תיקון שריטות באמפי3 חדש - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקון שריטות באמפי3 חדש

love-its-my-name

Recommended Posts

קניתי את ה IRIVER ifp-995 ובטיול השנתי הורדתי את המגן הזה מסיליקון שבא עם המכשיר בגלל רטיבות קטנה ודווקא ובאותו הזמן האמפי3 היה חייב ליפול לי על הכביש...

זה ביאס אותי ממש... כאילו כבר לא בא לי על האמפי בגלל השריטות...

אני חייב למצוא פתרון איך להעלים קצת את הדפיקות הקטנות בפינות [לא ממש רואים את זה אבל זה ממש אוכל אותי...].

בבקשה המליצו לי על דברים. אשמח גם כן להציג לכם של הדפיקות :-\

בתודה,

אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח למצא את המצלמה ברגע זה אך כשאחי יחזור אני אשאל אותו איפה הוא "מיקם" אותה... :silly:

בינתיים אשמח להסביר אילו דפיקות קרו בעצם :

המכשיר עצמו ממש עמיד [מלבד המקשים] ועשוי מאיזה חומר ממש קשיח למזלי אז מה שקרה זה שרק הצבע ירד קצת... יש כזה ריבוע קטן [מדדתי וזה 3 מילימטר על מילימטר אחד אבל אני רואה את זה עדיין..] בשתי פינות ובפינה אחרת יש כאלה כמה בקטנה...

המכשיר עצמו בצבע Metallic Gray כמו של המארז של אנטק AMG 1000 [בדקתי אצלי וזה אותו צבע]

יש אפשרות קצת להסתיר את הדפיקות? גם במארז עצמו יש לי שעשיתי [לא רואים כזה זה בחלק שצמוד לקיר] אפשר לצבוע גם את אלה? [ :screwy: ]

ואי אני בטוח נשמע כמו איזה ילד קטן שלקחו לו הרבה מהצמר גפן אבל זה עדיין כזה מבאס כי מכשיר חדש ואני שמרתי עליו כמו מטורף עד ש... :bash::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את ההרגשה... גם לי נפל קריאטיב חדש מהשרשרת שתופסת אותו באמצ ע שרצתי...

כולו נשרט והכל.. אין מה לעשות

עם הזמן אתה לא תשים לב לזה... אל תשכח שהעיקר הוא בפנים בשבבים ;D זה שנשרט לך טיפה חפיף...

גם פלאפונים של 5000 שקל נשרטים...

אז קונים חדש עוד שנתיים

בינתיים תהנה תשתולל תנצל אותו עד הסוף

השריטות לא יפריעו לך

והנה עכשיו אתה יודע שלטיולים לוקחים דיסקמן ולא נגנים יקרים...

עם נגן כמו שלך הייתי שומע בבית, מחבר לרמקולים בחדר בטיול, הולך ברחוב

וכו'

לא לוקחים נגן כזה לטיול מסריח של בצפר, מ2 סיבות

1. הוא יפול איפה שהוא בטוח מכל הבלגאן של התיקים והחרא

2. בגלל לא המעצבנים האלה " תן תן לשמוע רגע" לוקחים לך את זה שורטים את האמא שלו אחרי שהעבירו אותו בכל הכיתה ומחזירים לך בלי האוזניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. בגלל לא המעצבנים האלה " תן תן לשמוע רגע" לוקחים לך את זה שורטים את האמא שלו אחרי שהעבירו אותו בכל הכיתה ומחזירים לך בלי האוזניות

ROFL

:lol:

אני לא חושב שיש מה לעשות, רק להבין שכמו כל דבר הוא מוצר מתכלה ושעוד כמה שנים כבר תעיף אותו לפח בכל מקרה.

אני שומר כמו מטורף על JUKEBOX שלי כבר שנה+ ועדיין יש לי את הניילון הנדבק המקורי על המסך ועדיין אין סיכוי שהוא באמת יחזיק המון שנים פשוט כי הדברים האלה נבנו להיות וככאלה הם מועדים להינזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אני מרגיש שהוא קיבל את השריטות מהר מידי... ציפיתי שזה יקרה עוד כמה חודשים ולא בחודש הראשון...

בכל אופן, אני אביא מחר את התמונות לפי ותמליצו לי מה לעשות... יש אפשרות בכלל לעשות משהו בנידון? לצבוע קצת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא :)

תתקשר ליבואן תשאל אם יש לו פלסטיקה להחלפה ותשלח לו ... אולי הוא יבקש כסף אולי לא

מקסימום שים שם איזה מדבקה אנא עארף

לא צריך מדבקה אבל הרעיון עם היבואן ממש גאוני! בכל מקרה אם אני פונה אל היבואן אעשה זאת כשהמצב יהיה חמור יותר ולא עכשיו..

לא חשבתי על לצבוע את כל הנגן אלה רק את החלקים הקטנטנים האלה שנדפקו..

אפילו שהמגן הזה שאני שם על הנגן [בא באריזה] מסתיר את הנקודות הקטנות האלה בצדדים עדיין...

איך צובעים את החלקים הקטנים הללו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך מדבקה אבל הרעיון עם היבואן ממש גאוני! בכל מקרה אם אני פונה אל היבואן אעשה זאת כשהמצב יהיה חמור יותר ולא עכשיו..

לא חשבתי על לצבוע את כל הנגן אלה רק את החלקים הקטנטנים האלה שנדפקו..

אפילו שהמגן הזה שאני שם על הנגן [בא באריזה] מסתיר את הנקודות הקטנות האלה בצדדים עדיין...

איך צובעים את החלקים הקטנים הללו?

תקנה מכחול הכי עדין שיש כמו של הילדים בגן ואיתו תצבע תקנה גם ספריי בצבע שאתה צריך קח צלחת חד פעמית תשפריץ בתוכה ועם המכחול תצבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...