התיעצות לגבי זיכרונות חדשים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות לגבי זיכרונות חדשים

GZA3

Recommended Posts

שלום לכם,

אני מחליף את הזכרונות שלי של הקינגסטון 512 CL3 (יש לי 4 כאלו) כי אני מחליף לוח ל DFI LANPARTY nF4 -DR ואני רוצה שיהיו לי אפשרויות ל OC טוב.

עכשיו חשוב מאוד שיהיה שתי גיגה .

איזה פתרון יש לכם בשבילי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקציב אני לא רוצה משהו יותר מידי יקר למרות שניראה לי שאני מבקש פרארי במחיר של פיאט...

רשמתי את מה שהיה לי שזה קינגסטון 512 400 CL3 כמובן ש 4 כאלו כדי שיהיה לי שתי גיגה.

חשבתי אולי לשנות גישה לגיגה אחד זיכרון אבל שיהיה CL2 או CL2.5 וגם בשתי חלקים.

התקציב שלי הוא מה שעולה מה שיש לי כרגע פלוס מינוס אבל שלא יהיה הרבה בהפרש מורגש מעל..

McFly,

ה היחדיים שנימכרים בחנות שאני קונה משם לכן הצלחתי לברר מחירים רק לזה. מה המחיר מדף של השאר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיט של 2x1GB יעלה הרבה יותר מאשר 4x512

בשביל תוצאות טובות באוברקלוק אתה תהיה חייב 2x512

כן וזה מה שרשמתי שאני חושב שאני יעשה, בקטנה עדיין יש לי עוד מחשב פה שהוא עם שתי גיגה אז אני ישתמש שם בתוכנות הכבדות ממש שיעבדו קבוע.

אז בתקציב של בערך 1800 שקל איזה מומלץ ל OC טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן וזה מה שרשמתי שאני חושב שאני יעשה, בקטנה עדיין יש לי עוד מחשב פה שהוא עם שתי גיגה אז אני ישתמש שם בתוכנות הכבדות ממש שיעבדו קבוע.

אז בתקציב של בערך 1800 שקל איזה מומלץ ל OC טוב ?

בתקציב הזה אתה רוצה להביא 4x512 או 2x512 או 2x1024???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת Gskill 4400LE במחיר הזה

בוא תסביר לי קצת מזה... אחרי הכל "סתם" להוציא את מירב הכסף אני לא רוצה...

Yaron-Cohen

בעקרון אני רוצה משהו טוב שיתאים ללוח אם שלי (ראה פרטים על הלוח אם המשך) שאני יוכל לעשות OC נחמד.

כמה זיכרון - גיגה אחד זה מעט לי אבל אני יסתדר מאחר ויש לי עוד מחשב ה"ישן" שלי (פנטיום 4 2400) שהוא עם שתי גיגה.

לגבי הלוח, קניתי אסוס A8N דלוקס והוא נשרף.

אני מקווה שמהאחריות אני יוכל להוסיף כסף ולקנות את החדש של DFI הדגם הזה שעולה כימעט 2000 שקל.

אני בעצמי לא יודע איזה לוח יהיה לי אבל שתיהם אמוריעם להיות טובים ולתמוך OC מינימום נחמד מאוד...

כמו שאמרתי התקציב 1800 אבל מעדיף לחסוך ממנו כדי לפנות תקציב לרכיבים אחרים טובים עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי איזה באסים אתה מחפש

אם אתה מחפש עד איזור ה260-270, הVX יעשו את העבודה הכי טובה (אבל לא כולם מגיעים ל260-270)

אבל אם אתה מחפש באיזור ה300 נגיד, הTCCD יהיה הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי איזה באסים אתה מחפש

אם אתה מחפש עד איזור ה260-270, הVX יעשו את העבודה הכי טובה (אבל לא כולם מגיעים ל260-270)

אבל אם אתה מחפש באיזור ה300 נגיד, הTCCD יהיה הרבה יותר טוב

על מה אתם מדרים שאתם רושמים 260-270-300 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...