תגידו, שווה לי ללכת על הGmini 220 ??? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו, שווה לי ללכת על הGmini 220 ???

dr_drek

Recommended Posts

אני רוצה לקנות נגן עם 20 גיגה לפחות, בארה"ב.

יש את הIPODת את הIRIVER אבל הם לא הכי זולים ולכל אחד יש את היתרונות והחסרנות שלו.

עכשיו ראיתי שיש גם את הנגן Gmini 220 של ארקוס. שהוא 20 גיגה, עם צבע, קטן, קומפקטי, יש אפשרות לקנות לו שלט, אפשר לחבר אליו ישירות כרטיס ממצלמה דיגיטלית, והוא בכלל לא יקר. מצאתי מקום שאפשר לקנות את הנגון ביחד עם השלט ב300 דולר.

האם זה שווה. זה נגן שווה, עם איכות טובה.

בבקשה תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, נגן סולידי, רק שיש לו זמן בטרייה ממש נמוך יחסית (7 שעות בערך?), וממשק לא הכי נוח, בכל מקרה, תוכל לראות פה:

http://www.google.com/search?q=gmini+220+review&sourceid=mozilla-search&start=0&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox&rls=org.mozilla:en-US:unofficial

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת ממשק לא נוח?

מה יכול להיות לא נוח.

ולא הבנתי אם יש לו צבע או לא. ובבקשה תגידו לי מה הגדלים המדויקים שלו. כי יש לי נרתיק למיני דיסק ואם אני אקנה אותו אז נראה לי שהנרתיק יתאים לנגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יכול להיות לא נוח ? סתם דוגמאות (לא יודע מה יש במכשיר הזה, אבל אם כבר בכמה REVIEW ציינו את זה, כנראה שיש משהו), צריך להיכנס לתפריט כדי לשנות VOLUME, אי אפשר בקלות לדפדף באופן נורמלי בין השירים... התפריטים מגיבים לאט וכו' (שוב לא יודע מה יש למכשיר, תסתכל ב REVIEWS)... אין לו צבע לפי מה שרשום, ולגבי הגדלים, רשום במרבית ה REVIEW או באתר החברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למה שרשמת:

צריך להיכנס לתפריט כדי לשנות VOLUME, אי אפשר בקלות לדפדף באופן נורמלי בין השירים... התפריטים מגיבים לאט וכו'

זה לא קשור למכשיר הזה נכון. כי אם אין אפשרות על המכשיר לשלוט בVOLUME זה לא שווה. למרות שיש את השלט ושם יש את הVOLUME

ואפשר מידע על הgimini 400. מה המחירים בארה"ב והאם הוא כל כך שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין מתלבט בין ה220 ל400.

מצד אחד ה400 הוא יותר טוב בהרבה, יש לו צבע, הוא מראה , תמונות, משחקים, אבל הוא יותר יקר והוא יותר גדול.

והאם המכשירים האלו יכולים לשמש בHD חיצוני לכל דבר. כלומר האם אני יכול להעביר אליו קבצי מידע שהם לא תמונו, או שירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...