זקוק לדעתכם על המפרט הבא... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לדעתכם על המפרט הבא...

eyaly

Recommended Posts

לאחר שעברתי על המפרטים המומלצים באתר הרכבתי את המפרט הבא:(דרך אגב המחשב נועד אך ורק למשחקים ולא לשום דבר אחר...)

מעבד - Athlon64 3000+ (939) 64bit 1800MHz, 512kb 1600MHz HTB - BOX - 3Y Warranty

לוח אם - nVIDIA nForce4-4x - GA-K8NF-9 (939) - PCIe - 3Y Warranty

זיכרון פנימי - 512mb PC3200 - - TWINMOS CAS2.5 400MHz - 5Y Warranty

זיכרון פנימי - מודול שני - 512mb PC3200 - - TWINMOS CAS2.5 400MHz - 5Y Warranty

דיסק קשיח - SATA - 120GB 7200RPM - 8mb Buffer NCQ - 5Y Warranty

צורב - Lite-On 52x32x52 CDRW Black

כרטיס מסך - GeForce 6600GT (500/1000) 128MB -III 128bit 8-Pipes PCX - GV-NX66T128D Retail - 2Y Warranty

רמקולים - Inspire 2500 - 2.1 Speaker System BLACK

מארז - Chenbro Xpider PC61166 Screwless

ספק כוח - TT420APD 2-fan Active PFC 420W Power Supply

אם תוכלו לעזור לי בכמה שאלות קטנות לגביו:

1. האם מחשב כזה חייב ספק בנפרד או שאני יכול להסתפק בספק סטנדרטי שבא עם מארז כלשהו?

2. איזה מסך(שטוח, רגיל) אני צריך כדי לנצל הכי טוב את הכרטיס מסך שלקחתי??

אם למישהו יש הצעות, המלצות או כל דבר אחר בקשר למפרט אני אשמח לשמוע.....

תודה גדולה מאוד לכל העוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מצויין אבל אני הייתי משנה משהו...

אני לא יודע מבדיוק מה המחיר של הזיכרונות של TWINMOS שלקחת אבל אם אתה לא מתכנן לעשות אוברקלוקינג אתה יכול לקחת לכרונות יותר זולים של ובהפרש אתה יכול לקחת כרטיס מסך יותר טוב (X800 או אולי אפילו X800XL) ואולי גם להגדיל את הדיסק הקשיח ל160 (לדעתי מביא את התמורה הטובה ביותר של GB/שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 - אתה יכול להסתפק במארז של Compucase שכבר מגיע עם ספק איכותי, יש 6A19 עם 300/400W איכותיים (ובמחיר של המארז+ספק שבחרת יש SX1040B של אנטק, תראה איזה מהמארזים נראה לך יותר טוב)

2 - יש מלא דיונים של CRT מול LCD (חיפוש בפורום גרפיקה יניב הרבה מאוד תוצאות), לדעתי עדיף CRT למחשב משחקים, אבל לא חסרים כאלה שיעדיפו LCD

ותבדוק את הפרש המחירים של 120GB מול 160GB, ה160GB בד"כ מאוד משתלם

צורב אתה לא רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 - אתה יכול להסתפק במארז של Compucase שכבר מגיע עם ספק איכותי, יש 6A19 עם 300/400W איכותיים (ובמחיר של המארז+ספק שבחרת יש SX1040B של אנטק, תראה איזה מהמארזים נראה לך יותר טוב)

2 - יש מלא דיונים של CRT מול LCD (חיפוש בפורום גרפיקה יניב הרבה מאוד תוצאות), לדעתי עדיף CRT למחשב משחקים, אבל לא חסרים כאלה שיעדיפו LCD

ותבדוק את הפרש המחירים של 120GB מול 160GB, ה160GB בד"כ מאוד משתלם

צורב אתה לא רוצה?

אני לא ממש צורב הרבה ובטח שלא על דסקים של אז אין לי ממש צורך להשקיע בצורב כזה, לפחות כרגע ....

אז אני מבין שאתה אומר שאין לי ממש צורך בספק נפרד, טוב לדעת, זה יעזור לי להוריד קצת את העלויות שגם ככה טיפסו גבוה מידי!!

לפי מה שאני יודע כדי לקבל ביצועים טובים(למשחקים) ממסך LCD צריך להשקיע סכום נכבד שאין לי....

בכל מקרה תודה על העזרה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מצויין אבל אני הייתי משנה משהו...

אני לא יודע מבדיוק מה המחיר של הזיכרונות של TWINMOS שלקחת אבל אם אתה לא מתכנן לעשות אוברקלוקינג אתה יכול לקחת לכרונות יותר זולים של ובהפרש אתה יכול לקחת כרטיס מסך יותר טוב (X800 או אולי אפילו X800XL) ואולי גם להגדיל את הדיסק הקשיח ל160 (לדעתי מביא את התמורה הטובה ביותר של GB/שקל)

בקשר לדיסק הקשיח, אני כנראה באמת אלך על ה- 160, תודה!!

בקשר לזכרונות, אני מעדיף לקנות חזקים יותר ממה שאני זקוק לו כרגע, כי מניסיוני זה הופך מהר מאוד לצוואר הבקבוק שמאיט את מהירות המחשב(תרגיש חופשי לתקן אותי אם אני טועה....)

בקשר לכרטיס מסך, השאלה היא האם באמת שווה להשקיע עוד 500 - 600 שקל בדגם אחר? ובכמה הוא משפר את הביצועים??? (גם ככה זה החלק הכי יקר במחשב!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...