפש... ובכל מקרה, אין לי הרבה מה לתת מבחינה של חומרה... ככה שאני אאלץ להסתפק בלקחת  ;) עד כאן התנצלויות...

במאמצי לשדרג ולשפר את המערכת עליה אני עובד, קניתי לפני כחודש מעבד ולוח אם חדשים, והקונפיגורציה היא כזו:

מעבד: 64 3200

לוח: 8KDA3J

זכרונות: (בעצם זכרון בודד...) Micron Tech. 256 MB PC3200 SDRAM - נראה לי משהו די גנרי, אבל כפי שציינתי אני לא מבין גדול בחומרה.

הארד דיסק: 40Gb די ישן, לא זוכר של מי בדיוק כרגע...

כרטיס מסך: 4 MX 440 של MSI

אני די מתבאס מהקונפיגורציה הנוכחית (ואני מאמין שכל מי שיעיף בה מבט יחשוב שדי בצדק).

כל פעולה הקשורה בעיבוד בלבד טסה במהירות דמיונית...

בנוגע לכל פעולה אחרת, כזו שדורשת קצת או לא עלינו את ההארדיסק...  :kopfpatsch:

החלטתי לקנות את המערכת בשלבים... ונראה לי שעכשיו הגיע תור הזכרון.

לדעתי שניים של 512MB יעשו את העבודה, אבל אני פתוח להצעות.

השאלה שלי היא כזו:

על אילו אתם ממליצים במקרה הזה (ולמה... כלומר, חשוב לי לדעת למה אני קונה רכיב מסויים במחיר גבוהה פי 2 מאחר).

האם לדעתכם כדאי לי לנסות במערכת כזו? ואם כן אילו מומלצים למטרה הזו.

אני יושב כל היום מול המחשב והמהירות חשובה לי בהחלט... בעיקר בעיבוד (אבל מעבד כבר יש  ;D).

בנוגע לכרטיס המסך... אני לא מרבה לשחק כך שנראה לי שזה לא מאוד חשוב  (אשמח אם תתקנו אותי במידה ואני טועה).

בכל אופן אשמח לנסות לעשות לו . (היכן יורגש השיפור בביצועים?). נראה לי שבקרוב אצטרך להחליף גם אותו כיוון שמסיבה כלשהיא הווידאו אווט שלו הפסיק לתפקד. (זה דווקא כן חשוב לי, אני אוהב לצפות בסרטים ולחבר אותו לטלויזיה).

כך שגם המלצה לכרטיס לא מתקדם במיוחד במחיר סביר עם אפשרות לאוברקלוקינג ווידאו אווט... תתקבל בברכה.

הרבה שאולות...

תודה רבה מראש,

Le-Fay.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לעשות אבל לא יותר מדי רציני ואתה לא רוצה לשבור את הראש בלחפש את הציפים המתאימים וכל מני חרא כזה קח את ה

adata וויסטה 500 מגה הרץ, הם לא יקרים ועושים את העבודה כמו גדולים בתדרים גבוהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות באמת טובים אם אתה לא מתכנן לשבור שיאי ..

בנוגע לכרטיס תיקח את ה 9550 זה אחלה כרטיס במחיר טוב .. (400 וקצת אם אני לא טועה)

וכמו בכל כרטיס יש לו יציאת s-video ככה שלא תהייה בעייה לחבר את הטלויזיה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על התגובות.

אני רץ לבדוק את הרכיבים שהצעתם...

מה בנוגע לאוברקלוקינג? ממליצים על משהו בקונפיגורציה הנוכחית (זו שתהיה לאחר שאחליף את הזכרונות וכרטיס המסך).

או שאוברקלוקינג (שלא לשם בלבד) יהיה מיותר ולא ארגיש בהבדלים כלשהם בביצועים.

אני אזכיר שוב... אני די פריק של מהירות כך שאם משהו יעבוד יותר מהר בזכות (באופן שאני אוכל באמת להבחין בו) אני אהיה מרוצה מאוד  ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע כרגע אין לך ממש למה ..

תמיד באוברקלוק המחשב עובד מהר יותר .. השאלה היא האם זה מורגש בכלל ?

תראה המעבד שלך ממש חזק אין לך למה להמהיר אותו .. 2.2 ג'יגה הרץ זה מספיק ..

בנוגע לזיכרונות מה שאתה כן יכול לעשות זה לממש את הפוטנציאל שלהם ולהעלות את הבאס ל 250 ..

מה שזה אומר ..

אוברקלוק למחשב כולו אם אתה לא משנה כלום ..

מה שמומלץ לך לעשות זה להשאיר אותם על 400 מגה הרץ בלי אובר קלוק .. לתזמן אותם הכי נמוך שאתה יכול ..

ואז לאט לאט להעלות FSB בשביל להוציא מהם את המקסימום .. זה יתן לך ביצועים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

לא ממש הבנתי מה אני אמור לעשות... אבל אני אשתדל לקרוא על זה. :P

אם אני מעלה את ה FSB אז אני בעצם כמו שאמרת עושה לכל המערכת... כולל המעבד לא?

לא הבנתי אם המלצת לי כן לעשות את זה או לא... 

כלומר, אתה אומר לי להשאיר אותם בלי ... ואז להעלות לאט את ה FSB, כלומר... כן לבצע להם , לא?  :s05:

אגב הבנתי שהמהירות של הזכרונות האמורים (A-DATA 256MB PC 4000 500) היא 500MHz לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...