WINXP64BIT BETA יצא וניתן להורדה חינם... צריך עזרה בהתקנה בבקשה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WINXP64BIT BETA יצא וניתן להורדה חינם... צריך עזרה בהתקנה בבקשה

shimmi1982

Recommended Posts

http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/evaluation/upgrade.mspx

הגרסה  היא חינמית, כמובן שצויין שזו גרסת ניסיון , יש 2 אפשרויות:

1. להNין CD ואז לשלם על המשלוח

2. להוריד קובץ ISO ולצרוב אותו (450 מגה)

כמו כן הגרסה היא גרסת נסיון ל360 יום... (שנה פחות חמישה ימים:) שזה מעולה כי באמת אפשר להתנסות איתה (ולא כמו גרסאות נסיון אחרות שנגמרות אחרי חודש שאז כואב הלב בכלל להתקין אותן כי יודעים שעוד חודש צריך לחזור על כל ההתקנה של המחשב)

בכל אופן התחלתי את ההורדה, עכשיו האם כדאי לי להתקין?

יש מישהו שכבר התקין שיכול להביא רשמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימי, זה לא חדש בכלל, ההורדה קיימת מזה מספר חודשים ;)

יותר מזה, לפני כמה שבועות הם החליפו את הגרסת ה-BETA הישנה ב-RC1 ולפני כמה ימים "תפוחים" הביא לינק לאתר של שם ניתן להוריד כבר גם את גרסת RC2. אולי אפילו ניתן להוריד אותה מהלינק שהבאת פה. [זה רק מדגיש שאנחנו קרובים מאוד להכרזה. ולא, אני מקווה מאוד שהאשכול הזה לא יתדרדר לאשכול הערכות מתי תהיה ההכרזה].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף משהו לא מצליח לי! עזרה בבקשה

כתוב שצריך לצרוב את הISO

וכך עשיתי צרבתי אותו על הדיסק.

אח"כ כמכניסים את הדיסק הוא אומר לי שזו גרסה להתקנה שצריכה לרוץ מהBOOT (זאת אומרת להפעיל את המחשב עם BOOT של הסי די ואז מתחילה ההתקנה)

סבבה נכנסתי לביוס שיניתי לBOOT FROM CD והרצתי שוב

אבל מה- הוא כותב לי BOOTING FROM CD (משמע הוא באמת קורא מהדיסק) אבל נכנס לי לWIN רגיל , לא נכנס לשום התקנה ולא נעליים...

מה אני עושה?

(ניסיתי F8 וכל הטריקים - אבל הוא פשוט מביא את האפשרויות הרגילות של הWIN שלי, וגם אני יכול לבחור מה אני רוצה להריץ WINXP PROFFESSIONAL או WINXP RESTORE POINT -לדעתי שם היה אמור להופיע לי גם WIN64BIT INSTALL נכון? הקיצר אז הוא לא מופיע...)

:( מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

doesn't seem to be new enough

משום מה הם שכחו לעדכן את העמוד הזה. הייתה על זה כתבה לפני שבוע ומשהו באינטרנט, ברגע שאתה הזמנה להורדה אתה תקבל לינק להורדה ותראה שה-BUILD שם תואם את זה של RC1. לפחות ככה זה היה במקרה שלי כשקבלתי את המייל, הנה שם הקובץ בלינק שאני קבלתי לפני קצת יותר משבוע: w2k3sp1_1289_usa_x64fre_pro.iso וזה כמובן RC1 v1289.

בימים האחרונים כבר מקבלים לינק ל-RC2 והנה שם הקובץ w2k3sp1_1433_usa_x64fre_pro.iso וזה כמובן RC2 v1433.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"The file will be in ISO format and must be burned to a CD before you can

install the software on your computer.

The download files are large so the download may take a considerable time to

complete. Microsoft recommends only those with broadband, ADSL or other

high-speed Internet connections attempt this download.

You will need the following product key to complete the software installation

process:

PRODUCT KEY: Please contact Customer Support at 64bitadm@microsoft.com

Don't Lose This Product Key!

You must use it to install this software.

Order Details:

Please save this mail receipt for your records.

Order ID: KUE4QXPTEGR08L7V0******

Items:

Product: Professional x64 Edition - Download

Quantity: 1

Order Total: US$0.00

"

מישהו יכול בבקשה להגיד לי איפה אני מוצא את הPRODUCT KEY?

(ושלחתי להם אימל והם לא מחזירים לי תושבה כבר כמה ימים..:-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך שניה (ישר) שלחו לי מייל - עם הסידי קי ....

אבל שוב- הבעיה שלי היא אותה בעיה

ובקשר לבחור שאמר לצרוב את זה כתמונה.??? ?? ? ? מה?!

