שיתוף אינטרנט + רשת: מה עדיף? ראוטר וסויץ' או ICS - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף אינטרנט + רשת: מה עדיף? ראוטר וסויץ' או ICS

8-Ball

Recommended Posts

יש לי 2 מחשבים בבית שצריכים אינטרנט, לשתיהם יש כרטיס רשת ויש לי מודם ומודם רשת.

אני רוצה לשתף את האינטרנט ב2 המחשבים, את המודם רשת (ECI 312) שדרגתי לנתב וחיברתי לסויץ' והכל עובד, יש אינטרנט אבל הרבה בעיות

בגלל ה FIREWALL, ולא הצלחתי לפתוח פורטים בצורה יעילה וחוצמזה אין דרך לנתב כמה כל מחשב מקבל, נניח שאני רוצה שיהיה מחשב שיקבל 70% מהאינטרנט והשני שיקבל רק 30.

אבל אם אני מחבר את המודם ועושה רשת פנימית עם שיתוף אינטרנט אני חושב שיהיו לי פחות בעיות.

מה אתם אומרים??

נקודה נוספת היא שעוד כחודש יתווסף עוד מחשב שגם הוא יחובר לאינטרנט ואז אני לא חושב שאפשר לחבר אותו לרשת הפנימית עם המודם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, גם ב- ICS וגם ברוב המוחלט של הראוטרים אין שליטה ברוחב הפס שמקבל כל מחשב.

הדבר הכי קרוב שתוכל לעשות עם ICS זה להריץ Net Limiter ולהגביל את ה- service שלו.

אם מחשב אחד מחובר ישירות לאינטרנט (ומריץ ICS) אז אמנם אין בעיה להתחבר אליו מהאינטרנט, אבל גם אין בעיה להתחבר אליו מהאינטרנט ;).

כששיתוף האינטרנט (NAT) רץ על הראוטר אז אי אפשר באופן נורמלי להתחבר למחשב שלך מהאינטרנט, ואתה הרבה יותר מוגן. (זה עוד לפני פיירוול)

מה גם שעם ICS, המחשב שמחובר לאינטרנט חייב תמיד לפעול כדי שהמחשב השני יוכל להתחבר לאינטרנט.

עוד דבר זה שבזמן מאמץ של המחשב עם ה- ICS, יהיו לך בעיות connectivity במחשב השני.

אגב, מודם בחיבור ייקח עוד משאבים מהמחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר שעל קו ADSL יכול לעבוד רק מודם אחד. אז במקביל זה לא יעבוד לך. בנוסף אם אתה עובד בשניהם במצב מודם רגיל אז הרשת יהיה בפרוטוקול PPPOE והUSB בPPPOA. מה שיגרום לכך שהמשתמש שלך יתקע בבזק / ספק ולא תוכל לגלוש עד שישחררו את זה. בקיצור לא מומלץ שני מודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...