הדרדסים - מי באמת הטוב? האם הדרדסים באמת אנטישמים? -עמוד 2 - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרדסים - מי באמת הטוב? האם הדרדסים באמת אנטישמים? -עמוד 2

hichkock

Recommended Posts

למרות שמאז שהייתי קטן גרגמל הצטייר אצלי במחשבה כמין דימוי ליהודי המכוער או משהו דומה, אני חייב להסכים עם כך שז**נתם לכולנו ת'שכל במשך תשעה דפים ושאין כל קשר בין הדרדסים לבין אנטישמיות. אם כבר יותר לקומוניסטיות, כמו שהבחורה ההיא מתפוז כתבה.

בכל אופן, התכנית שהכי צימררה אותי כשהייתי קטן הייתה שאלתיאל דאק, שאי אפשר היה שלא לשים לב לדולף העורב השחור הזה שנראה כמו היטלר, יש לו שם דומה לאדולף ומשתלט על המדינה בכמה מהפרקים שם אם אני לא טועה.  :o:smile1:

אגב, לתוכנית קוראים באנגלית Alfred J. Kwak  :-X

http://us.imdb.com/title/tt0098737/combined

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מתי בדיוק זה לימד ילדים על איידס? :|

מה שכן, זה לימד ילדים מה זה קלפטומניה :P

אז להכנס?? כי אין לי מושג מזה קךפטומניה.... =\

אבל הם צריכים את הנקבות כדי להתקיים אז הם חימצנו אותה. חוצמזה, כבר שמעתי על תכניות חדשות של אריזציה בשחיקת גזעים אחרים, ז"א שגבר ארי יעשה ילדים עם לא ארית והילדים האלו יעשו ילדים עם אריים עד שלא ישארו סממנים גזעיים לגזע שלהם בבריכת הגנים. אל תשאלו מאיפה זה...

והנה אנחנו (טובב נו אני היחיד שאכפת לו אז אני ) שאולים .........................

ולמי שלא הבין הנה השאלה...

"דריהה מאיפה הבאת את זה לעזאזל?!?!"

חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח... זה כלכך ישן...

הפרקים שאתה ראית אלה הפרקים הממש ראשונים עם דולף...

אח"כ יש את הפרק שרואים שהוא צובע את המקור בשחור, ואז את הפרקים שהוא משתלט על ראשות המדינה\עיר (?).. יש את הפרק הזה שנגמר מתי ששאלתי שומע ברדיו שדולף עומד לנצח, ואז הוא הולך כזה בשלוליות...

ANYWAY - :smile1: - אח"כ הוא מנצח ושולט על העיר בכוח, ויש שם את כל המוטיבים של הנאצים.. הצדעות, דגלים עם הסמל שלהם (שאם אני זוכר נכון הוא גם ממש דומה) וכו'.

ואז יום אחד שאלתי מתפרץ לישיבה של דולף ומעיף עליו גבינה צהובה (?!), ואז הצבע מהמקור שלו יורד וכולם מגלים שיש לו מקור צהוב (WTF?!)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...