מה זה אומרת לצרוב את זה כתמונה??? אני צורב את זה כISO רגיל לכל דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הצלחתי להתקין סוף סוף.... האמת התאכזבתי...

מבחינת ביצועים- אני מרגיש שיפר משמעותי אבל נראה לי שזה בגלל שפירמטתי (אז המחשב יותר קליל, לא בגלל ה64BIT)

מה שממש מסריח זה התאימות לאחור- יום שלם נתקעתי עם הגדרות של כל הרכיבים- זה הולך מאוד פשוט- אם אין דרייברים של 64BIT? אז חבל-כנראה לא יעבוד.

הכרטיס מסך- מצאתי דרייברים של ATI ל64BIT-עובד, אבל מה , כל הפיצ'רים מסביב (AI TOOLS,OMEGA וכו'... ) לא עובדים כי אין להם גרסה מיוחדת ל64 ביט.

הלוח אם- איתו הכי הרבה הסתבכתי- עד שמצאתי דרייברים של יעודדים ל64 ביט-אז את הבקר של הRAID הוא בכלל לא קולט (לא שזה משפיע לי על משהו כי אין לי מערך RAID אבל זה מעצבן כל שניה שקופצת ההודעה "בעיה בחומרה") , כנ"ל לגביי דרייברי הקול- בכלל הכל- הייתי צריך לעשות ידנית- הINSTALL הרגיל שמריץ הכל- פשוט לא עשה את העבודה, הייתי צריך לעשות עבודת נמלים לאתר את הקובץ בנפרד של הדרייבר ולשייך אחד לאחד.

יש IE ל64 ביט- ממש לא רואה שום הבדל .

מבחינת משחקים והכל- וואלה לא יודע עוד לא התחלתי להתקין... נקווה ששם לא יהיו בעיות תאימות.

ובכלל הוסיפו שם כמה דברים מעצבנים- כמו "עזרן לאבטחה" שאני לא מצליח להעלים אותו שכל שניה מציק לי להדליק פיירוול ולהתקין אנטיוירוס- לא יודע איך להעלים אותו.

עוד דבר- אין עברית- כאילו יש גופנים עבריים שניתן להתקין- אבל המערכת עצמה לא פועלת בעברית (לדוגמא OUTLOOK יקרא מיילים בעברית אבל אם משהו בתפריטים יהיה בעברית אז זה יהיה מחורבש)

להתקין דרייבר למעבד לא הצלחתי , למה כי אין דרייבר ל64BIT - וזה קצת הכי הצחיק אותי שהדבר הראשון לדעתי שאמור להיות לו תמיכה ל64BIT זה המעבד כי בגללו התחיל כל הגל.

האנטיוירוס של AVG - לא מתקין לי אותו , שוב כנראהה בגלל חוסר תאימות...יש הצעות לאנטי וירוס אחר שהוא טוב (שיהיה קליל לא יציק לי ברקע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאחר אכזבה לאחר אכזבה לאחר אכזבה פשוט נמאס לי והסרתי את זה.

לא הייתה התקנה של דבר אחד מבלי שאצטרףך להסתבך איתו. דברים טריויאליים פתאום לא נגישים בכלל כי אין להם דרייברים ל64BIT אז אי אפשר להתקין אותם (סורק,מצלמת , דיגיטלית,וכו'...)

בכלל מאכזב מאוד מאוד- אבל זה תכלס בגלל שזה בטא, הבדלים בביצועים ממש לא ראיתי- יש אקספלורר של 32 BIT ושל 64BIT - מבחינת הביצועים אותם ביצועים בדיוק רק שזה של 64BIT לא מצליח להציג מלא תכנים באינטרנט (כאלה שצריכים PLUGINS)

הקיצר נעבור לWIN64BIT כשבאמת החברות יתמכו בתקן הזה כי עכשיו לעבוד שעה בשביל להתקין דבר קטנטן - זה ממש לא לעניין..

מה שמצחיק התקנתי חזרה WINXP (והוא אצלי על SP1) - הקיצר מיד לאחר ההתקנה מתחברים לאינטרנט כדי להתחיל להוריד את כל ההגנות למיניהן- שמתי סטופר- המחשב היה מחובר 7 דקות ללא שום הגנה ועדכון - BOOM הAVG התחיל להשתולל "VIRUS FOUND,VIRUS FOUND,TOJAN FOUND) הצחיק אותי בכל התקנה לעבור את אותו הסיפור- יש התקנה ואחריה יש חצי שעה של לנקות את המחשב מכל הזבל שנאסף עליו בכמה דקות שהוא היה ללא הגנות עליו :)

בקיצור עכשיו סוף כל סוף - המחשב על SP2, עם כל העדכונים להכל, נקי, חדש, מפורמט ומעל הכל - עם תאימות להכל!! (בניגוד לחרא הזה שישב אצלי שישישבת שקורא לעצמו 64BIT) ... :)

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...